باربری حقانی

باربری حقانی و باربری ملاصدار  اسباب کشی را با ماشین های وانت بار و نیسان بار و خاور انجام می دهند. همه ی این وسایل نقلیه دارای وسایل ایمنی مجهزبه سقف و کف پوشیده شده با موکت  هستند که تا حد بالایی تضمین کننده سلامت بارتان می باشند و از کثیف و یا گم شدن اثاثیه داخل بار جلوگیری می کنند. اتوبار حقانی و باربری منطقه گاندی دارای سال ها تجربه در زمینه بسته بندی و اثاث کشی در تهران و شهرستان ها هستند و  از پرسنل حرفه ای و ماهری برخوردار است.

باربری حقانی تهران به شما پیشنهاد می کند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

  02128429276

 

اسباب کشی ایمن

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری حقانی

باربری محدوده حقانی جهت انجام بسته بندی اثاث بارتان از تجهیزات درجه یک استفاده می کند و این امکانات را به طور کاملا رایگان در خدمت مشتریان قرار می دهد. می توانید با ما تماس بگیرید و از چند و چون کار مطلع شوید یا به صفحه بسته بندی مراجعه نمایید. تجهیزات ارائه شده شامل:

  1. کارتن های محکم با سایزها و انواع مختلف.
  2. فوم ها و پلاستیک های ضد ضربه.
  3. پارچه، چسب، روزنامه ودیگر لوازم جانبی.
  4. کارتن های دارای رگال و… می باشد.

خدمات بسته بندی باربری حقانی

قیمت حمل بار و اسباب کشی در اتوبار حقانی

هزینه ها در این شعبه کاملا بر طبق مقدار تعیین شده در اتحادیه می باشد. میتوانید با خیالی آسوده اسباب کشی کنید و نگران مقدار قیمت ها نباشید چون تمام مراحل اثاث کشی کاملا قانونی انجام می شود و تعیین مقدار هزینه ها نیز به همین صورت است. تخفیف های در نظر گرفته شده نیز مقدار دیگری از هزینه ها را کاهش می دهد.

باربری حقانی

تماس مستقیم