باربری حقانی

باربری حقانی و باربری ملاصدار  اسباب کشی را با ماشین های وانت بار و نیسان بار و خاور انجام می دهند. همه ی این وسایل نقلیه دارای وسایل ایمنی مجهزبه سقف و کف پوشیده شده با موکت  هستند که تا حد بالایی تضمین کننده سلامت بارتان می باشند و از کثیف و یا گم شدن اثاثیه داخل بار جلوگیری می کنند. اتوبار حقانی و باربری منطقه گاندی دارای سال ها تجربه در زمینه بسته بندی و اثاث کشی در تهران و شهرستان ها هستند و  از پرسنل حرفه ای و ماهری برخوردار است. باربری حقانی تهران به شما پیشنهاد می کند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

  02128429276

 

اسباب کشی ایمن

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری حقانی

باربری محدوده حقانی جهت انجام بسته بندی اثاث بارتان از تجهیزات درجه یک استفاده می کند و این امکانات را به طور کاملا رایگان در خدمت مشتریان قرار می دهد. می توانید با ما تماس بگیرید و از چند و چون کار مطلع شوید یا به صفحه بسته بندی مراجعه نمایید. تجهیزات ارائه شده شامل:

 1. کارتن های محکم با سایزها و انواع مختلف.
 2. فوم ها و پلاستیک های ضد ضربه.
 3. پارچه، چسب، روزنامه ودیگر لوازم جانبی.
 4. کارتن های دارای رگال و… می باشد.

خدمات بسته بندی باربری حقانی

قیمت حمل بار و اسباب کشی در اتوبار حقانی

هزینه ها در این شعبه کاملا بر طبق مقدار تعیین شده در اتحادیه می باشد. میتوانید با خیالی آسوده اسباب کشی کنید و نگران مقدار قیمت ها نباشید چون تمام مراحل اثاث کشی در باربری حقانی کاملا قانونی انجام می شود و تعیین مقدار هزینه ها نیز به همین صورت است. تخفیف های در نظر گرفته شده نیز مقدار دیگری از هزینه ها را کاهش می دهد. هزینه ها در شرکت با توجه به :

 • حجم و مقدار بار
 • مسیر و مسافت طی شده
 • تعداد ماشین های حمل بار و سایر موهرد تعیین می شود.

باربری حقانی

حمل بار به شهرستان در باربری حقانی

باربری در حقانی علاوه بر انتقال واسباب کشی در تهران، حمل بار به شهرستان را نیز انجام می دهد. جهت انجام ایمن اثاث کشی در مسیرهای طولانی از روش های مختلف و ایمنی استفاده می کند مانند:

 1. یک روز قبل از شروع اسباب کشی کارگران تمامی وسایل را بسته بندی می کنند.
 2. کارگران اثاث کشی شرکت چیدمان کارتن ها را با روش های اروپایی در قسمت پشتی ماشین های حمل بار انجام می دهند.
 3. کارگران روی بار را با چادر کاملا پوشانده و از تکان های اضافی و آسیب های به بار آمده جلوگیری می کنند.
 4. ماشین های بارگیری شده توسط رانندگان ماهر و کمک راننده به مقصد مورد نظر انتقال داده می شود.

باربری حقانی

ماشین های اسباب کشی در باربری حقانی

باربری حقانی با توجه به اینکه همه روزه حجم های مختلف از بارهای سبک و سنگین وزن را جا به جا می کند از ماشین های حمل بار متنوع استفاده می کند. به عنوان مثال بارهای کم حجم و کم وزن را با ماشین های سبک وانت و نیسان بار و بارهای سنگین وزن را با ماشین های ایسوزو و خاور استفاده می کند. جهت حفظ ایمنی کار از ماشین هایی استفاده می کند که دارای سقف و چادر هستند.

نرخ کرایه وانت تلفنی و نیسان بار

اسباب کشی همیشه در حجم های بالا انجام نمی شود بلکه گاهی اوقات در حد یک وسیله به کم حجمی یخچال نیز انجام می شود. باربری حقانی سعی دارد همیشه نرخ منصفانه و مناسبی را برای ماشین های حمل بار خود در نظر بگیرد. به عنوان نمونه چند مورد را در زیر مشاهده می فرمایید:

 • نرخ کرایه ماشین های سبک یک میلیون تومان.
 • قیمت کرایه ماشین های سنگین یک و میلیون و سیصد.
 • نرخ کرایه ماشین های مسقف نهصد هزار تومان.

تماس مستقیم