باربری شهرک دریا

باربری شهرک دریا با تجهیزات و ماشین آلات با کیفیت و درجه یک اسباب کشی در خدمت شما عزیزان مشتری در تهران و شهرستان ها می باشد. انواع مختلفی از وسایل نقلیه مخصوص حمل بار را در باربری محدوده شهرک دریا و باربری نامجو  وجود دارد که هر نوع باری را درهر حجم و اندازه ی انتقال و جا به جا می کنند. به راحتی می توانید فقط با گرفتن شماره تلفن باربری در شهرک دریا از خدمات ارائه شده ی این شرکت حمل بار استفاده نمایید:

۰۲۱-۲۸۴۲۹۲۷۶

باربری شهرک دریا

هدف اتوبار شهرک دریا این است که در یک زمان کوتاه و با کیفیت بالا خدمات اسباب کشی و حمل بار را به شما مشتریان گرامی ارائه دهد. به محض اینکه با شماره تماس این شرکت حمل بار تماس بگیرید کار رزرو و ثبت درخواست شما توسط کارشناسان پشتیبان انجام می شود. بدون صرف وقت و هزینه ی اضافی کارتان به پایان خواهد رسید. مشاورین ما به صورت ۲۴ ساعته از شبانه روز جوابگوی شما هستند.

 

باربری شهرک دریا

ماشین های حمل بار و اسباب کشی در باربری شهرک دریا

ماشین های حمل بار شهرک دریا از ایمنی کامل برخوردار هستند. این وسایل نقلیه مخصوص حمل بار به چند گروه تقسیم می شوند:

  • ماشین های حمل بار وانت تلفنی و نیسان بار مسقف با کف موکت کاری شده جهت جا به جا کردن بارهای کم حجم.
  • کامیون ها در اندازه های متفاوت و خاور و ایسوزو هیوندا برای انتقال بارهای سنگین وزن.

باربری شهرک دریا

وانت تلفنی و نیسان بار اسباب کشی

جهت جا به جا کردن و اسبابکشی بارهای کم حجم از ماشین های نیسان بار و وانت تلفنی شهرک دریا استفاده می شود. این ماشین ها به دو صورت سرپوشیده و سر باز هستند. این شرکت حمل بار برای انتقال و جا به جایی مبلمان و یخچال و … از نوع سر باز آن ها استفاده می کند.

باربری شهرک دریا

 

تماس مستقیم