باربری شهرک مخابرات 

 

باربری شهرک مخابرات

 

باربری شهرک مخابرات و باربری نیاوران  از شرکت هایی هستند که به صورت شبانه روزی در تهران فعالیت می کنند. سالهاست زیرنظر  ایران باربری خدمات اسباب کشی را به همشهریان عزیز ارائه می دهد. اگر در نزدیکی های باربری منطقه شهرک مخابرات در استان تهران ساکن هستید و اسباب کشی پیش رو دارید، با یک تماس می توانید خدمات مورد نظرتان را دریافت نمایید. کارکنان باربری در شهرک مخابرات و باربری نامجو به صورت 24 ساعته و شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل ایام هفته نیز آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کلیه نقاط کشور هستند. هدف این شرکت حمل بار ارائه بهترین خدمات به صورت صفر تا صد است و همواره از لحظه اول تصمیم گیری تا تحویل اثاث در مقصد در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

 

اتوبار شهرک مخابرات

چه خدماتی در باربری در شهرک مخابرات ارائه می شود؟

باربری منطقه شهرک مخابرات روز به روز در حال افزایش و پیشرفت در خدمات ارائه شده می باشد. یک سری از این خدمات را در لیست زیر جهت اطلاع شما آورده ایم:

 • انجام تمام امور مربوط به اسباب کشی با تخفیف.
 • انتقال بار با ماشین های کاملا مجهز و ایمن.
 • استفاده از پکیج کامل بسته بندی.
 • انجام مناسب چیدمان، بارگیری و تخلیه بار توسط کارگران ماهر.
 • حمل بار به شهرستان.
 • ارائه بیمه نامه و بارنامه قانونی و رایگان.

باربری شهرک مخابرات

حمل وسایل در باربری محدوده شهرک مخابرات

باربری محدوده شهرک مخابرات جا به جایی وسایل ادارات و شرکت ها را هم انجام می دهد که مدارک آن ها در گاو صندوق قرار دارد، برای جا به جا کردن آن نیاز به تجهیزاتی است که به طور ایمن آن ها را انتقال دهد، بنابراین از جرثقیل استفاده می شود و با ایمنی تمام انتقال یابد.

ماشین های اسباب کشی و حمل بار در شهرک مخابرات:

حمل بار در شهرک مخابرات در تهران از انواع ماشین ها برای حمل اثاثیه استفاده می کند. تنوع در ماشین ها به مشتریان کمک می کند تا با توجه به هزینه اسباب کشی، نوع سرویس خود را انتخاب کنند.

 • کامیون هایی که برای حمل بار درون شهری استفاده می شود مسقف بوده و مجهز به تعدادی پتو می باشد. 
 • اسباب کشی با استفاده از ماشین ها در اندازه های مختلف:
 1. تریلی، ماشین های بسیار سنگین.
 2. خاور و ماشین های دارای یخچال.
 3. نیسان تلفنی و وانت بار و.. صورت می گیرد.

قیمت بیمه نامه اسباب کشی در باربری شهرک مخابرات

اتوبار شهرک مخابرات تمامی تلاش خود را کرده است که در طول سال ها فعالیت خود در تهران و شهرستان ها هیچ گونه گزارشی دال بر نارضایتی مشتریان نداشته است. یکی از کارهایی که در جهت رسیدن به این هدف انجام می دهد بیمه کردن اسباب کشی مشتریان است. در قبال این کار نیز هزینه ی در نظر نمی گیرد.

تماس مستقیم