باربری فدک 

 

باربری فدک در ایران باربری

 

باربری فدک یکی از شرکت های باربری تهران است که سالهاست در زمینه اسباب کشی خدمت می کند و دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل می باشد. خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار کاملا به روز و مناسب است. باربری محدوده فدک و باربری گاندی خدمات خود را در تمام مناطق سطح شهر تهران و شهرستان ها ارائه می دهند. با توجه به تجهیزات و امکانات پیشرفته و تجربه چندین ساله ی کارگران این شرکت، اثاثکشی راحتی را با باربری منطقه فدک تجربه خواهید کرد. ماشین های حمل بار استفاده شده در این شرکت باربری کاملا مجهز به وسایل ایمنی می باشد، هدف ما انجام اسباب کشی ایمن می باشد.

 

 • فهرست مطالب:
 • شماره باربری فدک.
 • خدمات شرکت باربری در فدک.
 • بسته بندی اثاثیه منزل در باربری محدوده فدک با تخفیف ۳۰٪.
 • حمل بار به شهرستان در باربری فدک تهران.
 • قیمت حمل بار به شهرستان در باربری فدک.
 • نرخ کرایه نیسان بار و وانت تلفنی فدک.
 • کارگر حمل اثاثیه در شرکت حمل بار فدک.
 • قیمت بیمه نامه اسباب کشی در زمستان ۱۴۰۰.
 • آدرس باربری فدک.

 

 

شماره باربری فدک

اگر می خواهید از خدمات اسباب کشی در باربری فدک استفاده نمایید، بهتر است با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید برای اطلاع از چگونگی ارائه ی خدمات و مقدار قیمت ها با مشاورین ما صحبت نمایید. یک اکیپ حرفه ی و متعهد به صورت تمام وقت پاسخگوی شما شهروندان عزیز هستند، بنابراین در هر زمان که خواستید می توانید از خدمات ما استفاده نمایید. شرکت حمل بار محدوده فدک برای آگاهی مشتریان عزیز مشاوره هایی را به صورت رایگان ترتیب می دهد. مشاوران ما با حضور در محل یا به صورت تلفنی تمام تجهیزات و روش های بسته بندی را به مشتریان عزیز آموزش می دهند. همچنین اگر می خواهید از هزینه حمل بار از تهران به شهرستان اطلاع داشته باشید می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. مشتریان عزیز اگر می خواهید از خدمات استفاده کنید می توانید چند روز قبل از اسباب کشی با مشاوران تماس بگیرید تا هرآنچه که برای اسباب کشی لازم دارید را در اختیار شما قرار دهند.

 

 

021-28429276

باربری فدک در ایران باربری

 

خدمات شرکت باربری در فدک

در اتوبار فدک مراحل مختلف اسباب کشی از بسته بندی گرفته تا چیدمان و تخلیه بار توسط کارگران ماهر و حرفه‌ی انجام می شود. خدمات اثاث کشی در این شرکت حمل بار در سطح کیفی بالا و با قیمت های پایین توسط پرسنل با تجربه ارائه می شود. این شرکت علاوه بر خدمات رایج در حوزه ی حمل اثاثیه، سرویس های زیر را با قیمت های مصوب اتحادیه حمل بار شهر تهران ارائه خواهد کرد:

 • حمل کلیه بارها از تهران به دیگر استان‌های کشور.
 • بسته بندی وسایل منزل برای همشهریانی که قصد اثاث‌کشی دارند.
 • اعزام کارگر باربر برای جابجا کردن وسایل و اثاث مشتریان.
 • فراهم کردن ماشین‌های سبک باری از جمله نیسان و وانت‌بار برای جابجا کردن خرده بار مشتریان.
 • نگهداری از اثاث مشتریان در انبارهای شرکت اتوبار فدک تهران برای مدت طولانی.
 • تهیه انواع وسایل و تجهیزات بسته‌بندی اثاثیه برای اشخاصی که قصد دارند خود این کار را انجام دهند.

