باربری شهر زیبا 

 

باربری شهر زیبا در ایران باربری

 

باربری شهر زیبا و باربری سعادت آباد قبل از هر کاری تمام سعی خود را می کنند تا نیاز مشتریان عزیز را شناسایی کنند. با توجه به این نیازها خدمات خود را ارائه می دهد و تلاش می کند تا هزینه باربری را تا حد امکان و با توجه به همین نیازها کاهش دهد. اتوبار شهر زیبا خدمات خود را به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته ارائه می دهد. پرسنل وظیفه شناس و کارگران کاربلد باربری محدوده شهر زیبا در محل اسباب کشی حاضر شده و تا پایان کار در آنجا حضور دارند.

 

شماره باربری شهر زیبا

می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و از خدمات ارائه شده باربری محدوده شهر زیبا مطلع شوید. این شماره ها به صورت همه روزه در دسترس بوده و کارشناسان ما به صورت تمام وقت کار رزو خدمات را برایتان انجام خواهند داد:

 

02128429276

اتوبار شهر زیبا | باربری شهر زیبا

 

حمل بار به شهرستان در اتوبار شهر زیبا

اتوبار شهر زیبا انواع محتلف جا به جایی بار به مسافت های کوتاه و طولانی را انجام می دهد و برای مسافت های طولانی از وسایل نقلیه که دارای ایمنی کامل و حجم مناسب برای بار استفاده می کنند و بارهای حجیم را در ماشین های سنگین و یا در چند ماشین با حجم کمتر قرار می دهند و در هر صورت بار را سالم به مقصد می رسانند.

قیمت حمل بار به شهرستان

باربری در شهرزیبا حمل بار به شهرستان را به کمک تیم حرفه ای انجام می دهد. با توجه به اینکه خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار با تخفیف ارائه می شود. حمل بار به شهرستان نیز با تخفیف ۳۵ درصد انجام می شود.

قیمت باربری شهر زیبا

هزینه باربری شهرزیبا نسبت به شرکت های دیگر بسیار کمتر است به این دلیل که از تعرفه های پایین استفاده می کند، برای مسیر های طولانی یک سمت رفت یا برگشت را برای تعیین هزینه ها حساب می کند و مواردی از این قبیل را انجام می دهد تا به مشتریان از لحاظ هزینه وپرداخت پول فشاری وارد نشود. این شرکت حمل بار هزینه اسباب کشی را با توجه به اولویت هایی چون مسافت، ترافیک، نوع و تعداد بار، تعداد کارکنان و نیاز به بسته بندی محاسبه می کند و همیشه سعی داشته نیازهای مشتریان را شناسایی کرده و با توجه به آن هزینه باربری را کاهش دهد.

هزینه باربری در شهر زیبا

خدمات استثنایی در باربری شهر زیبا در تهران:

این شرکت در تهران با چندین سال سابقه در باربری و حمل و نقل و همچنین بسته بندی وسایل تمام تلاش خود را در جهت خدمات با کیفیت کرده است و بعد از این همه تلاش توانسته نامی خوب در میان مشتریان به دست آورد. رضایت مشتری یکی از اهداف ایران باربری در تمام شعبه های باربری می باشد. خدمات  از این قبیل است:

 1. حمل و نقل و جابه جایی ایمن وسایل و اثاثیه مشتری به تمام نقاط کشور.
 2. ارائه بیمه نامه جهت خسارات احتمالی.
 3. چیدمان وسایل در کامیون و در منزل مشتری.
 4. ارائه خدمات به صورت 24 ساعته.
 5. مشاوره رایگان جهت اسباب کشی بدون استرس.

 

باربری شهر زیبا

اسباب کشی اصولی در باربری شهر زیبا

اتوبار شهر زیبا جهت انجام اسباب کشی اصولی و مناسب از تمهیدات مختلف استفاده می کند. چند مورد از آن ها را در زیر آورده ایم:

 • شرکت از بهترین امکانات استفاده می کند.
 • از بهترین و حرفه ای ترین تیم باربری استفاده می کند که در دو تیم حرفه ای خانم و آقا به محل اعزام می شوند.
 • از تجهیزاتی با کیفیت بهره گرفته است که به صورت چرخ دار حمل وسایل سنگین را انجام می دهد.
 • از کامیون ها و ماشین هایی مجهز استفاده و تمامی وسایل ایمنی را در ماشین قرار می دهد.
 • وسایل شما را بیمه می کند.
 • قبل از اسباب کشی به شما مشاوره می دهد.
 • برای اسباب کشی بین شهری بارنامه ارائه می دهد.
 • وسایل شما را کامل بسته بندی می کند.

 

حمل بار

 

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری شهر زیبا

کار بسته بندی اثاثیه منزل در باربری شهر زیبا توسط افراد خبره و ماهر انجام می شود. این افراد از امکانات و وسایل زیر برای بسته بندی انواع اثاثیه سازمان ها، منازل و شرکت ها استفاده می کنند:

 • جعبه ها و کارتن های چند لایه.
 • کارتن های دارای نایلون حباب دار.
 • فوم های ضربه گیر (بابل رپ و استرچ رپ).
 • کیسه های زیپ دار در سه سایز مختلف.

 

تماس مستقیم