باربری استخر

باربری استخر و باربری بلوار پاکنژاد  دارای بیش از ۱۵ سال تجربه اسباب کشی در ایران باربری می باشند و با افتخار آماده خدمت رسانی به مشتریان خود هستند. نه تنها در روزهای معمولی بلکه در تعطیلات و مناسبت ها نیز کار اثاث کشی را انجام می دهند. خدمات ارائه شده اتوبار استخر شامل شهرستان های اطراف نیز می شود در هر زمان که خواستید بدون محدودیت زمانی و اینکه مسافت طی شده چقدر است همکاران ما کار رزرو را برایتان انجام خواهند داد. باربری محدوده استخر از کارگران و پرسنل ماهر برای انجام اسباب کشی و حمل بار کمک می گیرد.

شماره باربری استخر

باربری محدوده استخر برای ارتباط شما مشتریان گرامی با مشاورین ماهر و متخصص اثاث کشی شماره زیر را در سایت قرار داده است. امکانات و تجهیزات و ماشین آلات استفاده شده در این شرکت حمل بار پیشرفته و در سطح کیفی بالایی قرار دارد. بهتر است هر چه سریعتر با ما تماس بگیرید و از امکانات به صرفه ما بهره مند شوید:

02128429276

باربری استخر

شرایط بیمه نامه اثاث کشی در باربری استخر

اسباب کشی کاری است که نیاز به مهارت و تجربه ی بالا دارد هر چه قدر هم تلاش کنید امکان دارد باز هم خسارت هایی را به بار وارد کنید. باربری در استخر برای اینکه بتواند ایمنی کار را حفظ نماید از کارگران ماهر و کاربلدی کمک می گیرد و این افراد تمام تلاش خود را می کنند تا رضایت شما عزیزان را جلب نماید.

باربری استخر

خدمات اسباب کشی در باربری استخر

خدمات ارائه شده ی اسباب کشی در باربری منطقه استخر و باربری گاندی به صورت کاملا تمام وقت است و به صورت زیر می باشد:

  • ارائه ی انواع ماشین های حمل بار کوچک و بزرگ.
  • پکیج کامل بسته بندی اعم از انواع کارتن های چندلایه و فوم های ضربه گیر و نایلون های حباب دار در طول های مختلف جهن ممانعت از خط خوردگی و صدمه به وسایل.
  • تجهیزات چرخ دار و اتوماتیک جهت انتقال وسایل سنگین وزن (مانند بوفه، تردمیل، یخچال).
  • تشکیل جلسه هایی جهت رفع و رجوع به نیازهای مشتریان در زمینه چگونگی جا به جا کردن وسایل، هزینه ها و مواردی از این قبیل.
  • ارائه ی بارنامه قانونی و انجام یک اسباب کشی بدون دردسر و راحت.
  • ارائه ی بیمه نامه اسباب کشی که در باربری منطقه استخر به صورت کاملا رایگان می باشد.

باربری استخر

ماشین های حمل بار اسباب کشی

باربری استخر برای جابه جا کردن وسایل سنگین و نیمه سنگین از انواع ماشین های خاورو کامیون و وانت تلفنی به طور مسقف استفاده می کند. برای اینکه مقدار هزینه ها برای شما مشتریان گرامی سرشکن شود وسایل نیمه سنگین مانند یخچال را با استفاده از وانت تلفنی و نیسان بار سقف دار جا به جا می کند. بنابراین در هر صورت این شرکت به دنبال کسب رضایت شما عزیزان است.

تماس مستقیم