باربری شیان 

 

 

باربری شیان در ایران باربری

 

باربری شیان و باربری محدوده استخر  سالهاست که در تهران و با سالها سابقه درخشان در باربری تهران توانسته نامی خوب از خود به جا بگذارند و خدمات ویژه ای را نیز به مشتریان خود ارائه دهند. افرادی که در باربری در شیان کار بسته بندی و دیگر مراحل را انجام می دهند دارای تجربه بیش از ده سال در این زمینه هستند. این افراد با مهارت و تبحر بالا کار اسباب کشی شما را تا آخر به صورت ایمن انجام می دهند و می توانید به راحتی به آن ها اعتماد کنید. حمل و جا به جایی بار در اتوبار شیان با استفاده از ماشین های حمل بار مجهز و با کمک رانندگان ماهر و حرفه ی انجام می شود. شما مشتریان عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های درج شده در سایت ایران باربری تماس بگیرید. کارشناسان ماهر و حرفه ی در این شرکت باربری پاسخگوی تلفن های شما خواهند بود و به راحتی می توانید تمامی سوالات خود را مطرح نمایید.

 

باربری شیان

 

قیمت باربری شیان چه مقدار است؟

هزینه ی نهایی تعیین شده در شرکت حمل بار شیان همراه با تخفیف های گسترده می باشد. هزینه باربری در تمام شرکت ها با توجه به هزینه اعلام شده توسط اتحادیه حل و نقل و تعیین می شود و شرکت ها می توانند بسته به نیاز مشتریان عزیز آن را کاهش دهند. باربری شیان با توجه به نیازهای شما مشتریان عزیز سعی دارد هزینه خود را بسیار کمتر از باربری های دیگر تعیین کند تا بتواند موجب آرامش خاطر شما شود. ما به مناسبت اعیاد و جشن ها، مانند عید نوروز،  که شرکت های دیگر کلا تعطیل می باشند فعالیت خود را ادامه داده و حتی تخفیف هایی را برای اسباب کشی و جا به جایی بار در نظر می گیرد. هدف این است که مشتریان بتواند با خیال راحت و بدون استرس و نگرانی به ما مراجعه نمایند. هزینه ی روزهای تعطیل نصف قیمت روزهای تعطیل و روزهای عادی بوده و 50 درصد تخفیف در نظر گرفته می شود. 

 

 

باربری شیان

حمل بار به شهرستان در باربری شیان

یکی از مهم ترین خدمات باربری منطقه شیان حمل اثاثیه و وسایل به تمام نقاط تهران و  کشور می باشد. شما به هر نقطه ای از شهر که قصد دارید اسباب کشی کنید تنها کافیست با شرکت اتوبار شیان تماس بگیرید و این کار را به تیم باربری بسپارید. با توجه به اینکه میزان مسافت در تمام نقاط شهر متفاوت است شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از سرویس ها را انتخاب کنید. ارسال بار از تهران به شهرهای اطراف کار آسانی نیست و باید با به کار بردن ماشین های حمل بار مسقف و مجهز ایمنی کار را حفظ کرد. این شرکت باربری شرایط و امکاناتی را فراهم می کند که همه بتوانند از خدمات ارائه شده در این موسسه باربری استفاده نمایند و به راحتی در مسافت های طولانی اسباب کشی نمایید. جهت رزرو خدمات حمل بار به شهرستان ها می توانید با شماره تماس های درج شده در این سایت ایران باربری تماس بگیرید.

 

باربری شیان

تعرفه حمل بار به شهرستان در اتوبار شیان

هزینه ی حمل بار به شهرستان ها در باربری محدوده شیان با توجه به موارد مختلفی تعیین می شود که در زیر به یک سری از آن ها اشاره خواهیم کرد. نرخ اسباب کشی در مسیرهای طولانی نسبت به مساعت های نزدیک بیشتر است، اما جای نگرانی نیست. چرا که هرگز نرخ ها و قیمت های غیر قانونی و هنگفت را جهت اثاث کشی در مسیرهای طولانی در نظر نخواهیم گرفت. حمل بار به شهرستان ها نیاز به ماشین های حمل بار مناسب و مجهز دارد که این شرکت با هزینه های منصفانه آن ها را فراهم می کند. برای مشتریانمان در شهرستان ها هزینه ی نهایی را با تخفیف بیشتری اعلام خواهیم کرد، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین ما صحبت نمایید. به عنوان مثال حمل بار از تهران به کرج نسبت به باربری از تهران به تبریز هزینه ی کمتری خواهد داشت. اگر با کارشنایان ما صحبت نمایید تک تک موارد مهم را به عرضتان خواهند رساند.

