باربری نصرت

باربری نصرت و باربری شهران  زیر نظر  ایران باربری و با داشتن سال ها تجربه در زمینه ارائه ی خدمات اسباب کشی و بسته بندی در مرکز تهران و شهرستان ها نامی نیک از خود برجای گذاشته اند. باربری محدوده نصرت با داشتن بهترین نیروها تمام مراحل اثاث کشی را با ایمنی و کیفیت بالا انجام می دهد. کافی است با باربری در نصرت تماس بگیرید و از صفر تا صد نحوه انجام کار و خدمات ارائه شده مطلع شوید.

۰۲۱-۲۸۴۲۹۲۷۶

باربری نصرت ۲۸۴۲۹۲۷۶

جا به جایی بار و اسباب کشی همیشه کاری مشکل و پر رخداد است. اما اگر با مهارت بالا انجام شود جای نگرانی وجود ندارد. اتوبار نصرت  تمام تلاش خود را خواهیم کرد که سلامت بارتان حفظ شود. از مهم ترین  وسایل داخل بار وسایل سنگین برقی مانند یخچال است. که در این شرکت با استفاده از تجهیزات کاملا اتوماتیک جا به جا شده و آسیبی به آن ها وارد نخواهد شد.

باربری نصرت

خدمات اثاث کشی در باربری نصرت

باربری در منطقه نصرت شرایط مشتریان خود را درک می کند و می داند شما عزیزان نمی توانید به هر شرکت حمل باری اعتماد نمایید. از این رو سعی دارد خدمات اسباب کشی مناسبی را ارائه دهد تا شما شهروندان عزیز بتوانید با خیالی آسوده کارتان را انجام دهید. از خدمات ارائه شده در این شرکت حمل و نقل می توان به موارد زیر اشارا کرد:

  • انتقال بار به وسیله ی کامیون های مسقف.
  • حمل و جا به جایی اثلثیه منزل با کمک رانندگان ماهر.
  • ارائه ی بیمه نامه رایگان اثاث کشی.
  • تشکیل جلسات مشاوره اسباب کشی به صورت تلفنی و حضوری و…

تماس مستقیم