 بسته بندی اثاثیه منزل در باربری محدوده فدک با تخفیف ۳۰٪

بسته بندی از نظر خیلی ها ممکن است کار آسانی به نظر بیاید اما درواقع یک کار خسته کننده و زمان بر است. مهم تر اینکه اگر در زمان بسته بندی برچسب گذاری نشود زمانی که به منزل جدید نقل مکان می کنید ممکن است با مشکل مواجه شوید که کدام بسته مربوط به کدام وسیله است. با کمک پرسنل حرفه ای باربری فدک به شما کمک می کند تا تمام وسایل را به صورت اصولی بسته بندی و برچسب گذاری کنید. شرکت حمل بار فدک هر گونه تجهیزات و امکانات لازم جهت انجام کار بسته بندی را به صورت پک های بزرگ و کامل در اختیار مشتری قرار خواهد داد. می توانید با خیال راحت کار بسته بندی را به ما بسپارید و نگران هیچ مساله ی نباشید و اگر خودتان این کار را انجام می دهید مطمان باشید تمامی اجزای آن مرغوب می باشد. تجهیزاتی مانند:

 • فوم های ضربه گیر در طول های ۵۰ و ۹۰ متری.
 • کارتن های ۵ و ۳ لایه جهت حفظ اثاث شکستنی از ضربات و صدمه.
 • کارتن های دارای رگال برای بسته بندی لباس (با ظرفیت ۱۸ دست کت شلوار و لباس مجلسی)

باربری فدک

حمل بار به شهرستان در باربری فدک تهران

 باربری محدوده فدک از رانندگان ماهر کمک گرفته و با ایمنی کامل بارتان را به هر قسمت از ایران که بخواهید جا به جا خواهند کرد. رانندگان حرفه ای صفر تا صد کار اسباب کشی به شهرستان ها را کاملا بلد هستند و با استفاده از رعایت تمامی موارد ایمنی و راهکارهای مناسب بارتان را بدون آسیب به مقصد می رسانند. ارسال بار از تهران به شهرستان ها کار آسانی است چرا که به دلیل زیاد بودن مسافت نمی توان شرایط را به درستی پیش بینی کرد. بنابرابن بهتر است حمل بار به شهریتان ها را بر عهده ی کارگران و پرسنل ماهر این شرکت حمل بار بسپارید. چرا که همیشه ارائه ی خدمات ارسال بار از تهران به تمامی شهرستان های ایران در سر لوحه ی برنامه ی این شرکت باربری بوده است. برای اینکه بتوانبم ایمنی و سلامت بارتان را در مسیرهای طولانی تضمین نماییم از ماشین های حمل بار مجهز و مسقف استفاده می کنیم.

قیمت حمل بار به شهرستان در باربری فدک

شرکت حمل بار فدک جهت انتقال بار به شهرستان از کمترین قیمت ممکن استفاده می کند. چرا که در شهرستان های مختلف دارای مشتریان ثابتی است که در سال های طولانی کار اسباب کشی و جا به جایی بار را به ما می سپارند. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نیست. همانطور که در بالا عرض کردیم حمل بار به شهرستان ها کار سختی است و باید با استفاده از امکانات مناسب و پیشرفته انجام شود. در نتیجه استفاده از این خدمات اسباب کشی نیاز به پرداخت هزینه دارد، اما اگر به ما اعتماد نمایید، بسیاری از هزینه های جانبی را پرداخت نخواهید کرد. معمولا موارد زیر تعیین کننده ی نرخ حمل بار به شهرستان ها در این شرکت باربری هستند:

 

 • نوع ماشین حمل بار.
 • مسافت طی شده از ابتدا تا انتهای مسیر.
 • تعداد کارگران.
 • زمان صرف شده تا رسیدن به مقصد.

 

باربری فدک

نرخ کرایه نیسان بار و وانت تلفنی فدک

اتوبار فدک از انواع ماشین های مخصوص حمل بار در اندازه و انواع مختلف برای جا به جا کردن اثاثیه منزل استفاده می کند. در لیست زیر انواع وسایل نقلیه ی استفاده شده در این شرکت باربری را مشاهده می فرمایید. نرخ کرایه ماشین های حمل بار در ابن شرکت باربری طبق قوانین تصویب شده در تعاونی حمل بار تهران تعیین می شود. شرکت بارهای کم حجم و کم وزن را با ماشین های حمل بار نیسان بار و وانت تلفنی فدک انتقال و حمل می کند. این ماشین ها دارای درب و سقف هستند و از ایمنی کامل برخوردار هستند. مبلمان و یخچال و ماشین لباسشویی را با این ماشین ها و با کمترین قیمت ممکن انتقال می دهند. 

