باربری زعفرانیه

 

 

باربری زعفرانیه در ایران باربری ده سال است که در زمینه حمل بار و اثاث کشی در تهران فعالیت می کند و مشتریان ثابتی دارد. باربری محدوده زعفرانیه و باربری اوین علاوه بر تهران به تمام شهرستان های اطراف نیز خدمات اسباب کشی و بسته بندی را ارائه می دهد. باربری در زعفرانیه یکی از قدیمی ترین شرکتهای حمل و نقل در پایتخت است که کلیه خدمات صفر تا صد اسباب کشی را به صورت یک جا و جداگانه انجام می دهد، جهت رزرو با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

 02128429276

 

باربری زعفرانیه در ایران باربری

 

 

خدمات باربری منطقه زعفرانیه

باربری در زعفرانیه برای ساکنین این منطقه خدمات ویژه تری را ارائه می دهد زیرا فاصله بسیار کمتری نسبت به سایر مناطق دارد و می تواند در مدت زمان کمتری در محل حاضر شود. پس اگر به دنبال یک شرکت هستید که بتوانید با خیالی آسوده اثاثیه خود را به آن بسپارید می توانید به ما اعتماد کنید.

بسته بندی در باربری زعفرانیه

 

حمل بار به شهرستان 

باربری زعفرانیه هر دو نوع جا به جایی برون شهری و داخل شهری را انجام می دهد، اسباب کشی و مهاجرت به تهران روز به روز در حال افزایش است و انتقال بار و خرید از تهران به شهرستان ها نیز به همین صورت، بارتان را به ما بسپارید، با ایمنی کامل و بدون آسیب بارتان را به مقصد خواهیم رساند.

باربری زعفرانیه

 

مشاوره باربری زعفرانیه:

جلسات مشاوره  توسط مشاورین خبره و متخصصی در اتوبار زعفرانیه تشکیل می شود و به مشتریان خود کمک می کنند که بهترین اسباب کشی را انجام دهند. در این جلسات مواردی را تعیین می کنند که بدون هیچ سوال و مساله ی کار شروع شود. مواردی مانند مقدار هزینه، ساعت آغاز و پایان کار اسباب کشی و…تعیین می شود.

  • این شرکت مشاوره هایی را به صورت تلفنی و حضوری جهت آشنایی بیشتر مشتریان با خدمات تشکیل داده است. 

باربری زعفرانیه در ایران باربری

 

بیمه نامه باربری در زعفرانیه:

امکان خطر و هر اتفاقی در هر اسباب کشی ممکن است پیش بیاید به همین منظور باربری نزدیک زعفرانیه بیمه نامه ای را به صورت رایگان ارائه می دهد. این بیمه نامه به شما امکان می دهد که تا در صورت بروز هر اتفاقی خسارت آن جبران شود. 

از زمانی که تیم در محل حاضر می شوند و شروع به کار می کنند تا زمانی که در منزل جدید وسایل را به مشتری تحویل می دهند هرگونه اتفاقی در رابطه با اسباب کشی پیش بیاید و یا وسایل آسیب ببیند مسئولیت آن با ما می باشد.

 

حمل بار در زعفرانیه

 

باربری زعفرانیه در زمان انتخاب شرکت موردنظرتان این نکته را به یاد داشته باشید که هزینه پایین نباید دلیل مناسبی برای انتخاب آن باشد. عدم کاربلد بودن و عدم تجربه کافی کارگران در زمینه اثاثکشی ممکن است بهای سنگینی داشته باشد و خسارات جبران ناپذیری وارد کند. به همین دلیل انتخاب یک شرکت مناسب می تواند شما را آسوده نگه دارد تا با آرامش اسباب کشی کنید. 

تماس مستقیم