باربری زرکش 

 

 

 

باربری زرکش

 

 

باربری زرکش و باربری کاشانک زیر نظر   باربری تهران  در تهران سالهاست که در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل، ادارات و شرکت ها خدمت می کنند. این شرکت حمل بار به پاس خدمات بی نظیری که ارائه می دهد توانسته در طی این سالها نامی خوب از خود در میان مردم به دست آورد. باربری در زرکش دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل می باشد و تمام هزینه های خود را با توجه به نرخ اعلام شده مشخص کرده است. باربری محدوده زرکش به شما پیشنهاد می کند با شماره زیر تماس و از کارشناسان خبره ما مشورت بگیرید.

 

 

 

۰۲۱-۲۸۴۲۹۲۷۶

 

 

 

باربری زرکش

 

 

 

 • فهرست محتوا:
 • کارگران اثاث کشی خوب.
 • بسته بندی وسایل برای اسباب کشی.
 • ماشین های حمل بار اثاث کشی.
 • بیمه نامه اسباب کشی در باربری زرکش.
 • قیمت باربری زرکش چقدر است؟
 • حمل بار از تهران به شهرستان‌ها در باربری زرکش.

 

 

کارگران اثاث کشی خوب

کارکنان باربری زرکش به صورت یک تیم در محل حاضر شده و تمامی کارهای مربوطه را با نظم و ایمنی بالا انجام می دهند. وظیفه ی هر فردی کاملا مشخص است و در زمینه های مختلف بسته بندی، چیدمان وسایل، بارگیری و دیگر مراحل کاملا ماهر و آموزش های لازم را دیده اند. بنابراین با خیالی آسوده می توانید به این افراد اعتماد نمایید. کارگران حمل اثاثیه ما با انجام تقسیم کار مناسب در خدمت شما مشتریان عزیز هستند و کلیه مراحل اثاث کشی را برای شما مشتریان گرامی با ایمنی کامل انجام می دهند. ویدیوی زیر را مشاهده فرمایید و بیشتر با عملکرد این کارگران حرفه ی آشنا شوید.

 

 

 

 

 

 

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

همانطور که همه می دانند بسته بندی اثاثیه  یک بخش بسیار مهم در اسباب کشی است که اگر به درستی انجام نشود ممکن خسارات جبران ناپذیری را به بار آورد و حتی با پرداخت جریمه نیز جبران نخواهد شد. اگر خودتان حوصله این کار را ندارید و نمی توانید به درستی این کار را انجام دهید می توانید بسته بندی را به تیم باربری زرکش و  باربری گاندی  بسپارید. بسته بندی از مراحل مهم می باشد و باربری محدوده زرکش با به کار بردن بهترین تجهیزات و امکانات حرفه ای بهترین کار را به شما ارائه می دهند. کارتن هایی با خاصیت کشسانی و انعطاف برای جلوگیری از آسیب به وسایل و اثاثیه استفاده می شود و تمام بار را با چسب محکم کرده و مانع خراب شدن آن ها می شود.

 

 

 

ماشین های حمل بار اثاث کشی

این شرکت حمل بار تمام سعی خود را می کند تا بارتان به سلامت به مقصد مد نظرتان انتقال پیدا کند. به همین دلیل شرایط اسباب کشی را به طور کامل بررسی می کند تا کاری بدون نقص به مشتریان خود ارائه دهد. ماشین های حمل بار باربری منطقه زرکش جهت انجام اسباب کشی به صورت وانت تلفنی و نیسان بار جهت انتقال و حمل بارهای سبک، خاور ایسوزو کامیون در سه اندازه ی کوچک و بزرگ و متوسط برای حمل بارهای حجیم و ماشین های بسیار سنگین برای جا به جا کردن خودرو می باشد.

