باربری زرکش 

 

باربری زرکش

 

 باربری زرکش و باربری کاشانک زیر نظر  ایران باربری  در تهران سالهاست که در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل، ادارات و شرکت ها خدمت می کنند. این شرکت حمل بار توانسته در طی این سالها نامی خوب از خود در میان مردم به دست آورد. باربری در زرکش دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل  می باشد و تمام هزینه های خود را با توجه به نرخ اعلام شده مشخص کرده است. باربری محدوده زرکش به شما پیشنهاد می کند با شماره زیر تماس و از کارشناسان خبره ما مشورت بگیرید.

۰۲۱-۲۸۴۲۹۲۷۶

 

باربری زرکش

کارکنان باربری زرکش به صورت یک تیم در محل حاضر شده و تمامی کارهای مربوطه را با نظم و ایمنی بالا انجام می دهند. وظیفه ی هر فردی کاملا مشخص است و در زمینه های مختلف بسته بندی، چیدمان وسایل، بارگیری و دیگر مراحل کاملا ماهر و آموزش های لازم را دیده اند. بنابراین با خیالی آسوده می توانید به این افراد اعتماد نمایید.

بسته بندی در باربری زرکش

همانطور که همه می دانند بسته بندی یک بخش بسیار مهم در اسباب کشی است که اگر به درستی انجام نشود ممکن خسارات جبران ناپذیری را به بار آورد و حتی با پرداخت جریمه نیز جبران نخواهد شد. اگر خودتان حوصله این کار را ندارید و نمی توانید به درستی این کار را انجام دهید می توانید این کار را به تیم باربری زرکش و  باربری گاندی  بسپارید.

 

باربری زرکش

بسته بندی از مراحل مهم می باشد و باربری محدوده زرکش با به کار بردن بهترین تجهیزات و امکانات حرفه ای بهترین کار را به شما ارائه می دهند. کارتن هایی با خاصیت کشسانی و انعطاف برای جلوگیری از آسیب به وسایل و اثاثیه استفاده می شود و تمام بار را با چسب محکم کرده و مانع خراب شدن آن ها می شود.

 

وانت تلفنی باربری زرکش

این شرکت حمل بار تمام سعی خود را می کند تا بارتان به سلامت به مقصد مد نظرتان انتقال پیدا کند. به همین دلیل تمامی موارد را در نظر می گیرد تا کاری بدون نقص به مشتریان خود ارائه دهد. ماشین های حمل بار استفاده شده در باربری منطقه زرکش جهت انجام اسباب کشی به شرح زیر می باشد:

  • وانت تلفنی و نیسان بار و وانت بار و نیسان تلفنی جهت انتقال و حمل بارهای سبک
  • خاور ایسوزو کامیون در سه اندازه ی کوچک و بزرگ و متوسط برای حمل بارهای حجیم.
  • ماشین های بسیار سنگین برای جا به جا کردن خودرو و…

 

حمل بار در زرکش

 

 

 

تماس مستقیم