باربری طرشت

ایران باربری

 

باربری طرشت مانند باربری اندرزگو با بهره گیری از نیروی کار ماهر و آموزش دیده و رانندگانی آشنا به تمام مسیرهای تهران خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. باربری محدوده طرشت تمام تلاش خود را کرده تا در این سالها بتواند با ارائه خدماتی عالی و ضایت مشتریان خود را به دست اورد. شماره تماس های باربری در طرشت جهت رزرو اسباب کشی:

  02128429276

باربری طرشت

بیمه باربری منطقه طرشت:

زمانی که مشتریان عزیز به باربری در طرشت مراجعه می کنند نگران هستند که در طول اسباب کشی مشکلی برای اثاثیه شان پیش بیاید بنابراین تضمینی می خواهند که اثاثیه سالم به مقصد برسد. 

  • این شرکت همیشه و در ابتدای کار در قراردادی تمام بار و اثاثیه داخل آن را به طور کامل بیمه کرده و از مشتریان خود هزینه به عنوان حق بیمه نامه دریافت نمی کند.
  • شما با خیالی آسوده اسباب کشی می کنید چون در صورت بروز هر نوع مشکلی و شکستن یا خراب شدن وسایل و اجسام داخل بار، ما پشتتان خواهیم بود و همه را جبران می کنیم.

 

باربری طرشت در ایران باربری

 

قیمت باربری محدوده طرشت:

همه نرخ ها و تعرفه های باربری در طرشت طبق هزینه های اعلام شده توسط اتحادیه حمل و نقل مشخص شده است و تمام تلاش ما جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد و در این راه سعی کرده ایم بهترین خدماتمان را با کمترین هزینه ارائه دهیم.

هزینه ها بستگی به یک سری پارامترها دارند که معمولا در تمام شرکت ها یکی است. پارامترهای مثل مسافت، فاصله مبداء تا مقصد، تعداد کارگر، تعداد بار، نوع ماشین.

  • بر اساس هر ساعت اضافه هم هزینه باربری جداگانه حساب خواهد شد.

 

حمل بار در طرشت

بسته بندی اثاثیه منزل در اتوبار طرشت 

اتوبار طرشت کار بسته بندی را با استفاده از کارتن های چند لایه ی محکم که از با کیفیت ترین مواد ساخته شده را انجام می دهد و این کارتن ها با وزن کمی که دارند کار جا به جایی آن ها بسیارآسان می باشد تهیه و توزیع این کارتن ها بر عهده ی خود کارکنان می باشد.

 

  1. این موسسه دارای کادری مجرب از خانم و آقا می باشد که خدمات بسته بندی را انجام می دهند.
  2. تیم ما وسایل شما را به صورت حرفه ی و کاملا تخصصی بسته بندی خواهند کرد به گونه ای که هیچ گونه خدشه ای به وسایل شما وارد نشود. با وحود استفاده از کارتن هایی چند لایه، از پتو و سلفون ینز برای دور وسایل استفاده می کنند. 

 

باربری طرشت

قیمت بسته بندی اثاثکشی در باربری طرشت

مقدار هزینه ها یکی از مواردی است که شرکت باربری محدوده طرشت به طور دقیق میزان هر مرحله را به عرض مشتریان می رساند. هزینه بسته بندی بر اساس موارد زیر تعیین می شود:

  • تعداد کارتن های استفاده شده و نوع کارتن های به کار گرفته شده.
  • فوم های ضربه گیر و پلاستیک های حباب دار در سایزهای مختلف.
  • لوازم جانبی استفاده شده جهت بستن درب کارتن ها و محکم کردن بسته بندی ها.

 


 

تماس مستقیم