باربری فاطمی 

 

باربری فاطمی | اتوبار فاطمی

 

باربری فاطمی مشابه باربری شهرک آزادی  سالهاست که در تهران فعالیت می کند و به همشهریان عزیز تهرانی و شهرستان های اطراف خدمات ارائه می دهد. باربری میدان فاطمی به صورت ۲۴ ساعته از شبانه روز و تمام وقت حتی در روزهای تعطیل خدمات اسباب کشی و بسته بندی را ارائه می دهد. خدمات ارائه شده در باربری اطراف فاطمی و باربری گاندی تنها مختص به تهران نیست و تمام شهرهای نزدیک تهران را هم شامل می شود. شما مشتریان عزیز می توانید با اعتماد به تجربه ی ۱۵ ساله ی ما اسباب کشی آسان و بدون دردسری را تجربه نمایید.

 • فهرست:
 • شماره باربری سمت فاطمی.
 • بیمه نامه اسباب کشی رایگان.
 • آدرس باربری فاطمی.
 • حمل بار به شهرستان در اتوبار فاطمی.
 • بسته بندی لوازم منزل در باربری فاطمی.
 • وانت تلفنی فاطمی.

 

شماره باربری سمت فاطمی

 باربری در فاطمی علاوه بر رزرو خدمات شما می توانید از طریق شماره زیر با مشاورین ما صحبت و از راهنمایی آن ها استفاده نمایید. اگر می خواهید خدمات مربوط به اسباب کشی و بسته بندی را رزرو نمایید و نیازمند یک شرکت حمل بار مناسب و معتبر هستید بدون نگرانی با ما تماس بگیرید. شماره تماس زیر به صورت تمام وقت در خدمت شما مشتریان گرامی است و کارکنان ما جوابگوی شما هستند.

 

02128429276

 

باربری فاطمی در ایران باربری

بیمه نامه اسباب کشی رایگان

مهم ترین هدف اتوبار فاطمی حفظ آسایش مشتریان در زمان اسباب کشی است و همچنین حفظ سلامتی و ایمنی لوازم و اثاث داخل بار است. به همین دلیل جهت رسیدن به این هدف کل بار را بیمه می کند و با انجام این کار مسئولیت اثاث کشی را بر عهده می گیرد. در نتیجه شما مشتریان گرامی با خیالی آسوده می توانید به این شرکت اعتماد نمایید. بیمه نامه ارائه شده در این شرکت حمل بار کاملا رایگان است و هزینه ی از شما مشتریان دریافت نخواهد شد.

آدرس باربری فاطمی

باربری خیابان فاطمی در مرکز شهر تهران قرار دارد و به نقاط مختلف در ارتباط است و خدمات خود را در این نقاط ارائه می دهد. از شرق به خیابان ولیعصر و از غرب به بزرگراه چمران راه دارد. بدون نگرانی در تمام مناطق تهران و شهرستان ها می توانید اعتماد نمایید. تمامی مناطق مرکزی شهر تهران توسط این شرکت حمل بار تحت پوشش قرار ‌گرفته است و به طور همه روزه کار حمل بار در این مناطق صورت می گیرد.

 

باربری فاطمی

حمل بار به شهرستان در اتوبار فاطمی

در باربری فاطمی کامیون هایی برای انتقال بار به شهرستان استفاده می شود که مسقف و مجهز هستند. این شرکت حمل بار برای افزایش ایمنی کار کف این ماشین ها را با استفاده از موکت می پوشاند با این کار به مقدار زیادی از صدمات وارده بر وسایل و کثیف شدن آن ها جلوگیری می کند. همیشه شرکت یک تیم حرفه ای از کارگران را به مقصد فرستاده تا تمامی کارها با نظم و ایمنی بالا انجام شود. مشتریان ثابت ما در شهرستان ها همیشه بدون نگرانی کار خود را به این شرکت حمل بار می سپارند. شرکت حمل بار فاطمی جهت کاهش استرس مشتریان خود بابت هزینه ها بخصوص برای حمل و جا به جایی بار به مناطق دوردست و خارج از شهر تهران تخفیف ۱۰ تا ۳۵ درصدی را در نظر می گیرد.

 

باربری فاطمی

 

بسته بندی لوازم منزل در باربری فاطمی

باربری در فاطمی با کمک کارگران با تجربه بسته بندی اثاثیه منزل و کالاهای مختلف را انجام می دهد. بسته بندی لوازم و وسایل خانه نیاز به کارتن های مختلف و در سایزهای متفاوت است. جهت بسته بندی وسایل آشپزخانه از کارتن های چند رویه و برای وسایلی مانند مبل و صندلی از فوم های ضربه گیر استفاده می کنیم. بسته بندی اثاثیه منزل در این شرکت حمل بار با تجهیزات زیر انجام می شود:

 • انواع کارتن های چند لایه.
 • فوم ضربه گیر و نایلون حباب دار رولی.
 • قیچی و پارچه و روزنامه.
 • چسب های ۵ و ۱۰ سانتی.

وانت تلفنی فاطمی

باربری فاطمی رزرو وانت تلفنی و ماشین های دیگر را از طریق تماس تلفنی انجام می دهد. گاهی اوقات بدون معطلی نیاز به یک ماشین حمل بار دارید و دچار سردرگمی می شوید که چه کاری بهتر است که انجام دهید. ما به شما کمک خواهیم کرد و بدون اتلاف وقت ماشین های حمل بار را به محل اسباب کشی ارسال می نماییم. فقط کافی است با یک تماس تلفنی ما را از تصمیم خود مطلع سازید، کلیه خدمات اسباب کشی را با نازلترین قیمت در اختیارتان قرار خواهیم داد. ما از ماشین های سقف دار و روباز در شرایط مختلف استفاده کرده و به ایمنی اثاث کشی اهمیت زیادی می دهیم.

تماس مستقیم