 

 • وانت تلفنی: دو میلیون تومان.
 • نیسان بار: یک میلیون و هفتصد هزار.
 • خاور: سه میلیون و پانصد هزار.
 • جفت: پنج میلیون و هفتصد هزار تومان.
 • تک: پنج میلیون و پانصد هزار تومان.
 • کفی: شش میلیون تومان.

 

کارگر حمل اثاثیه در شرکت حمل بار فدک

کارگران باربری فدک به صورت دو شیفت آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی در تهران و شهرستان ها می باشد. کارگر حمل اثاثیه در این شرکت به شما کمک خواهند کرد تا با ایمنی کامل و بدون دردسر اسباب کشی نمایید. یک سری از کارها و مراحل اسباب کشی مانند بسته بندی وسایل شکستنی نیاز به دقت و ظرافت خاصی دارد. جهت انجام درست و مناسب این مراحل اثاث کشی از کارگران خانم کمک می گیریم. این کارگران آموزش هایی را در زمینه چگونگی انجام باربری و حمل بار دیده اند و کاملا در این زمینه خبره و ماهر شده اند. در ویدیوی زیر شاهد چگونگی عملکرد این کارگران هستید و تا حد زیادی با فعالیت آن ها آشنا خواهید شد. برای سفارش و رزرو کارگران حمل بار این شرکت باربری با مشاورین و کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

 

قیمت بیمه نامه اسباب کشی در زمستان سال۱۴۰۰

هزینه بیمه نامه باربری فدک کاملا رایگان است و قیمتی برای آن در نظر گرفته نمی شود. بر اساس این بیمه نامه حوادث پیش آمده در زمان اسباب کشی را این شرکت حمل بار کاملا جبران می کند. بیمه نامه این موسسه حمل بار با اعتبار مشخص و تا یک سقف مناسب ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن سایت تماس بگیرید. این بیمه نامه حوادث مختلفی چون، آتش سوزی و تصادف و سرقت را به طور کامل پوشش می دهد. این شرکت حمل بار با هدف کسب رضایت شما مشتریان عزیز و آسودگی خیال شما، اقدام به ارائه و صدور بیمه نامه کرده است. این بیمه نامه باربری دارای موعد مشخصی است که توسط کارشناسان ماهر این شرکت حمل بار تعیین می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات بیمه نامه اسباب کشی و جزئیات آن با مشاورین ما صحبت نمایید.

 

آدرس باربری فدک

باربری فدک در شرق تهران و در منطقه ی ۸ این شهر و در محله ی فدک قرار دارد. این شرکت حمل بار خدمات خود را در این محدوده از تهران و سایر مناطق آن با تخفیف ۲۵ درصد ارائه می دهد. از مناطقی که در همسایگی این محله قرار دارد می توان به بزرگراه امام علی و بزرگراه سردار سلیمانی، از شرق با خیابان سمنگان و از جنوب با خیابان ثانی و از غرب به خیابان مدنی اشاره کرد. این محله دارای امکانات رفاهی و تفریحی زیاد و اماکن مهمی مانند فرهنگسرای گلستان، استخر فدک، مجتمع تجاریاداری پالمیرا، بوستان گلبن و مسجد جامع نارمک است. این شرکت حمل بار مشتریان زیادی در محله های هم جوار فدک مانند هفت حوض، نارمک، زرکش، لشکر و تسلیحات است. شما مشتریان عزیز نیز می توانید به راحتی و از طریق شماره تلفن های سایت ایران باربری با ما در تماس باشید. به دلیل وجود امکانات رفاهی و شرایط مناسب برای سکونت، روزانه افراد زیادی به این محله اسباب کشی می نمایند. ساکنین این محله را اقشار متوسط به بالا تشکیل می دهند که اکثرا از شهرستان های اطراف و حومه تهران به این محله مهاجرت کرده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی رزرو خدمات و استفاده از امکانات این شرکت حمل بار با ما تماس بگیرید.

 

تماس مستقیم