باربری فرحزاد 

 

 

باربری فرحزاد در ایران باربری

 

باربری فرحزاد در باربری تهران دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل در تهران می باشد. تمامی مراحل توسط متخصصین اسباب کشی مدیریت می شود و برنامه ریزی دقیقی برای نحوه انجام تمام مراحل ترتیب داده می شود. علاوه بر این، باربری در  فرحزاد  نه تنها هزینه ی کمتر نسبت به شرکت های دیگر دریافت می کند، تخفیفات ویژه ای را نیز به مناسبت اعیاد و روزهای تعطیل در نظر می گیرد.

 

باربری محدوده فرحزاد به شما پیشنهاد می کند، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و از خدمات ارائه شده مطلع شوید:

 02128429276

باربری فرحزاد در ایران باربری

 

 

 

 

خدمات باربری فرحزاد

 

 • باربری فرحزاد در جهت رفاه حال مشتریان عزیز تمام خدمات بسته بندی را با کمترین هزینه ارائه می دهد.
 • چنانچه با روش های بسته بندی آشنایی ندارید می توانید از کارکنان ما  کمک .

باربری و اتوبار فرحزاد در تهران

 

 • علاوه بر بسته بندی تمام تجهیزات لازم جهت بسته بندی را نیز با کمترین هزینه به مشتریان باربری ارائه می دهد.
 •  به یک نکته در بسته بندی بسیار اهمیت می دهد، که نوع تجهیزات به کار رفته در آن به چه صورت و با چه کیفیتی است، از لوازم با کیفیت پایین اگر استفاده شود قطعا مشتری دچار ضرر و آسیب های زیادی می شود، چون وقتی بسته بندی دارای سطح کیفی پایینی است، قطعا در وسط اسباب کشی باز می شود و یا درب آن باز می شود و به هر صورت کار با اختلال انجام شده  و مشکل ساز خواهد بود.

 

 

 

اتوبار فرحزاد

 

 

 

مشاوره در اتوبار فرحزاد

 

 • اتوبار فرحزاد در جهت آگاهی مشتریان باربری با خدمات باربری و هزینه باربری، خدمات مشاوره ای را به صورت کاملا رایگان ارائه می دهد. این خدمات هم می تواند به صورت حضوری باشد و هم می توان به صورت تلفنی از این خدمات استفاده کرد.
 • مشاوره  توسط افراد بسیار متخصص در مورد اسباب کشی صورت می گیرد، کارشناشان به صورت پاره وقت جوابگوی شما هستند اما نیرو ها تغییر کرده و تا شب ادامه خواهد داشت، به همین دلیل در هر زمان می توانید سوالات خود را در این زمینه مطرح نمایید.

باربری فرحزاد در ایران باربری

 

 • بیشتر مشتریان در هنگام اسباب کشی با روش های بسته بندی آشنایی ندارند. مشاوران ما و باربری گاندی می توانند تمام روش های بسته بندی را به مشتریان باربری به صورت رایگان آموزش دهند. 

 

 

 

 

 • برای ارتباط با مشاوران و همچنین برای اطلاع از نرخ باربری و خدماتی که ارائه می دهد می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

 

باربری فرحزاد در ایران باربری

 

 

بیمه نامه  باربری محدوده فرحزاد:

 

 • باربری محدوده فرحزاد برای اطمینان بیشتر به مشتریان و برای اینکه ثابت کند که اثاثیه سالم به مقصد می رسد یک بیمه نامه را به صورت رایگان به مشتریان خود ارائه می دهد. 

 

باربری فرحزاد

 • بر اساس این بیمه نامه هرگونه مشکلی برای اثاثیه پیش بیاید این باربری وظیفه دارد خسارت وارد شده را جبران کند و پول آن را پرداخت کند تا مشتری با رضایت کامل اثاثیه را به آنها بسپارد.
 • این بیمه نامه از زمانی که تیم ما در منزل مشتری حاضر می شوند و شروع به بار زدن وسایل می کنند شروع می شود و تا زمانی که اثاثیه را در محل جدید به مشتری تحویل دهند اعتبار داردو در این فاصله هر مشکلی پیش بیاید مسئولیت ان با این شرکت می باشد. 

باربری در فرحزاد تهران

 

حمل وسایل سنگین در باربری فرحزاد

 •  با کمک نیروی کار توانا و با سالها سابقه می تواند مشکل حمل گاوصندوق را برای شما عزیزان حل کند. ما در این شرکت با استفاده از ماشین هایی مجهز از قبیل وانت بار، نیسان بار و کامیون های مسقف می توانیم گاوصندوق های شما را به تمام نقاط کشور بدون هیچ مشکلی جابه جا کنیم. این باربری با استفاده از چرخ هایی که شبیه گاری است گاوصندوق شما را جابه جا خواهد کرد.
 •  علاوه بر گاوصندوق هر وسیله ای که حمل آن برای شما مشکل است را با دقت بالا جابه جب خواهد کرد شما نگران این موضوع نباشید.

اسباب کشی در فرحزاد

 

بسته بندی باربری فرحزاد تهران

 • بسته بندی یک بخش بسیار مهم در اسباب کشی است که اگر به درستی انجام نشود ممکن است در طول مسیر باز شود. برای بسته بندی وسایل حساس که بسیار برای خانواده ها اهمیت دارد می توانید از کارتن های مخصوص به خود استفاده کنید زیرا مخصوصو همان وسایل ساخته شده است.
 • اما بسیاری از مردم این کارتن ها را دور می اندازند اما جای نگرانی نیست، برای این وسایل نیز راه حلی دارد، برای این گونه وسایل کارتن های چند لایه ای ارائه می دهد که بسیار مقاوم و محکم می باشند. 

باربری در فرحزاد تهران

رزرو اتوبار فرحزاد

 • روال کار در اتوبار فرحزاد  به این شکل است که شما با تیم حرفه ای ما تماس می گیرید و پس از دریافت مشاوره رایگان و با توجه به نیاز خود ماشین متناسب با وسایل خود را انتخاب می کنید و تیم باربری خوش اخلاق ما به سرعت در محل حاضر می شوند و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می شوند. 

باربری فرحزاد در تهران

 


سایر مناطق زیرنظر ایران باربری:

باربری جردن

باربری دروس

باربری حصارک

باربری سعادت آباد

باربری ستارخان

 

تماس مستقیم