باربری قائم مقام

 

باربری قائم مقام و باربری شهران  اسباب کشی را با کمک کارگران خبره و با تجربه انجام می دهند. تمامی این افراد کاملا آموزش دیده هستند و صفر تا صد کار را با ایمنی کامل و بدون نقص برای شما انجام خواهند داد. اتوبار قائم مقام و باربری هروی از ماشین های حمل بار مسقف با کف موکت کاری شده برای جا به جا کردن انواع بار استفاده می کند. کارشناسان و متخصصین ما به شما کمک می کنند تا بدون استرس تمامی مراحل را به اتمام برسانید. جهت اطلاعات بیشتر از خدمات ارائه شده باربری در قائم مقام با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

 

 02128429276

بسته بندی در باربری قائم مقام

باربری محدوده قائم مقام کار بسته بندی را با انواع مختلف کارتن های چند لایه با ضخامت مختلف و وزن کم انجام می دهد. این شرکت حمل و نقل هر نوع کارتنی را برای یک کالای بخصوص استفاده می کند و سلامت بارتان را تضمین خواهد کرد. به لینک بسته بندی مراجعه کنید و از جزئیات کار مطلع شوید. هدف ما فقط کسب رضایت شما عزیزان در سراسر تهران و شهرستان ها است.

بسته بندی باربری قائم مقام

خدمات بسته بندی که در این شرکت در اختیار مشتری قرار داده می شود به شرح زیر است:

  • کارتن های مناسب بسته بندی لباس و گلدان و..
  • فوم های ضرب گیر و پلاستیک حباب دار.
  • بابل رپ و استرچ رپ و …
  • کارتن های چند لایه و محکم
  • چسب های ۵ و ۱۰ سانتی برای محکم کردن درب کارتن ها و…

 

باربری قائم مقام

هزینه بسته بندی اسباب کشی

کار بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات و ارگانها در اتوبار قائم مقام توسط کارکنان خبره انجام می شود. این کارگران دستمزدی از مشتریان به عنوان انعام دریافت نخواهند کرد. همچنین تمام تجهیزات ارائه شده به صورت رایگان و بدون در نظر گرفتن هزینه ی استفاده می شود. با این شرکت حمل و نقل در تهران یک اثاث کشی ارزان و با کیفیتی تجربه خواهید کرد.

تماس مستقیم