باربری فاطمی 

 

باربری فاطمی | اتوبار فاطمی

باربری فاطمی مشابه باربری شهرک آزادی  سالهاست که در تهران فعالیت می کند و به همشهریان عزیز تهرانی و شهرستان های اطراف خدمات ارائه می دهد. باربری محدوده فاطمی اگر زحمت و خستگی اسباب کشی را نادیده بگیریم یکی از عوارضی که خواهد داشت آسیب رسیدن به اسباب و لوازم خواهد بود. در حالی که خدمات حمل بار و باربری از جمله خدمات اتوبار فاطمی در تهران و باربری گاندی است که که از هر نقطه ای که بخواهید وسایلتان را جابه جا خواهند کرد. 

 

02128429276

 

باربری فاطمی در ایران باربری

مهم ترین هدف اتوبار فاطمی حفظ آسایش مشتریان در زمان اسباب کشی است و همچنین حفظ سلامتی و ایمنی لوازم و اثاث داخل بار است. به همین دلیل جهت رسیدن به این هدف کل بار را بیمه می کند و با انجام این کار مسئولیت اثاث کشی را بر عهده می گیرد. در نتیجه شما مشتریان گرامی با خیالی آسوده می توانید به این شرکت اعتماد نمایید.

آدرس باربری فاطمی

باربری خیابان فاطمی در مرکز شهر تهران قرار دارد و به نقاط مختلف در ارتباط است و خدمات خود را در این نقاط ارائه می دهد. از شرق به خیابان ولیعصر و از غرب به بزرگراه چمران راه دارد. بدون نگرانی در تمام مناطق تهران و شهرستان ها می توانید اعتماد نمایید.

باربری فاطمی

حمل بار به شهرستان در باربری فاطمی

در باربری فاطمی کامیون هایی برای انتقال بار به شهرستان استفاده می شود و برای افزایش ایمنی کار این ماشین ها را با استفاده از سر پوش مسقف کرده و اگر در طول مسیر بر اثر برخورد یا سرعت زیاد و یا هر گونه حادثه ی احتمالی، سرعت ماشین تغییر کرد برای بار و وسایل داخل آن مشکلی پیش نیاید.

 

باربری فاطمی

باربری سمت فاطمی جهت کاهش استرس مشتریان خود بابت هزینه ها بخصوص برای حمل و جا به جایی بار به مناطق دوردست و خارج از شهر تهران تخفیف ۱۰ تا ۳۵ درصدی را در نظر می گیرد. بنابراین بدون استرس در هر زمان که بخواهید در هر مسافتی کار اثاث کشی و حمل بار را برایتان انجام خواهند داد.

باربری فاطمی


بسته بندی لوازم منزل در باربری فاطمی

بسته بندی لوازم و وسایل خانه نیاز به کارتن های مختلف و در سایزهای متفاوت است. باربری در فاطمی با کمک کارگران با تجربه بسته بندی اثاثیه منزل و کالاهای مختلف را انجام می دهد. جهت بسته بندی وسایل آشپزخانه از کارتن های چند رویه و برای وسایلی مانند مبل و صندلی از فوم های ضربه گیر استفاده می کند.

تماس مستقیم