باربری شهرک آپادانا 

 

اتوبار در شهرک اپادانا

 

باربری شهرک آپادانا و باربری در چیتگر در ایران باربری دارای یک تیم کاملا حرفه ای می باشد و بهترین خدمات بسته بندی و حمل بار را برای شما عزیزان ارائه می دهند. خدمات ارائه شده در این شرکت به صورت شبانه روزی است به این معنا در هر ساعت از شبانه روز می توانید با ما تماس بگیرید و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. باربری محدوده شهرک آپادانا در تهران و شهرستان ها آماده ی خدمت رسانی است. ماشین های حمل بار استفاده شده در اتوبار شهرک آپادانا به صورت مسقف و مجهز به وسایل ایمنی می باشند، در ادامه شما را با خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار آشنا خواهیم کرد.

 

 • فهرست مطالب:
 • شماره باربری شهرک آپادانا.
 • کارگران ماهر اسباب کشی در باربری شهرک آپادانا.
 • بسته بندی اثاثیه منزل در شرکت حمل بار شهرک آپادانا.
 • از خدمات اسباب کشی بی نظیر در اتوبار شهرک آپادانا باخبرید؟
 • حمل بار به شهرستان با تخفیف ۲۵ درصد.
 • قیمت حمل بار به شهرستان ها در باربری شهرک آپادانا.
 • بیمه نامه رایگان اسباب کشی در اتوبار شهرک آپادانا.
 • وانت تلفنی شهرک آپادانا.

 

شماره باربری شهرک آپادانا

جهت رزرو خدمات باربری شهرک آپادانا می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید. کارشناسان ماهر و خبره ی این شرکت حمل بار به صورت تمام وقت پاسخگوی شما مشتریان گرامی هستند. بیشتر افراد مراجعه کننده به این شرکت تنها از طریق یک تماس تلفنی توانسته اند از خدمات بی نظیر اسباب کشی بهره مند شوند. شما مشتریان ساکن تهران و همچنین شهروندان عزیز در شهرستان می توانید در هر زمان که خواستید از شنبه تا جمعه با ما در ارتباط باشید و سوالاتی که در مورد اثاث کشی دارید را از ما بپرسید. جلسات مشاوره ی به صورت آنلاین و تلفنی با موضوع چگونگی انجام اثاث کشی و موضوعات پیرامون آن در این شرکت تشکیل می شود که کاملا به صورت رایگان است. 

 

 02128429276

 

باربری شهرک آپادانا در ایران باربری

 

کارگران ماهر اسباب کشی در باربری شهرک آپادانا

اتوبار شهرک آپادانا با داشتن تجربه ی بسیار بالا در زمینه اسباب کشی با کمترین قیمت و کوتاهترین زمان کارتان را به پایان خواهند رساند. کارگران اثاث کشی در این شرکت حمل بار با تعهد بالا تا پایان کار اسباب کشی همراهتان خواهند بود. این افراد دارای تجربه ی بیش از ۱۵ سال در زمینه اسباب کشی و بسته بندی هستند. تاکنون گزارشی دال بر کوتاهی و خطای کارگران این شرکت حمل بار ثبت نشده است. این کارگران در دو اکیپ خانم و آقا به محل اسباب کشی اعزام شده و در تمام مراحل همراه شما خواهند بود. لطفا مقداری از وقت خود را به دیدن ویدیوی زیر اختصاص دهید و با عملکرد کارگران ماهر این شرکت حمل بار آشنا شوید:

 

 

بسته بندی اثاثیه منزل در شرکت حمل بار شهرک آپادانا

باربری شهرک آپادانا از بهترین تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل با تخفیف استفاده می کند. بسته بندی وسایل منزل کار سختی است و باید با دقت و نظم بالا انجام شود. اگر تجارب و مهارت لازم در این زمینه را ندارید بهتر است کار بسته بندی اثاثیه منزل را به کارگران اسباب کشی ماهر بسپارید. این شرکت حمل بار از کارگران اثاث کشی ماهر و با تجربه ی برخوردار است که به بهترین نحو ممکن کار بسته بندی وسایل منزل شما را انجام می دهند. این کارگران از تجهیزات زیر جهت انجام بسته بندی اثاثیه منزل استفاده می کنند. همچنین جهت رزرو تجهیزات بسته بندی می توانید با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نمایید. این کارگران می توانند بهترین امکانات و تجهیزات بسته بندی را برای شما مشتریان گرامی با قیمت های پایین فراهم نمایند:

