باربری فدک 

 

باربری فدک در ایران باربری

 

باربری فدک یکی از شرکت های باربری تهران است که سالهاست در زمینه اسباب کشی خدمت می کند و دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل می باشد. خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار کاملا به روز و مناسب است. باربری محدوده فدک و باربری گاندی خدمات خود را در تمام مناطق سطح شهر تهران و شهرستان ها ارائه می دهند. با توجه به تجهیزات و امکانات پیشرفته و تجربه چندین ساله ی کارگران این شرکت، اثاثکشی راحتی را با باربری منطقه فدک تجربه خواهید کرد.

 

 • فهرست مطالب:
 • شماره باربری فدک.
 • مشاوره رایگان اسباب کشی در باربری فدک.
 • بسته بندی اثاثیه منزل در باربری فدک با تخفیف ۳۰٪.
 • حمل بار به شهرستان.
 • قیمت حمل بار به شهرستان در باربری فدک.
 • نرخ کرایه نیسان بار و وانت تلفنی.
 • قیمت بیمه نامه اسباب کشی در زمستان ۱۴۰۰.

 

 

شماره باربری فدک

اگر می خواهید از خدمات اسباب کشی در باربری فدک استفاده نمایید، بهتر است با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید برای اطلاع از چگونگی ارائه ی خدمات و مقدار قیمت ها با مشاورین ما صحبت نمایید. یک اکیپ حرفه ی و متعهد به صورت تمام وقت پاسخگوی شما شهروندان عزیز هستند، بنابراین در هر زمان که خواستید می توانید از خدمات ما استفاده نمایید.

 

  02128429276

 

باربری فدک

 

 مشاوره رایگان اسباب کشی در باربری فدک

باربری محدوده فدک برای آگاهی مشتریان عزیز مشاوره هایی را به صورت رایگان ترتیب می دهد. مشاوران ما با حضور در محل یا به صورت تلفنی تمام تجهیزات و روش های بسته بندی را به مشتریان عزیز آموزش می دهند. همچنین اگر می خواهید از هزینه حمل بار از تهران به شهرستان اطلاع داشته باشید می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. مشتریان عزیز اگر می خواهید از خدمات استفاده کنید می توانید چند روز قبل از اسباب کشی با مشاوران تماس بگیرید تا هرآنچه که برای اسباب کشی لازم دارید را در اختیار شما قرار دهند.

 

 

باربری فدک در ایران باربری

 

 بسته بندی اثاثیه منزل در باربری فدک با تخفیف ۳۰٪

بسته بندی از نظر خیلی ها ممکن است کار آسانی به نظر بیاید اما درواقع یک کار خسته کننده و زمان بر است. مهم تر اینکه اگر در زمان بسته بندی برچسب گذاری نشود زمانی که به منزل جدید نقل مکان می کنید ممکن است با مشکل مواجه شوید که کدام بسته مربوط به کدام وسیله است. با کمک پرسنل حرفه ای باربری فدک به شما کمک می کند تا تمام وسایل را به صورت اصولی بسته بندی و برچسب گذاری کنید. 

باربری فدک هر گونه تجهیزات و امکانات لازم جهت انجام کار بسته بندی را به صورت پک های بزرگ و کامل در اختیار مشتری قرار خواهد داد. می توانید با خیال راحت کار بسته بندی را به ما بسپارید و نگران هیچ مساله ی نباشید و اگر خودتان این کار را انجام می دهید مطمان باشید تمامی اجزای آن مرغوب می باشد. تجهیزاتی مانند:

 • فوم های ضربه گیر در طول های ۵۰ و ۹۰ متری که تمامی اثاث و وسایل را از ضربات احتمالی حفظ می نماید.
 • کارتن های ۵ و ۳ لایه جهت حفظ اثاث شکستنی از ضربات و صدمه.
 • کارتن های دارای رگال برای بسته بندی لباس (با ظرفیت ۱۸ دست کت شلوار و لباس مجلسی)

باربری فدک

حمل بار به شهرستان

 باربری فدک از کارگران ماهر کمک گرفته و با ایمنی کامل بارتان را به هر قسمت از ایران بخواهید جا به جا خواهد شد، رانندگان حرفه ای صفر تا صد کار اسباب کشی به مسیر های زیاد را کاملا بلد هستند و با استفاده از رعایت تمامی موارد ایمنی و راهکارهای مناسب اروپایی بارتان را بدون آسیب به مقصد می رسانند.

قیمت حمل بار به شهرستان در باربری فدک

شرکت حمل بار فدک جهت انتقال بار به شهرستان از کمترین قیمت ممکن استفاده می کند. چرا که در شهرستان های مختلف دارای مشتریان ثابتی است که در سال های طولانی کار اسباب کشی و جا به جایی بار را به ما می سپارند. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نیست.

باربری فدک

نرخ کرایه نیسان بار و وانت تلفنی

شرکت بارهای کم حجم و کم وزن را با ماشین های حمل بار نیسان بار و وانت تلفنی فدک انتقال و حمل می کند. این ماشین ها دارای درب و سقف هستند و از ایمنی کامل برخوردار هستند. مبلمان و یخچال و ماشین لباسشویی را با این ماشین ها و با کمترین قیمت ممکن انتقال می دهند. بنابراین هر نوع باری را می توانید به این موسسه بسپارید تا از یک اسباب کشی راحت لذت ببرید.

قیمت بیمه نامه اسباب کشی در زمستان سال۱۴۰۰

هزینه بیمه نامه باربری فدک کاملا رایگان است و قیمتی برای آن در نظر گرفته نمی شود. بر اساس این بیمه نامه حوادث پیش آمده در زمان اسباب کشی را این شرکت حمل بار کاملا جبران می کند. بیمه نامه این موسسه حمل بار با اعتبار مشخص و تا یک سقف مناسب ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن سایت تماس بگیرید. این بیمه نامه حوادث مختلفی چون، آتش سوزی و تصادف و سرقت را به طور کامل پوشش می دهد.

تماس مستقیم