باربری قائم مقام

 

باربری قائم مقام و باربری شهران  اسباب کشی را با کمک کارگران خبره و با تجربه انجام می دهند. تمامی این افراد کاملا آموزش دیده هستند و صفر تا صد کار را با ایمنی کامل و بدون نقص برای شما انجام خواهند داد. اتوبار قائم مقام و باربری هروی از ماشین های حمل بار مسقف با کف موکت کاری شده برای جا به جا کردن انواع بار استفاده می کند. کارشناسان و متخصصین ما به شما کمک می کنند تا بدون استرس تمامی مراحل را به اتمام برسانید. جهت اطلاعات بیشتر از خدمات ارائه شده باربری در قائم مقام با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

 

 02128429276

اسباب کشی کاری است که احتمال وقوع هر نوع رخدادی در طول آن وجود دارد به همین دلیل باربری محدوده قائم مقام از تمهیدات زیر استفاده می کند:

  • کارگران حمل بار در قائم مقام تمامی تلاش خود را می کنند که با استفاده از تجربه ی چندین ساله ی که دارند از وقوع خطرات و رسیدن آسیب به وسایل و لوازم بار جلوگیری نمایند.
  • در همان ابتدای کار تک تک اثاث و وسایل داخل بار را به طور کامل بیمه و هزینه ی در برابر آن در نظر گرفته نمی شود.
  • وسایلی که یک مقدار وزن سنگین تری دارند مانند یخچال ساید بای ساید را در کارتن مخصوص خود وسیله قرار داده و سپس با کمک تجهیزات اتوماتیک انتقال داده می شوند.

بسته بندی در باربری قائم مقام

باربری محدوده قائم مقام کار بسته بندی را با انواع مختلف کارتن های چند لایه با ضخامت مختلف و وزن کم انجام می دهد. این شرکت حمل و نقل هر نوع کارتنی را برای یک کالای بخصوص استفاده می کند و سلامت بارتان را تضمین خواهد کرد. به لینک بسته بندی مراجعه کنید و از جزئیات کار مطلع شوید. هدف ما فقط کسب رضایت شما عزیزان در سراسر تهران و شهرستان ها است.

بسته بندی باربری قائم مقام

خدمات بسته بندی که در باربری قائم مقام در اختیار مشتری قرار داده می شود به شرح زیر است:

  • کارتن های مناسب بسته بندی لباس و گلدان و..
  • فوم های ضرب گیر و پلاستیک حباب دار.
  • بابل رپ و استرچ رپ جهت دور پیچ کردن صندلی و تلویزیون و وسایل حساس و شکستنی.
  • کارتن های چند لایه و محکم جهت بسته بندی وسایل آشپزخانه.
  • چسب های ۵ و ۱۰ سانتی برای محکم کردن درب کارتن ها و جلوگیری از باز شدن آن ها تا پایان کار.

 

باربری قائم مقام

هزینه بسته بندی اسباب کشی

کار بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات و ارگانها در اتوبار قائم مقام توسط کارکنان خبره انجام می شود. این کارگران دستمزدی از مشتریان به عنوان انعام دریافت نخواهند کرد. همچنین تمام تجهیزات ارائه شده به صورت رایگان و بدون در نظر گرفتن هزینه ی استفاده می شود. با این شرکت حمل و نقل در تهران یک اثاث کشی ارزان و با کیفیتی تجربه خواهید کرد.

باربری قائم مقام

ارسال بار از تهران به شهرستان در باربری قائم مقام

اگر قصد دارید در مسیر طولانی اسباب کشی نمایید و نگران هستید که آسیب و خسارتی به بارتان وارد شود کافی است با شماره باربری محدوده قائم مقام تماس حاصل نمایید. این شرکت حمل بار با به کار بردن ماشین های حمل بار درجه یک و نو کار جا به جایی اثاثیه منزلتان را در مسیرهای دور و نزدیک انجام می دهد. حمل بار به شهرستان در این شرکت باربری همه روزه انجام می شود و دارای تجربه چندین ساله هستند.

تماس مستقیم