باربری زعفرانیه | اتوبار زعفرانیه | اتوبار و باربری زعفرانیه

 

 

 

باربری زعفرانیه در ایران باربری ده سال است که در زمینه حمل بار و اثاث کشی در تهران فعالیت می کند. باربری محدوده زعفرانیه علاوه بر تهران به تمام شهرستان های اطراف نیز خدمات اسباب کشی و بسته بندی را  ارائه می دهد. 

باربری و اتوبار زعفرانیه در تهران

 

اتوبار  زعفرانیه یکی از قدیمی ترین شرکتهای حمل و نقل و باربری در ایران باربری در شهر تهران است که کلیه خدمات صفر تا صدی اسباب کشی را به صورت یک جا و جداگانه انجام میدهد، جهت رزرو با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

 

8752 035 0912 – 02128429276

باربری زعفرانیه در ایران باربری

 

خدمات داخل شهری باربری زعفرانیه

 1. اتوبار و باربری منطقه  زعفرانیه برای ساکنین منطقه زعفرانیه در تهران خدمات ویژه تری را ارائه می دهد زیرا فاصله بسیار کمتری نسبت به سایر مناطق دارد و می تواند در مدت زمان کمتری در محل حاضر شود. 
 2. پس اگر به دنبال یک باربری هستید که بتوانید با خیالی آسوده اثاثیه خود را به آن بسپارید می توانید به اتوبار و باربری زعفرانیه اعتماد کنید.

بسته بندی در باربری زعفرانیه

 

باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه بهترین باربری در تهران

 

 

باربری زعفرانیه در ایران باربری

باربری زعفرانیه برترین باربری در تهران

 

اسباب کشی به شهرستان

حمل بار در زعفرانیه هر نوع جا به جایی را انجام می دهد، اسباب کشی و مهاجرت به تهران روز به روز در حال افزایش است و انتقال بار و خرید از تهران به شهرستان ها نیز به همین صورت، بارتان را به ما بسپارید، با ایمنی کامل و بدون آسیب بارتان را به مقصد خواهیم رساند.

ارائه مشاوره رایگان در باربری زعفرانیه:

 

 • جلسات مشاوره حمل بار در محدوده زعفرانیه  توسط مشاورین خبره و متخصصی تشکیل می شود و به مشتریان خود کمک می کنند که بهترین اسباب کشی را انجام دهند در این جلسات مواردی را تعیین می کنند که بدون هیچ سوال و مساله ی کار شروع شود، مقدار هزینه، ساعت آغاز و پایان کار اسباب کشی و…تعیین می شود
 • وانت تلفنی و باربری زعفرانیه مشاوره هایی را به صورت تلفنی و حضوری جهت آشنایی بیشتر مشتریان با خدمات باربری زعفرانیه تشکیل داده است. 

باربری زعفرانیه در ایران باربری

 

 • مشاوران ما در باربری زعفرانیه می توانند به صورت تلفنی و یا با حضور در محل انواع روش های بسته بندی را به مشتریان عزیز آموزش دهند تا بتوانند در مدت زمان کمتری کارهای خود را انجام دهند.

نیسان بار در زعفرانیه

 • مشاوران ما در باربری نزدیک  زعفرانیه همه روزه و به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و راهنمایی مشتریان عزیز می باشند.

 

باربری زعفرانیه در ایران باربری

 

 

باربری زعفرانیه

 

 

ابزار و تجهیزات لازم برای باربری:

اگر می خواهید یک اسباب کشی موفق داشته باشید باید علاوه بر برنامه ریزی] از ابزارها و تجهیزاتی مناسب و حرفه ای استفاده کنید. شرکت های باربری باید برای جابه جایی انواع وسایل سبک و سنگین به تمام تجهیزات و ابزار مجهز باشند تا مشکلی پیش نیاید.

حمل بار در محدوده زعفرانیه جهت جا به جا کردن وسایل سنگین وزن و حجیم از تجهیزات به روز و مناسب استفاده می کند که مثلا جا به جا کردن گاوصندوق کار آسانی نیست و برای این کار از جرثقیل استفاده می کند و به آسانی و بدون ریسک و آسیب آن ها را جا به جا می کند،در برابر این تجهیزات هزینه ی در نظر نمی گیرد و کاملا رایگان است.

باربری زعفرانیه

برای بسته بندی یخچال این نکات را رعایت کنید:

 1. حتما 48 ساعت قبل از اسباب کشی یخچال را خاموش کنید و ان را تمیز کنید
 2. تمام قطعات متحرک داخل یخچال را جدا کنید و محکم ببندید
 3. کابل یخچال را جمع کنید و با چسب به پشت یخچال وصل کنید
 4. درب یخچال و فریزر را با چسب محکم ببندید
 5. اگر یخچالتان کارتن مخصوص دارد پس بهتر است با یخچال جابه جا شوند
 6. و…

 

وانت بار زعفرانیه

بیمه نامه رایگان در اتوبار زعفرانیه:

امکان خطر و هر اتفاقی در هر کاری ممکن ایت پیش بیاید به همین منظور اتوبار زعفرانیه بیمه نامه ای را به صورت رایگان ارائه می دهد. این بیمه نامه به شما امکان می دهد که تا در صورت بروز هر اتفاقی در زمان اسباب کشی خسارت آن جبران شود. وانت تلفنی زعفرانیه با وجود این بیمه نامه و داشتن کارکنانی باتجربه نگرانی را برای شما از بین خواهد برد. 

از زمانی که تیم باربری در محل حاضر می شوند و شروع به کار می کنند تا زمانی که در منزل جدید وسایل را به مشتری تحویل می دهند هرگونه اتفاقی در رابطه با اسباب کشی پیش بیاید و یا وسایل آسیب ببیند مسئولیت آن با باربری زعفرانیه می باشد.

 

حمل بار در زعفرانیه

 

در زمان انتخاب باربری موردنظرتان این نکته را به یاد داشته باشید که هزینه باربری پایین نباید دلیل مناسبی برای انتخاب آن باشد. عدم کاربلد بودن و عدم تجربه کافی در زمینه باربری ممکن است بهای سنگینی داشته باشد و خسارات جبران ناپذیری وارد کند. به همین دلیل انتخاب یک باربری مناسب می تواند شما را آسوده نگه دارد تا با آرامش اسباب کشی کنید. 

 

 

تماس مستقیم