باربری شمشیری 

 

باربری شمشیری در ایران باربری

 

باربری شمشیری مانند باربری گاندی در ایران باربری برای ارائه بهتر خدمات خود در تمام ایام هفته و به صورت شبانه روزی خدمات خود را ارائه می دهدباربری خیابان شمشیری سالهاست که در زمینه حمل بار و اسباب کشی در تهران فعالیت می کند و توانسته در این عرصه نام خوبی در میان تمام شرکت ها از خود به جا بگذارد. باربری محدوده شمشیری تمامی کارها را با استفاده از رعایت نکات ایمنی انجام می دهد. این شرکت حمل بار در تهران  برای اینکه احتیاط را در کنار سرعت به کار برده باشد از تجهیزاتی  مانند جرثقیل و بالابرها استفاده می کند.

 

شماره تماس باربری شمشیری

باربری منطقه شمشیری برای ایجاد ارتباط با مشتریان خود راه های مختلفی را قرار داده است، شما از طرق مختلف می توانید با ما در تماس باشید. تلفن را بردارید و با کارشناسان ما صحبت نمایید، آن ها به طور کامل شما را راهنمایی خواهند کرد که بهتر است چه کارهایی را انجام دهید. شماره زیر در تمام روزهای هفته و به صورت تمام وقت در دسترس شما مشتریان گرامی می باشد. به راحتی و فقط با گرفتن یک شماره تماس خدماتی که لازم دارید را برایتان رزرو خواهیم کرد.

 

۰۲۱۲۸۴۲۹۲۷۶

 

باربری شمشیری در تهران

 

چه خدماتی در باربری شمشیری ارائه می شود؟

باربری در محدوده شمشیری از بهترین امکانات اسباب کشی در تهران و شهرستان ها استفاده می کند و هدف از این کار کسب رضایت شما عزیزان است. برای اینکه همه ی شهروندان عزیز بتوانند با خیالی آسوده اثاث کشی نمایند، این شرکت حمل بار تمام تلاش خود را در هموار کردن این مسیر کرده است. یکی از کارهایی که در جهت رسیدن به این هدف انجام داده است، ارائه ی خدمات به روز اسباب کشی است. چند نمونه از این خدمات را در زیر مشاهده می فرمایید:

 • صدور بارنامه و بیمه نامه رایگان.
 • تشکیل جلسه های مشاوره باربری به صورت رایگان.
 • حمل بار به شهرستان.
 • ارائه ی تخفیف های ۱۰ تا ۴۰ درصدی.
 • استفاده از ماشین های حمل بار مسقف.
 • اجاره مجانی انبار در تمام نقاط تهران.

 

حمل و جا به جایی بار به شهرستان ها

باربری در شمشیری حمل و نقل و جا به جایی بار و اسباب کشی را علاوه بر تهران در شهرستان ها نیز انجام می دهد. این شرکت حمل و نقل دارای مشتریان ثابتی در شهرستان ها می باشد که از چگونگی ارائه ی خدمات اثاث کشی ما راضی هستند. بنابراین با خیالی آسوده می توانید در هر مسافتی که خواستید اثاث کشی تان را به ما بسپارید. جهت انجام حمل بار به شهرستان این شرکت حمل و نقل از تمهیدات زیر استفاده می کند:

 • استفاده از ماشین های حمل بار مسقف و مجهز به وسایل ایمنی.
 • کمک گرفتن از رانندگان حرفه ای و با تجربه ی بالا.

 

باربری شمشیری

نرخ اسباب کشی در باربری شمشیری چه مقدار است؟

باربری محدوده شمشیری قیمت های اثاث کشی را بر مبنای قوانین حاکم در تعاونی حمل بار تعیین می کند. هر صنفی دارای یک اتحادیه است که تعیین می کند چه مقدار هزینه باید در نظر گرفته شود شرکت های باربری نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اتحادیه حمل و نقل به طور کامل هزینه ها را مشخص کرده است که شرکت حمل بار محدوده شمشیری کاملا منطبق با آن ها قیمت مراحل مختلف را تعیین می کند. جهت کسب اطلاعات با شماره تلفن سایت تماس حاصل نمایید. قیمت های مشخص شده در این شرکت حمل بار بر اساس بررسی موارد زیر است. ما در شرکت حمل بار شمشیری تمام مراحل از ابتدا تا انتهای اسباب کشی را با تخفیف ۲۵ درصد انجام می دهیم و این یک امتیاز مثبت محسوب می شود.

 • نوع وسیله ی نقلیه باری.
 • حجم و مقدار بار.
 • مقدار مسافت طی شده از مبدا تا مقصد. 
 • تعداد کارگران حمل بار.

 

بیمه نامه رایگان اسباب کشی

اتوبار شمشیری بیمه نامه اسباب کشی را برای جبران خسارت های وارده در طول مسیر ارائه می دهد. این بیمه نامه کاملا رایگان است و نگران هزینه ی آن نباشید. برای اطلاع از چگونگی آن و جزئیات کار با شماره تلفن شرکت تماس بگیرید. این طرح شامل تمامی افراد مراجعه کننده به این شرکت حمل بار است. دارای اعتبار مشخص بوده و از زمان شروع تا پایان اسباب کشی تمامی موارد پیش آمده را پوشش می دهد. با ارائه ی بیمه نامه ی رایگان به شما مشتریان گرامی کمک خواهیم کرد تا با خیالی آسوده و بدون نگرانی از صدمات احتمالی به بار، اسباب کشی نمایید. در ۲۴ ساعت از شبانه روز بدون تعطیلی و اتلاف وقت آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

درباره محدوده باربری شمشیری 

باربری شمشیری تهران در محله ی شمشیری و در مرکز شهر تهران واقع شده است و در منطقه ۹ شهر تهران قرار دارد. این محله از شمال با بزرگراه آیت الله سعیدی و از شرق به خیابان قزوین و از غرب به خیایان دانشگاه هوایی جنوبی می رسد، می توانید از روی نقشه ی زیر اطلاعات بیشتری کسب نمایید. این شرکت حمل بار به صورت تمام وقت و در دو شیفت آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز در تهران و شهرستان ها می باشد. در تمام مناطق تهران و شهرهای اطراف دارای مشتریان ثابتی می باشد که با قیمت های قانونی از بهترین خدمات اثاث کشی استفاده می کنند. اهالی محترم محله ی شمشیری و سایر مناطق مرکزی تهران فقط با گرفتن یک شماره تماس از خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار بهره مند می شوند. هدف ما ارائه ی مناسب ترین خدمات اثاث کشی به تمام مناطق تهران و شهرستان ها می باشد.

 

 

 

تماس مستقیم