ایران باربری

 

باربری طرشت در ایران باربری با بهره گیری از نیروی کار ماهر و آموزش دیده و رانندگانی آشنا به تمام مسیرهای تهران خدمات خود را به صورت شبانه روزی به مشتریان خود ارائه می دهد. باربری منطقه طرشت تمام تلاش خود را کرده تا در این سالها بتواند با ارائه خدماتی عالی و ضایت مشتریان خود را به دست اورد.

شماره تماس های اتوبار طرشت جهت رزرو اسباب کشی:

 8752 035 0912 – 02128429276

باربری طرشت

ایران باربری

 

 

 

 

اتوبار و باربری طرشت

 

ارائه بیمه نامه رایگان در اتوبار و باربری طرشت:

  • زمانی که مشتریان عزیز به باربری طرشت مراجعه می کنند نگران هستند که در طول اسباب کشی مشکلی برای اثاثیه شان پیش بیاید بنابراین تضمینی می خواهند که اثاثیه سالم به مقصد برسد. 
  • باربری در محدوده طرشت همیشه و در ابتدای کار در قراردادی تمام بار و اثاثیه داخل آن را به طور کامل بیمه کرده و از مشتریان خود هزینه به عنوان حق بیمه نامه دریافت نمی کند، شما با خیالی آسوده اسباب کشی می کنید چون در صورت بروز هر نوع مشکلی و شکستن یا خراب شدن وسایل و اجسام داخل بار، ما پشتتان خواهیم بود و همه را جبران می کنیم.

 

باربری طرشت در ایران باربری

 

تعرفه های باربری و اتوبار در طرشت:

  • همه نرخ ها و تعرفه های باربری طرشت طبق هزینه های اعلام شده توسط اتحادیه حمل و نقل و باربری مشخص شده است و تمام تلاش ما جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد و در این راه سعی کرده ایم بهترین خدماتمان را با کمترین هزینه ارائه دهیم. هزینه باربری بستگی به یک سری پارامترها دارند که معمولا در تمام باربری ها یکی است. پارامترهای مثل مسافت، فاصله مبداء تا مقصد، تعداد کارگر، تعداد بار، نوع ماشین و …. .
  • بر اساس هر ساعت اضافه هم هزینه باربری جداگانه حساب خواهد شد.

 

حمل بار در طرشت

کارتن های استفاده شده در بسته بندی 

  • اتوبار طرشت کار بسته بندی را با استفاده از کارتن های چند لایه ی محکم که از با کیفیت ترین مواد ساخته شده را انجام می دهد و این کارتن ها با وزن کمی که دارند کار جا بهجایی آن ها بسیارآسان می باشد تهیه و توزیع این کارتن ها بر عهده ی خود کارکنان می باشد.

نحوه بسته بندی وسایل در باربری طرشت:

  1. باربری محدوده طرشت در تهران دارای کادری مجرب از خانم و آقا می باشد که خدمات بسته بندی را انجام می دهند.
  2. تیم باربری طرشت وسایل شما را به صورت حرفه ی و کاملا تخصصی بسته بندی خواهند کرد به گونه ای که هیچ گونه خدشه ای به وسایل شما وارد نشود. با وحود استفاده از کارتن هایی چند لایه، از پتو و سلفون ینز برای دور وسایل استفاده می کنند. 

 

 


 

تماس مستقیم