باربری زعفرانیه

 

 

 

باربری زعفرانیه در ایران باربری ده سال است که در زمینه حمل بار و اثاث کشی در تهران فعالیت می کند و مشتریان ثابتی در نقاط مختلف تهران دارد. باربری محدوده زعفرانیه علاوه بر تهران به تمام شهرستان های اطراف نیز خدمات اسباب کشی و بسته بندی را  ارائه می دهد. باربری در زعفرانیه یکی از قدیمی ترین شرکتهای حمل و نقل و باربری در شهر تهران است که کلیه خدمات صفر تا صدی اسباب کشی را به صورت یک جا و جداگانه انجام می دهد، جهت رزرو با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

 

 02128429276

باربری زعفرانیه در ایران باربری

 

خدمات باربری منطقه زعفرانیه

 1. باربری منطقه  زعفرانیه برای ساکنین منطقه زعفرانیه در تهران خدمات ویژه تری را ارائه می دهد زیرا فاصله بسیار کمتری نسبت به سایر مناطق دارد و می تواند در مدت زمان کمتری در محل حاضر شود. 
 2. پس اگر به دنبال یک شرکت هستید که بتوانید با خیالی آسوده اثاثیه خود را به آن بسپارید می توانید به ما اعتماد کنید.

بسته بندی در باربری زعفرانیه

 

حمل بار به شهرستان در باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه هر نوع جا به جایی را انجام می دهد، اسباب کشی و مهاجرت به تهران روز به روز در حال افزایش است و انتقال بار و خرید از تهران به شهرستان ها نیز به همین صورت، بارتان را به ما بسپارید، با ایمنی کامل و بدون آسیب بارتان را به مقصد خواهیم رساند.

مشاوره باربری زعفرانیه:

 • جلسات مشاوره  توسط مشاورین خبره و متخصصی تشکیل می شود و به مشتریان خود کمک می کنند که بهترین اسباب کشی را انجام دهند در این جلسات مواردی را تعیین می کنند که بدون هیچ سوال و مساله ی کار شروع شود، مقدار هزینه، ساعت آغاز و پایان کار اسباب کشی و…تعیین می شود
 • این شرکت مشاوره هایی را به صورت تلفنی و حضوری جهت آشنایی بیشتر مشتریان با خدمات تشکیل داده است. 

باربری زعفرانیه در ایران باربری

 

 • مشاوران ما می توانند به صورت تلفنی و یا با حضور در محل انواع روش های بسته بندی را به مشتریان عزیز آموزش دهند تا بتوانند در مدت زمان کمتری کارهای خود را انجام دهند.

نیسان بار در زعفرانیه

 • مشاوران ما همه روزه و به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و راهنمایی مشتریان عزیز می باشند.

 

باربری زعفرانیه در ایران باربری

 

بسته بندی باربری زعفرانیه

 1. حتما 48 ساعت قبل از اسباب کشی یخچال را خاموش کنید و ان را تمیز کنید
 2. تمام قطعات متحرک داخل یخچال را جدا کنید و محکم ببندید
 3. کابل یخچال را جمع کنید و با چسب به پشت یخچال وصل کنید
 4. درب یخچال و فریزر را با چسب محکم ببندید
 5. اگر یخچالتان کارتن مخصوص دارد پس بهتر است با یخچال جابه جا شوند
 6. و…

 

وانت بار زعفرانیه

بیمه نامه باربری در زعفرانیه:

امکان خطر و هر اتفاقی در هر کاری ممکن ایت پیش بیاید به همین منظور بیمه نامه ای را به صورت رایگان ارائه می دهد. این بیمه نامه به شما امکان می دهد که تا در صورت بروز هر اتفاقی در زمان اسباب کشی خسارت آن جبران شود.  با وجود این بیمه نامه و داشتن کارکنانی باتجربه نگرانی را برای شما از بین خواهد برد. 

از زمانی که تیم  در محل حاضر می شوند و شروع به کار می کنند تا زمانی که در منزل جدید وسایل را به مشتری تحویل می دهند هرگونه اتفاقی در رابطه با اسباب کشی پیش بیاید و یا وسایل آسیب ببیند مسئولیت آن با ما می باشد.

 

حمل بار در زعفرانیه

 

در زمان انتخاب شرکت موردنظرتان این نکته را به یاد داشته باشید که هزینه  پایین نباید دلیل مناسبی برای انتخاب آن باشد. عدم کاربلد بودن و عدم تجربه کافی در زمینه اثاثکشی ممکن است بهای سنگینی داشته باشد و خسارات جبران ناپذیری وارد کند. به همین دلیل انتخاب یک شرکت مناسب می تواند شما را آسوده نگه دارد تا با آرامش اسباب کشی کنید. 

 

 

تماس مستقیم