باربری فرحزاد 

 

 

باربری فرحزاد در ایران باربری

 

باربری فرحزاد و  باربری حشمتیه  در باربری تهران دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل در تهران می باشند. تمامی مراحل توسط متخصصین اسباب کشی مدیریت می شود و برنامه ریزی دقیقی برای نحوه انجام تمام مراحل ترتیب داده می شود. علاوه بر این، باربری در  فرحزاد  نه تنها هزینه ی کمتر نسبت به شرکت های دیگر دریافت می کند، تخفیفات ویژه ای را نیز به مناسبت اعیاد و روزهای تعطیل در نظر می گیرد. باربری محدوده فرحزاد به شما پیشنهاد می کند، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و از خدمات ارائه شده مطلع شوید:

 02128429276

باربری فرحزاد در ایران باربری

 

خدمات حمل بار و باربری فرحزاد

 

باربری فرحزاد در جهت رفاه حال مشتریان عزیز تمام خدمات بسته بندی را با کمترین هزینه ارائه می دهد. چنانچه با روش های بسته بندی آشنایی ندارید می توانید از کارکنان ما  کمک بگیرید. علاوه بر بسته بندی تمام تجهیزات لازم جهت بسته بندی را نیز با کمترین هزینه به مشتریان ارائه می دهد.

باربری فرحزاد

 

این شرکت به یک نکته در بسته بندی بسیار اهمیت می دهد، که نوع تجهیزات به کار رفته در آن به چه صورت و با چه کیفیتی است. از لوازم با کیفیت پایین اگر استفاده شود قطعا مشتری دچار ضرر و آسیب های زیادی می شود، چون وقتی بسته بندی دارای سطح کیفی پایینی است. قطعا در وسط اسباب کشی باز می شود و یا درب آن باز می شود و به هر صورت کار با اختلال انجام شده  و مشکل ساز خواهد بود.

 

اتوبار فرحزاد

 

مشاوره در اتوبار فرحزاد

 

اتوبار فرحزاد در جهت آگاهی مشتریان باربری با خدمات  و هزینه اسباب کشی، خدمات مشاوره ای را به صورت کاملا رایگان ارائه می دهد. این خدمات هم می تواند به صورت حضوری باشد و هم می توان به صورت تلفنی از این خدمات استفاده کرد. مشاوره  توسط افراد بسیار متخصص در مورد اسباب کشی صورت می گیرد، کارشناشان به صورت تمام وقت جوابگوی شما هستند.

باربری فرحزاد

 

بیمه نامه باربری محدوده فرحزاد:

باربری محدوده فرحزاد و باربری گاندی برای اطمینان بیشتر به مشتریان یک بیمه نامه را به صورت رایگان  ارائه می دهند. بر اساس این بیمه نامه هرگونه مشکلی برای اثاثیه پیش بیاید این باربری وظیفه دارد خسارت وارد شده را جبران کند.  پول آن را پرداخت کند تا مشتری با رضایت کامل اثاثیه را به آنها بسپارد.

  • این بیمه نامه از زمانی که تیم ما در منزل مشتری حاضر می شوند و شروع به بار زدن وسایل می کنند شروع می شود. تا زمانی که اثاثیه را در محل جدید به مشتری تحویل دهند اعتبار دارد. در این فاصله هر مشکلی پیش بیاید مسئولیت ان با این شرکت می باشد. 

باربری در فرحزاد تهران

 

حمل وسایل سنگین در باربری فرحزاد

 با کمک نیروی کار توانا و با سالها سابقه می تواند مشکل حمل گاوصندوق را برای شما عزیزان حل کند. این باربری با استفاده از چرخ هایی که شبیه گاری است گاوصندوق شما را جابه جا خواهد کرد. علاوه بر گاوصندوق هر وسیله ای که حمل آن برای شما مشکل است را با دقت بالا جابه جا خواهد کرد شما نگران این موضوع نباشید.

اسباب کشی در فرحزاد

 

بسته بندی باربری فرحزاد تهران

  • بسته بندی یک بخش بسیار مهم در اسباب کشی و باربری فرحزاد است که اگر به درستی انجام نشود ممکن است در طول مسیر باز شود.
  • برای بسته بندی وسایل حساس که بسیار برای خانواده ها اهمیت دارد. می توانید از کارتن های مخصوص به خود استفاده کنید زیرا مخصوصو همان وسایل ساخته شده است.
  • اما بسیاری از مردم این کارتن ها را دور می اندازند اما جای نگرانی نیست، برای این وسایل نیز راه حلی دارد. برای این گونه وسایل کارتن های چند لایه ای ارائه می دهد که بسیار مقاوم و محکم می باشند. 

باربری در فرحزاد تهران

رزرو اتوبار فرحزاد

روال کار در اتوبار فرحزاد  به این شکل است که شما با تیم حرفه ای ما تماس می گیرید و پس از دریافت مشاوره رایگان و با توجه به نیاز خود ماشین متناسب با وسایل خود را انتخاب می کنید و تیم باربری خوش اخلاق ما به سرعت در محل حاضر می شوند و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می شوند. 

باربری فرحزاد در تهران

 

 

تماس مستقیم