 • کارتن های چند لایه و ضخیم سه، پنج و هفت لایه.
 • انواع فوم های ضد ضربه و نایلون های حباب دار.
 • کارتن های رگال دار.
 • قیچی، روزنامه و کاغذ باطله.

 

از خدمات بی نظیر اسباب کشی در اتوبار شهرک آپادانا باخبرید؟

خدمات تخصصی ارائه شده در شرکت حمل بار شهرک را به صورت مختصر در لیست زیر آورده ایم. شما مشتریان گرامی می توانید جهت آگاهی کامل از این خدمات ارائه شده با شماره تلفن های این شرکت حمل بار تماس بگیرید. تمامی خدمات اثاث کشی در این شرکت حمل بار با تخفیف ۲۵ درصد ارائه می شود. مشتریان ثابت این شرکت حمل بار به طور کامل از چگونگی انجام اسباب کشی در این شرکت و مقدار هزینه های تعیین شده اطلاع دارند. این موسسه با هدف کسب رضایت شما مشتریان گرامی، از بهترین امکانات و ماشین آلات اسباب کشی و حمل بار استفاده می کند.

 1. مشاوره تخصصی در تمام مراحل اسباب کشی و بسته بندی.
 2. بسته بندی انواع لوازم و با توجه به متدهای روز دنیا.
 3. حمل بار به صورت ایمن و مطمئن.
 4. حمل بار از تهران به شهرستان.
 5. ارائه بیمه نامه و صدور بارنامه دولتی.
 6. بهره گیری از انواع ماشین های سبک و سنگین.
 7. خدمات 24 ساعته و تمام وقت.
 8. قیمت های باربری مقرون به صرفه.

 

 

باربری در شهرک آپادانا

حمل بار به شهرستان با تخفیف ۲۵ درصد

باربری در شهرک آپادانا از نظر مسافت بسیار نزدیک به پایانه می باشد و زمانی که وسیله یا باری برای انتقال از پایانه به جاهای دیگر و به داخل شهر انجام می دهد. ارسال بار از تهران به شهرستان ها کار آسانی نیست و نیاز به یک سری امکانات و تمهیدات مناسب دارد. ماشین های حمل بار استفاده شده جهت انتقال بار از تهران به شهرستان ها در این شرکت کاملا مجهز به وسایل ایمنی و کف و سقف پوشیده شده هستند. این شرکت از انواع ماشین های حمل بار سبک و سنگین جهت جا به جا کردن بار از تهران به شهرستان ها استفاده می کند که انتخاب نوع ماشین حمل بار بستگی به حجم و مقدار بار دارد. رانندگانی که مسئول انتقال بار از تهران به شهرهای دیگر هستند، دارای حداقل ۱۵ سال تجربه در این زمینه هستند. جهت رزرو خدمات بین شهری می توانید با مشاورین ماهر این شرکت حمل بار تماس بگیرید. این مشاورین هزینه امکانات ارائه شده را به اطلاع شما مشتریان گرامی می رسانند. 

 

قیمت حمل بار به شهرستان ها در باربری شهرک آپادانا

قیمت اسباب کشی به خارج از شهر تهران در باربری شهرک آپادانا را بر اساس پارامترهای زیر تعیین خواهد شد. خدمات درخواستی هر مشتری با هم متفاوت است و یک سری از مشتریان این شرکت حمل بار خواهان حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان ها هستند. در این صورت کارشناسان این موسسه هزینه ی کارگران اسباب کشی و تجهیزات بسته بندی را به نرخ اصلی اضافه می کنند. مسیر طی شده بین تهران تا مقصد، مهم ترین عامل تعیین کننده ی نرخ حمل بار به شهرستان ها در این شرکت است. 

