باربری دروس 

 

باربری دروس در ایران باربری

 

باربری دروس و  باربری گاندی با داشتن سابقه ده ساله در باربری تهران توانسته یکی از بهترین شرکت ها در عرصه حمل و نقل شناخته شود. با مدیریت مناسب و همکاری کارکنان بسیار حرفه ای و ماهر، باعث شده است، اسباب کشی بسیار آسان به پایان برسد و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. باربری محدوده دروس با هزینه  کم نسبت به شرکت های دیگر و همچنین با ارائه بهترین خدمات خود به عنوان یکی از موسسه های ارزان در تهران شناخته شده است. شماره تماس های اتوبار دروس در زیر آمده است، برای رزرو سرویس دهی تماس بگیرید:

 02128429276

 

اتوبار و باربری دروس

ماشین های حمل بار در باربری محدوده دروس:

باربری محدوده دروس در ایران باربری ماشین های مجهز در انواع و اندازه های متنوع با ظرفیت بالاموجود است. این ماشنی های در تمام روزهای هفته به صورت تمام آماده خدمت رسانی به مردم عزیز می باشند. از سرویس های نیسان بار و وانت بار خود برای حمل بارهای کوچک استفاده می کند. 

 

 

بسته بندی در باربری دروس

 

  • جهت رزرو این ماشین ها با شماره های سایت تماس بگیرید و کارشناسان ما اتوبار دروس دقت بالا و سرعت کار شما را انجام می دهند. تعداد ماشین ها در انبار زیاد است و در هر زمان که خواستید در اختیارتان قرار خواهد گرفت، هر نوع باری را در هر اندازه ی برای شما جا به جا خواهیم کرد.

نیسان بار و وانت تلفنی دروس

گاهی اوقات مشتریان ما تصمیم به جا به جایی بارهای کم حجمی مانند یک دست مبلمان دارند. این شرکت حمل بار هر حجمی از بار را انتقال می دهد و نگران هیچ مساله ی نباشید. از ماشین های سبک مانند وانت تلفنی و نیسان بار جهت انتقال بارهای کم وزن استفاده می کنیم.

بسته بندی در باربری دروس

اگر می خواهید خودتان وسایلتان را بسته بندی کنید باید قبل از اسباب کشی با برنامه ریزی تجهیزات لازم را تهیه کنید تا با سرعت بیشتری کار بسته بندی را انجام دهید. تجهیزاتی که برای بسته بندی لازم دارید چسب، نایلون، نخ های ضخیم، کارتن های چند لایه، کارتن های رگال دار و … می باشد. می توانید این تجهیزات را با کمک باربری دروس تهیه کنید.

اتوبار در دروس

 

 

تماس مستقیم