باربری پاکنژاد

باربری پاکنژاد به همراه  باربری محدوده استخر با مجوز قانونی و زیر نظر ایران باربری کار اسباب کشی و حمل بار را انجام می دهند. این شرکت بهترین خدمات، تجهیزات و امکانات لازم برای انجام یک اثاث کشی ایمن را ارائه می دهد و باربری در پاکنژاد دارای مشتریان ثابت در تهران و شهرستان ها می باشد. کافی است تلفن را بردارید و ما را از تصمیم خود مطلع نمایید باربری بلوار پاکنژاد به صورت ۲۴ ساعته از شبانه روز آماده ی خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی است:

۰۲۱-۲۸۴۲۹۲۷۶

باربری پاکنژاد

بیشتر خانواده ها اطلاعات لازم در جهت انجام اسباب کشی مناسب را ندارند و گاهی اوقات اولین بار است که این کار را تجربه می کنند. بنابراین مشکلات زیادی گریبان گیر آن ها خواهد شد باربری محدوده پاکنژاد جهت رفع این مسایل جلسه هایی را ترتیب داده است. در این جلسه ها چند و چون کار اثاث کشی را آموزش می دهد.

بسته بندی اتوبار پاکنژاد

اتوبار پاکنژاد کار بسته بندی را با کارتن های چند لایه و محکم انجام می دهد، تمامی وسایل اعم از اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات دولتی و هر نوع کالای دیگری را با فوم های ضربه گیر انجام می دهد. کارگران با چسب درب تمام کارتن ها را محکم می بندند، تجهیزات و امکانات را کاملا به صورت رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و پولی بابت آن ها پرداخت نخواهید کرد، کارگران ما با ایمنی بالا کارتان را انجام می دهند.

بسته بندی باربری پاکنژاد

تهیه وسایل و تجهیزات بسته بندی نیاز به تجربه و دقت بالایی دارید. چون مرحله بسته بندی یکی از مهم ترین مراحل است و اگر از تجهیزات و کارتن های نامناسب استفاده شود کل اثاث کشی را تحت تاثیر قرار می دهد. کارگران ماهر و با تجربه ی باربری پاکنژاد تمامی امکانات مورد نیاز را تهیه و در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد.

باربری پاکنژاد

حمل وسایل سنگین در شرکت باربری پاکنژاد

باربری در پاکنژاد توسط بهترین تجهیزات اسباب کشی انجام می شود. با استفاده از ماشین های چرخ دار کار انتقال وسایل سنگین وزن مانند یخچال و کمد و … را انجام می دهد. هدف این شرکت حمل بار حفظ ایمنی ار اسباب کشی است.

تماس مستقیم