باربری فدک 

 

باربری فدک در ایران باربری

 

باربری فدک یکی از شرکت های باربری تهران است که سالهاست در زمینه اسباب کشی خدمت می کند و دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل می باشد. خدمات ارائه شده در این شرکت کاملا به روز و مناسب است. باربری محدوده فدک و باربری گاندی خدمات خود را در تمام مناطق سطح شهر و شهرستان ها ارائه می دهند. با توجه به تجهیزات و امکانات ارائه شده و بر مبنای تجربه چندین ساله ی این شرکت اثاثکشی راحتی همراه با باربری منطقه فدک خواهید داشت.

 

  02128429276

 

باربری فدک

 

 مشاوره در باربری محدوده فدک:

باربری محدوده فدک برای آگاهی مشتریان عزیز مشاوره هایی را به صورت رایگان ترتیب می دهد. مشاوران ما با حضور در محل یا به صورت تلفنی تمام تجهیزات و روش های بسته بندی را به مشتریان عزیز آموزش می دهند.

باربری فدک در ایران باربری

همچنین اگر می خواهید از خدمات باربری فدک هزینه حمل بار از تهران به شهرستان اطلاع داشته باشید می توانید با مشاوران ما در  در ارتباط باشید. مشتریان عزیز اگر می خواهید از خدمات استفاده کنید می توانید چند روز قبل از اسباب کشی با مشاوران تماس بگیرید تا هرآنچه که برای اسباب کشی لازم دارید را در اختیار شما قرار دهند.

 

باربری فدک در ایران باربری

 

 بسته بندی باربری فدک:

بسته بندی از نظر خیلی ها ممکن است کار آسانی به نظر بیاید اما درواقع یک کار خسته کننده و زمان بر است. مهم تر اینکه اگر در زمان بسته بندی برچسب گذاری نشود زمانی که به منزل جدید نقل مکان می کنید ممکن است با مشکل مواجه شوید که کدام بسته مربوط به کدام وسیله است. با کمک پرسنل حرفه ای باربری فدک به شما کمک می کند تا تمام وسایل را به صورت اصولی بسته بندی و برچسب گذاری کنید. 

باربری فدک هر گونه تجهیزات و امکانات لازم جهت انجام کار بسته بندی را به صورت پک های بزرگ و کامل در اختیار مشتری قرار خواهد داد. می توانید با خیال راحت کار بسته بندی را به ما بسپارید و نگران هیچ مساله ی نباشید و اگر خودتان این کار را انجام می دهید مطمان باشید تمامی اجزای آن مرغوب می باشد. تجهیزاتی مانند:

  • فوم های ضربه گیر در طول های ۵۰ و ۹۰ متری که تمامی اثاث و وسایل را از ضربات احتمالی حفظ می نماید.
  • کارتن های ۵ و ۳ لایه جهت حفظ اثاث شکستنی از ضربات و صدمه.
  • کارتن های دارای رگال برای بسته بندی لباس (با ظرفیت ۱۸ دست کت شلوار و لباس مجلسی)

باربری فدک

حمل بار به شهرستان در باربری فدک

 باربری فدک از کارگران ماهر کمک گرفته و با ایمنی کامل بارتان را به هر قسمت از ایران بخواهید جا به جا خواهد شد، رانندگان حرفه ای صفر تا صد کار اسباب کشی به مسیر های زیاد را کاملا بلد هستند و با استفاده از رعایت تمامی موارد ایمنی و راهکارهای مناسب اروپایی بارتان را بدون آسیب به مقصد می رسانند.

قیمت حمل بار به شهرستان در باربری فدک

شرکت حمل بار فدک جهت انتقال بار به شهرستان از کمترین قیمت ممکن استفاده می کند. چرا که در شهرستان های مختلف دارای مشتریان ثابتی است که در سال های طولانی کار اسباب کشی و جا به جایی بار را به ما می سپارند. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نیست.

باربری فدک

نرخ کرایه نیسان بار و وانت تلفنی در فدک

شرکت بارهای کم حجم و کم وزن را با ماشین های حمل بار نیسان بار و وانت تلفنی فدک انتقال و حمل می کند. این ماشین ها دارای درب و سقف هستند و از ایمنی کامل برخوردار هستند. مبلمان و یخچال و ماشین لباسشویی را با این ماشین ها و با کمترین قیمت ممکن انتقال می دهند. بنابراین هر نوع باری را می توانید به این موسسه بسپارید تا از یک اسباب کشی راحت لذت ببرید.

تماس مستقیم