باربری پاکنژاد

باربری پاکنژاد به همراه  باربری محدوده استخر  با مجوز قانونی و زیر نظر ایران باربری کار اسباب کشی و حمل بار را انجام می دهند. بهترین خدمات، تجهیزات و امکانات لازم برای انجام یک اثاث کشی ایمن را ارائه می دهد و باربری در پاکنژاد دارای مشتریان ثابت در تهران و شهرستان ها می باشد. کافی است تلفن را بردارید و ما را از تصمیم خود مطلع نمایید باربری بلوار پاکنژاد به صورت ۲۴ ساعته از شبانه روز آماده ی خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی است:

۰۲۱-۲۸۴۲۹۲۷۶

اسباب کشی ارزان

بسته بندی اتوبار پاکنژاد

اتوبار پاکنژاد کار بسته بندی را با کارتن های چند لایه و محکم انجام می دهد، تمامی وسایل اعم از اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات دولتی و هر نوع کالای دیگری را با فوم های ضربه گیر انجام می دهد و با چسب درب تمام کارتن ها را محکم می بندند، تجهیزات و امکانات را کاملا به صورت رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و پولی بابت آن ها پرداخت نخواهید کرد، کارگران ما با ایمنی بالا کارتان را انجام می دهند.

بسته بندی باربری پاکنژاد

تهیه وسایل و تجهیزات بسته بندی نیاز به تجربه و دقت بالایی دارید. چون مرحله بسته بندی یکی از مهم ترین مراحل است و اگر از تجهیزات و کارتن های نامناسب استفاده شود کل اثاث کشی را تحت تاثیر قرار می دهد. کارگران ماهر و با تجربه ی ما تمامی امکانات مورد نیاز را تهیه و در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد.

حمل وسایل سنگین در شرکت باربری پاکنژاد

جا به جایی و حمل بار در پاکنژاد توسط بهترین تجهیزات اسباب کشی انجام می شود. با استفاده از ماشین های چرخ دار کار انتقال وسایل سنگین وزن مانند یخچال و کمد و … را انجام می دهد. هدف این شرکت حمل بار حفظ ایمنی ار اسباب کشی است.

تماس مستقیم