باربری زرکش 

 

باربری زرکش

 

 باربری زرکش و باربری در کاشانک در ایران باربری  در تهران سالهاست که در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل، ادارات و شرکت ها خدمت می کنند.  توانسته در طی این سالها نامی خوب از خود در میان مردم به دست آورد. باربری در زرکش دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل  می باشد و تمام هزینه های خود را با توجه به نرخ اعللام شده مشخص کرده است. باربری محدوده زرکش به شما پیشنهاد می کند با شماره زیر تماس و از کارشناسان خبره ما مشورت بگیرید.

۰۲۱-۲۸۴۲۹۲۷۶

 

باربری زرکش

 

 

 

بسته بندی در باربری زرکش

همانطور که همه می دانند بسته بندی یک بخش بسیار مهم در اسباب کشی است که اگر به درستی انجام نشود ممکن خسارات جبران ناپذیری را به بار آورد و حتی با پرداخت جریمه نیز جبران نخواهد شد. اگر خودتان حوصله این کار را ندارید و نمی توانید به درستی این کار را انجام دهید می توانید این کار را به تیم ما و باربری گاندی  بسپارید.

بسته بندی  از مراحل مهم می باشد و با به کار بردن بهترین تجهیزات و امکانات حرفه ای بهترین کار را به شما ارائه می دهند، کارتن هایی با خاصیت کشسانی و انعطاف برای جلوگیری از آسیب به وسایل و اثاثیه استفاده می شود و تمام بار را با چسب و… محکم کرده و مانع خراب شدن آن ها می شود.

 

وانت تلفنی باربری زرکش

  • وانت تلفنی و نیسان بار و وانت بار و نیسان تلفنی و.. جهت انتقال و حمل بارهای سبک
  • خاور ایسوزو کامیون در سه اندازه ی کوچک و بزرگ و متوسط برای حمل بارهای حجیم.
  • ماشین های بسیار سنگین برای جا به جا کردن خودرو و…

 

حمل بار در زرکش

 

 

 

تماس مستقیم