 • نوع ماشین حمل بار، وانت تلفنی یا نیسان بار و کامیون ها.
 • مقدار مسافت طی شده تا مقصد.
 • تعداد کارگران درگیر در اثاث کشی.

 

باربری شهرک آپادانا

بیمه نامه رایگان اسباب کشی در اتوبار شهرک آپادانا

باربری شهرک آپادانا جهت تضمین اسباب کشی شما شهروندان گرامی بیمه نامه معتبری را ارائه می کند. از زمانی که قرارداد بین دو طرف بسته می شود تا پایان اسباب کشی این بیمه نامه اعتبار دارد. سقف آن را کارشنایان و متخصصین اسباب کشی با توجه به یک سری پارامترهای مشخص تعیین می کنند. شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر و بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید. در قبال صدور این بیمه نامه هزینه ی برای شما در نظر گرفته نشده است و کاملا رایگان است. می توانید جهت آگاهی از جزئیات چگونگی ارائه ی این بیمه نامه با کارشناسان این شرکت حمل بار تماس حاصل نمایید. این بیمه نامه حوادث مختلف از جمله آتش سوزی، خیس شدن اثاثیه داخل بار بر اثر بارندگی، گم شدن و سرقت بار را شامل شده و خسارت های ایجاد شده توسط شرکت حمل بار شهرک آپادانا جبران خواهد شد.

وانت تلفنی شهرک آپادانا

باربری شهرک آپادانا ارائه دهنده ی بهترین و تخصصی ترین امکانات اسباب کشی و حمل بار در تهران و شهرستان ها می باشد. این شرکت حمل بار از انواع ماشین های حمل بار سبک، نیمه سنگین و سنگین برای انتقال بار در مناطق مختلف تهران و شهرستان ها استفاده می کند. وانت تلفنی، نیسان بار، خاور و انواع تریلی و کامیون ها از جمله ماشین های حمل بار استفاده شده در این شرکت حمل بار است. نرخ کرایه وانت بار و نیسان تلفنی نسبت به سایر وسایل نقلیه کمتر است و شما می توانید جهت رزرو این ماشین ها با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نمایید. نرخ رزرو ماشین های حمل بار در این موسسه بر طبق قوانین تعیین شده و مصوب در تعاونی حمل بار در نظر گرفته می شود. جهت آگاهی شما عزیزان مشتری چند مورد از مبالغ مربوط به کرایه ماشین های حمل بار را در زیر آورده ایم:

 • نرخ کرایه وانت تلفنی برای دو ساعت: سیصد هزار تومان.
 • اجاره نیسان بار جهت رزرو دو ساعته: یچهرصد و پنجاه هزار تومان.
 • کرایه خاور برای سه ساعت: هشتصد هزار تومان.

 

حمل وسایل سنگین وزن منزل در اسباب کشی

اتوبار شهرک آپادانا از تجهیزات و ماشین آلات مخصوصی جهت حمل وسایل سنگین وزن منزل استفاده می کند. یخچال، سرویس خواب، ماشین لباسشویی، تردمیل و میز نهار خوری و پیانو از جمله وسایل سنگین وزن منزل محسوب می شود. هر گونه صدمه و خسارت به این اثاث سبب می شود هزینه هایی را برای مشتریان به بارآورد. از این رو این شرکت حمل بار از کارگران ماهر و کاربلد جهت حمل و انتقال این وسایل و لوازم کمک می گیرد. همچنین این کارگران با روش های اروپایی و اصولی اقدام به بسته بندی و ایمن کردن این لوازم نموده و بدون هیچگونه صدمه آن ها را جا به جا می کنند. حمل این وسایل حجیم و پر وزن برای افراد عادی کار سختی است و به سلامتی آن ها آسیب می زند،پس به شما پیشنهاد می کنیم به کارگران ما اعتماد نمایید و اثاث کشی و جا بجا کردن این وسایل را به این افراد زبده و ماهر بسپارید.

تماس مستقیم