 

 

 

حمل بار در زرکش

 

 

بیمه نامه اسباب کشی در باربری زرکش

شرکت حمل بار زرکش در طول سال ها فعالیت خود هرگز شاهد خسارت یا صدمات وارده بر بار مشتریان خود نبوده است و هرگز اتفاق نیفتاده است. با این حال همیشه برای تضمین اسباب کشی شما عزیزان از بیمه نامه رایگان استفاده کرده است. برای درک جزئیات این بیمه نامه با مشاورین ما صحبت نمایید این افراد تمامی موارد لازم در این زمینه را به شما خواهند گفت. این بیمه نامه حوادث مختلف مانند گم شدن لوازم بار، آتش سوزی بار و خیس شدن بار را تحت پوشش قرار می دهد. در همان ابتدای اثاث کشی کارشناسان ما یک سقف مشخص برای ارائه ی بیمه نامه را تعیین می کنند. 

 

 

قیمت باربری در زرکش چقدر است؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت باربری زرکش بهتر است با ما تماس بگیرید و از جزئیات آن کاملا مطلع شوید. ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا قیمت های قانونی و عامه پسند را برای مشتریان خود در نظر بگیریم. هر آنچه که تعاونی حمل بار به عنوان هزینه حمل بار و اسباب کشی در نظر بگیرد را برای قیمت اثاث کشی در نظر می گیریم. کافی است به ما اعتماد کنید، چرا که کارشناسان ما تمامی جوانب کار را بررسی کرده و با توجه به معیارهای مختلف قیمت نهاییرا مشخص خواهند کرد. از جمله این معیارهای در نظر گرفته شده در این شرکت، به موارد زیر اشاره خواهیم کرد:

 • نوع ماشین حمل بار.
 • مسیر طی شده از ابتدا تا انتهای اثاث کشی.
 • تعداد کارگران اسباب کشی.
 • نوع تجهیزات و ماشین آلات حمل بار.
 • شرایط بارگیری و تخلیه بار.
 • وضعیت فیزیکی و شرایط جویی مسیر.

 

 

حمل بار از تهران به شهرستان‌ها در باربری زرکش

اتوبار زرکش حمل بار و اثاثیه منزل از تهران به شهرستان‌ها را با استفاده از انواع ماشین‌های حمل بار مسقف انجام می‌دهد. اسباب کشی به خودی خود کار سخت و زمان بری است، بخصوص اگر در مسافت‌های طولانی انجام شود. به همین خاطر بهتر است از یک شرکت حمل بار معتبر برای انجام اسباب کشی استفاده نمایید. شرکت حمل بار زرکش با کسب مجوز از تعاونی حمل بار اثاث کشی و حمل بار از تهران به شهرستان‌ها را انجام می‌دهد. جهت رزرو و کسب اطلاعات بیشتر در این باره با شماره تلفن شرکت حمل بار ایران باربری تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

باربری زرکش کجاست؟

اتوبار زرکش شعبه ی تهران مانند دیگر شعب ایران باربری، مشتریان ثابتی در نقاط مختلف تهران و شهرستان ها دارد. محله ی زرکش در منطقه ی ۸ تهران قرار دارد که از خیابان نارمک جنوبی عبور کرده است. یکی از مشخصه های این منطقه وجود بیمارستان های مختلف و امکانات رفاهی مناسب است. از مناطق هم جوار این منطقه می توان به خیابان گلشن دوست، سهیلیان و خیابان داوودی و افشاری اشاره کرد. این مناطق و یگر مناطق تهران و شهرستان ها از خدمات اثاث کشی این شرکت حمل بار استفاده می کنند. از روی نقشه ی زیر می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این محله از تهران کسب نمایید. شما اهالی محترم زرکش فقط با گرفتن یک شماره تلفن می توانید خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار را رزرو نمایید. ماشین های حمل بار مختلفی در خیابان های مختلف این محدوده مستقر کرده اند که به سرعت بارتان به مقصد مورد نظرتان انتقال داده شود.

 

 

تماس مستقیم