 

 • مسافت بین تهران تا شهرستان مذبور.
 • نوع و تعداد وسایل نقلیه ی باری.
 • استفاده یا عدم استفاده از خدمات مربوط به انبارهای موقت.
 • تعداد رانندگان.
 • وضعیت آب و هوایی جاده ها.

 

کارگر حمل اثاثیه در شرکت باربری شیان تهران

کارگران حمل اثاثیه منزل در باربری شیان در دو اکیپ حرفه ی آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستند. اگر تصمیم دارید در یک مسیر طولانی اسباب کشی نمایید، نگران نباشید، ما بک اکیپ حرفه ای از کارگران حمل بار را به محل اثاث کشی اعزام خواهیم کرد. کارگران ما در دو گروه کارگر آقا و کارگر خانم آماده ی خدمت رسانی و انجام مراحل مختلف اسباب کشی هستند. یک سری از مراحل باربری نیاز به کمک کارگران آقا و یک سری دیگر نیازمند کمک کارگران خانم می باشد. این سبک همکاری و تقسیم کارها باعث شده است که شرکت حمل بار شیان بتواند رضایت مشتریان خود را چه در تهران و چه در شهرستان ها کسب نماید. اهالی محترم شیان به طور کامل با عملکرد پرسنل و کارگران ما آگاهی دارند و کاملا از عملکرد آن ها راضی هستند. ما ویدیوی زیر را جهت اطلاع شما مشتریان گرامی از چگونگی عملکرد کارگران این شرکت حمل بار تهیه کرده ایم. می توانید تا پایان آن را مشاهده فرمایید و اطلاعات لازم را از این طریق کسب نمایید.

 

 

شماره تماس باربری شیان

باربری محدوده شیان تمامی تلاش خود را به کار می گیرد تا شما مشتریان گرامی بتوانید به راحتی با کارشناسان ماهر این شرکت باربری در ارتباط باشید. اگر به دنبال شماره شرکت حمل و نقل موردنظرتان هستید تنها کافیست در گوگل یک سرچ ساده انجام دهید و منطقه مورد نظرتان را همراه با اسم باربری وارد کنید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید و خدمات مورد نظرتان را رزرو نمایید. ما از طریق شماره تلفن زیر با شما در ارتباط خواهیم بود و سوالات شما را در این زمینه پاسخ می دهیم. به راحتی و بدون اتلاف وقت کارهای لازم را برایتان انجام می دهیم و خدمات لازم و ضروری را برایتان رزرو خواهیم کرد. گاهی اوقات در ایام تعطیل و حتی در ایام تعطیلی نوروز افرادی مجبور به انجام اسباب کشی می شوند. این امر باعث نگرانی مردم می شود که در این روزهای تعطیلی چگونه اثاث کشی کنیم، اما ما این مژده را به شما خواهیم داد که بدون نگرانی در هر زمان که خواستید می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

 

02128429276

 

قیمت بیمه نامه اسباب کشی در اتوبار شیان

باربری محدوده شیان بیمه نامه اسباب کشی را به صورت رایگان ارائه می دهد پس با خیالی آسوده می توانید اقدام به رزرو خدمات بیمه نامه نمایید. این شرکت حمل بار هر نوع وسیله و کالایی که داخل بار باشد را به طور کامل بیمه می کند. اثاث کشی در هر صورت پر ریسک بوده و امکان رخداد هر حادثه ی وجود دارد بنابراین اثاث کشی تضمین شده ی را برایتان انجام می دهد. گاهی اوقات با وجود اینکه پرسنل این شرکت باربری تمامی جوانب ایمنی را رعایت می کند، باز هم امکان دارد حوادثی پیش بینی نشده ی رخ دهد. بنابراین بیمه نامه ی که مدیریت این شرکت حمل و نقل صادر می کند حوادث مختلفی از جمله، سرقت، آتش سوزی، خیس و خراب شدن بسته بندی ها را به طور کامل پوشش می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و آگاهی از جزئیات این بیمه اسباب کشی با شماره تلعن های سایت ایران باربری تماس بگیرید.

