باربری فرشته 

 

باربری فرشته

 

 

باربری فرشته و باربری در قنات کوثر از بهترین شرکت های حمل و نقل در تهران هستند که سالهاست در زمینه اسباب کشی به همشهریان عزیز در تهران و شهرستان های اطراف خدمات خود را ارائه می دهند. باربری محدوده فرشته برای ارائه ی خدمات خود در باربری تهران از یک تیم حرفه ای بهره گرفته است تا بتواند رضایت مشتریان خود را به دست آورد. ارائه انواع خدمات باربری، حمل بار و اثاثیه، انواع خدمات اسباب کشی از جمله بسته بندی اثاثیه در باربری خیابان فرشته و باربری گاندی همراه با تخفیف می باشد.

 

 

باربری فرشته

 

 بیمه نامه اسباب کشی

اسباب کشی باید با ایمنی و مهارت بالا انجام شود وگرنه قدیمی ها بر این باورند که در هر بار اثاث کشی به اندازه یک بار آتش سوزی خسارت هایی به بار وارد می شود. بنابراین باربری فرشته برای حفظ آرامش شما مشتریان عزیز بیمه نامه رایگانی را ارائه می دهد. هدف از این کار جبران کردن رخدادهای پیش بینی نشده در زمان حمل و انتقال بار است.

 

اتوبار و باربری فرشته

حمل وسایل در باربری فرشته

باربری در فرشته در تهران برای جابه جایی و اسباب کشی از بهترین و مجهزترین ماشین ها برای اسباب کشی بهره گرفته است. تمام ماشین ها به صورت کامل موکت کاری شده است و هر ماشین به تعدادی پتو نیز مجهز می باشد.  برای اطمینان بیشتر و  اینکه وسایل در طول مسیر به دیواره فلزی کامیون برخورد نکند هر کامیون را با تعداد زیادی پتو مجهز کرده است تا وسایل حساس را با آن بپوشانند.

 

باربری فرشته

 

بسته بندی اثاث در باربری فرشته

همان طور که می دانید بسته بندی اثاثیه یکی از مهم ترین بخش های اسباب کشی است که باید از وسایلی با کیفیت و کارتن هایی چند لایه و ضخیم استفاده کرد. اگر نمی دانید این کارتن ها را از کجا تهیه کنید و یا وقت آن را ندارید که به فروشگاه بروید می توانید این کار را به تیم باربری فرشته بسپارید تا در کوتاه ترین زمان و با هزینه ای مناسب در اختیار شما قرار دهند. 

  • کارتن های استفاده شده  دارای یک ویژگی مهم است و آن مرغوب بودن آن هاست، این کارتن ها برای هر وسیله ی مناسب آن طراحی شده و به عنوان مثال برای لباس ها از میله ی مخصوص چوب رختی استفاده شده و برای جا به جایی کتاب ها از کف چند لایه ی و ضخیم استفاده شده است، بنابراین یک بسته بندی محکم را از ما بخواهید.

حمل بار در فرشته

 

  • اگر می خواهید وسایل شکستنی را بسته بندی کنید و نمی خواهید در طول مسیر آسیب ببیند باید از کارتن های مخصوص خود استفاده کنید اما اکثر مردم این کارتن ها را نگه نمی دارند زیرا فضای زیادی را اشغال می کند.  
  • کارتن های چند لایه را به مشتریان خود ارائه می دهد که از شکستن وسایل جلوگیری می کند.

باربری در فرشته

قیمت کارتن بسته بندی

باربری فرشته تجهیزات درجه یک را با قیمت های پایین در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد. به عنوان مثال کارتن های رگال دار با قیمت ۵۰ هزار تومان را با تخفیف ۲۰ درصد ارائه می دهد. کارتن های چند لایه را با قیمت باور نکردنی ۱۵۰۰۰ تومان بکار می برد که نسبت به شرکت های دیگر هزینه ی کمتری دریافت می کند. 

 

کارگران باربری منطقه فرشته

  • باربری فرشته با همکاری باربری فرمانیه و باربری سعادت آباد همه چیز را مرتب در جای خود قرار می دهد و مانع از بهره وری کسب و کار در طول حرکت دفتر می شود.
  • باربری فرشته تمام جعبه ها را در زمان بسته بندی برچسب گذاری می کند تا در زمان باز کردن وسایل وسایل راحت تر شناسایی شوند. 

باربری در فرشته تهران

 

  • کارکنان در سنین مختلف جوان و میانسال استخدام خواهند شد، چون کار ما نتیجه تلفیق تجربه و مهارت وسرعت است.
  • افراد با تجربه چه به صورت پرسنل اداره چه کارگران و همچنین رانندگان بهترین نتایج را برای مشتریان فراهم خواهند کرد و مهارت افراد در بسته بندی و… باعث شده است اسباب کشی برای شما آسان شود.
  • کارگران ماهر و مجرب باربری فرشته در کوتاه ترین زمان بسته بندی می کنند. پس از بسته بندی اثاثیه نوبت به قرار دادن آن ها در خودرو مخصوص حمل بار می باشد. که تمامی این مراحل را با ایمنی و تجربه بالا انجام می دهند.

محدوده باربری فرشته

منطقه فرشته جزو یکی از محله هایی بوده که از گذشته تا امروز افراد مهم سرشناسی در آن ساکن بوده اند. این منطقه در تهران یکی از بهترین و خوش آب و هواترین مناطق می باشد قدمت بالایی نیز دارد.

 

تماس مستقیم