باربری مجیدیه | اتوبار مجیدیه | اتوبار و باربری مجیدیه

 

 

باربری مجیدیه متخصص در حمل بار و باربری

 باربری مجیدیه در ایران باربری در تهران با سالها سابقه در حمل بار و اسباب کشی در خدمت همشهریان عزیز تهرانی و سایر شهرستان های نزدیک تهران خدمات باربری ارائه می دهد.  باربری محدوده مجیدیه همه روزه و بدون تعطیلی و در تمام ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی می باشد. موسسه حمل و نقل و باربری نزدیک مجیدیه در تهران با در اختیار داشتن کادر فنی با تجربه و ماهر و همچنین استفاده از تجهیزات با کیفیت بسته بندی لوازم مانند: انواع کارتن‌ها و استفاده از ضربه گیرها و نایلون های حباب دار و ضد رطوبت و کارتن های رگال دار برای بسته بندی لباس اقدام به بسته بندی وسایل ارزشمند شما می کند.

 

برای سفارش و رزرو بار در باربری مجیدیه می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید

 02128429276

 

 

باربری مجیدیه در اریان باربری

 

 اتوبار مجیدیه یکی از بهترین شرکت ها در تهران است که در محله گیشا فعالیت می کند و خدمات مختلفی را به همشهریان عزیز در تهران و سایر شهرستان ارائه می دهد و خدماتی شامل : بسته بندی در خانه مشتری ، حمل انواع بار ها ، باربری شهری ، اسباب کشی ، حمل بار به شهرستان ، حمل اثاثیه منزل در سریع ترین زمان و به صورت شبانه روزی را ارائه می دهد.

 

وانت تلفنی و باربری مجیدیه

 

 

قیمت باربری مجیدیه

  • قیمت باربری یکی از پارامترهای مهم در هر باربری است که برای خانواده در اولویت می باشد. 

  • معمولا قیمت باربری در باربری ها با توجه به قیمت باربری اعلام شده توسط اتحادیه حمل و نقل و باربری مشخص می شود.

  •  تمام تلاش خود را کرده تا بتواند با ارائه خدماتی عالی هزینه باربری کمتری نسبت به باربری های دیگر داشته باشد.

  •  تمام تلاش خود را کرده تا با ارائه بهترین خدمات و با هزینه باربری کم نسبت به دیگر باربری ها، مشتریان بیشتری را به خود جذب کند و رضایت آنان را به دست آورد.

وانت بار مجیدیه

بسته بندی در باربری مجیدیه:

  • بسته بندی یک بخش بسیار مهم در اسباب کشی است که باید با دقت بالا انجام شود تا در حین اسباب کشی اثاثیه آسیب نبیند و سالم به مقصد برسد. اگر می خواهید وسایلتان سالم به مقصد برسد تنها کافیست به ایران باربری اعتماد کنید. 

اتوبار در مجیدیه

  • باربری مجیدیه نسبت به باربری های دیگر از هزینه باربری کمتری برخوردار است و می تواند از این راه مشتریان بیشتری را به خود جذب کند.
  • کارشناسان لیستی از اثاث منزل شما تهیه کرده و سپس بر اساس آن تعداد کارتن ها و دیگر وسایل را تعیین و تهیه خواهند کرد با توجه به اینکه تجربه ی بالایی در این زمینه دارند بهترین تجهیزات را خریداری و به طور رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد، با ما یک اسباب کشی راحت را تجربه خواهید کرد.

ارسال بار در باربری مجیدیه

 

بیمه نامه در اتوبار مجیدیه:

مشتریان عزیزی که به این باربری مراجعه می کنند ممکن است نتوانند با خیال آسوده اثاثیه خود را به باربری بسپارند اما این شرکت به همین منظور و برای آسودگی خاطر مشتریان عزیز بیمه نامه ای را به صورت رایگان به مشتریان خود ارائه می دهد و به مشتریان خود اطمینان می دهد که اثاثیه بدون هیچ مشکلی و سالم به مقصد خواهد رسید.

بیمه نامه دارای یک میزان مشخص می باشد و در یک زمان تعیین شده توسط شرکت انجام می شود بعنوان مثال دقیقا تعیین می گردد که از ساعت فلان تا پایان کار یا از زمان شروع بسته بندی تا پایان چیدمان وسایل و اثاثیه منزل در داخل خانه و… که در این صورت هر دو طرف قرارداد دقیقا می دانند که در چه زمانی شروع و پایان می یابد.

اگر به تیم باربری اعتماد ندارید و می خواهید مطمئن شوید که وسایلتان آسیب نمیبیند می توانید مطمئن باشید که با این بیمه نامه هرگونه خسارتی قابل جبران خواهد بود.

 

خدمات باربری مجیدیه:

باربری و اسباب کشی درون شهری

باربری از تهران به شهرستان

ارائه بار با نیسان بار و وانت بار به صورت شبانه روزی

بازید از اثاثیه و مشاوره به صورت حضوری

حمل وسایل سنگین با چرخ های مخصوص

یکی از مهم ترین خدماتی که ارائه می دهد چیدمان و درست چیدن وسایل در ماشین حمل بار است، ه بر اساس آموزشی که کارگران ما دریافت کرده اند با ایمنی کامل و به بهترین نحو ممکن انجام می شود و همچنین کار طراحی دکوراسیون و چیدمان وسایل را در خانه جدید نیز انجام خواهد شد.

 

باربری مجیدیه

 

تماس مستقیم