 

باربری شیان

 

رزرو وانت تلفنی شیان

جهت رزرو وانت تلفنی شیان و دیگر انواع ماشین های حمل بار در این شرکت، لازم نیست کار خاصی انجام دهید. روال کار به این شکل است که به راحتی شما می توانید با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید. همچنین از طریق رزرو باربری آنلاین و حضوری نیز می توانید اقدام به رزرو وسایل نقلیه ی باری نمایید. ماشین های حمل بار استفاده شده در این موسسه را در لیست زیر جهت آگاهی شما آورده ایم. اگر در این زمینه سوال دیگری دارید می توانید با کارشناسان باربری شیان مطرح نمایید. این کارشناسان شرایط را بررسی کرده و بر اساس حجم و مقدار بار جا به جا شده، انواع مناسب وسایل نقلیه را برای شما رزرو خواهند کرد. ماشین هایی که جعت جا به جا کردن بار و اثاثیه و لوازم منزلتان استفاده می کند کاملا مجهز به سقف هستند و به میزان بالایی ایمنی اسباب کشی شما را فراهم می کنند.

 

 • وانت تلفنی.
 • نیسان بار.
 • خاور.
 • ده تن.
 • پانزده تن.
 • کفی.
 • ایسوزو.

 

نرخ کرایه نیسان بار شیان

انواع مختلف وسایل نقلیه با توجه به نوع آن ها نرخ کرایه ی مختلفی دارند، به عنوان مثال ماشین های سبک وانت تلفنی و نیسان بار نسبت به ماشین های خاور و ایسوز کرایه ارزان تری دارند. برای اینکه به طور دقیق از میزان قیمت های وسایل نقلیه باری مطلع شوید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین در لیست زیر در مورد نرخ کرایه انواع وسایل نقلیه آگاهی یابید، در کل ما قیمت های کرایه این ماشین ها را با تخفیف ۲۵ درصد انجام می دهیم. ماشین های مسقف نیز نسبت به ماشین های روباز دارای کرایه ی بیشتری هستند و به دلیل وجود سطح ایمنی بالاتر در این خودروها می باشد. در هر صورت نگران هیچ مساله ی نباشید چرا که ما قیمت های منصفانه و عامه پسندی را برای اجاره دادن ماشین های حمل بار برای شما مشتریان گرامی در نظر می گیریم.

 

 • خاور: سه میلیون تومان.
 • خاور مسقف: سه میلیون و پانصد هزار.
 • وانت تلفنی: دو میلیون تومان.
 • نیسان بار: یک میلیون و هفتصد هزار.
 • تریلی: پنج میلیون و پانصد هزار تومان.
 • ایسوزو: پنج میلیون تومان.

 

معرفی منطقه ی خدماتی باربری شیان

باربری شیان در تهران و در منطقه ی ۴ شهرداری این شهر واقع شده است و این خیابان از شیان یک شروع و با شیان هفت به پایان می رسد. محله ی شیان مابین پارک جنگلی لویزان و مجتمع مسکونی نظامی آجا قرار دارد. از مهم ترین اماکن موجود در محله شیان مجتمع نظامی ایران است که آژانس بین المللی اتمی این مجتمع را بخشی از برنامه ی هسته ی کشور می داند. بیمارستان لویزان و حسینیه شیان از اماکن مهم دیگر این محله محسوب می شود. مجتمع های مسکونی سازمانی زیادی در این منطقه قرار دارد که از مشتریان ثابت این شرکت حمل بار هستند. این شرکت باربری تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا بتواند بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی را به شما شهروندان گرامی ارائه دهد. اگر ساکن محله ی شیان تهران هستید و به دنبال یک شرکت حمل بار معتبر هستید، می توانید با شماره تلفن های این شرکت حمل بار تماس حاصل نمایید. تمامی خدمات ارائه شده در این شرکت باربری از بسته بندی گرفته و چیدمان بار، بارگیری و تخلیه بار، کلا با تخفیف ۲۵ درصد است.

 

تماس مستقیم