باربری دارآباد 

 

باربری دارآباد در ایران باربری

 

باربری دارآباد و باربری نامجو بهترین خدمات اسباب کشی را در تهران و شهرستان ها ارائه می دهند و به صورت شبانه روزی در خدمت شما همشهریان گرامی هستند. انجام اسباب کشی در باربری دارآباد تهران توسط ماشین های مجهز و با کمک کارگرانی حرفه ای انجام می شود. باربری محدوده دارآباد با داشتن سالها تجربه در زمینه اسباب کشی، باربری و حمل اثاثیه در تهران و سایر شهرستان ها نامی نیک از خود به جای گذاشته است.

 

 • فهرست محتوا:
 • شماره باربری دارآباد.
 • قیمت اسباب کشی در باربری دارآباد چقدر است؟
 • قیمت حمل بار به شهرستان در شرکت حمل و نقل دارآباد.
 • نرخ کرایه وانت بار در دارآباد تهران.
 • مشاوره رایگان اسباب کشی در باربری دارآباد.
 • قیمت بیمه نامه اسباب کشی.
 • آدرس باربری دارآباد.

 

شماره باربری دارآباد

شرکت حمل بار دارآباد دارای انواع ماشین های حمل بار و بهترین امکانات و تجهیزات اسباب کشی است که در تمام روزهای هفته کار رزرو این خدمات را انجام می دهد. جهت رزرو سرویس های حمل بار در این شرکت می توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

 02128429276

 

 

باربری دارآباد

 

قیمت اسباب کشی در باربری دارآباد چقدر است؟

هزینه ها در اکثر شرکت ها با توجه به پارامترهای مختلفی چون مسافت، ترافیک، نوع بار، تعداد بار، تعداد کارکنان و نیاز به بسته بندی محاسبه می شود. باربری در دارآباد تمام تلاش خود را کرده تا با شناسایی نیازهای مشتریان، هزینه اسباب کشی خود را تا جایی که امکان دارد کاهش دهد تا بتواند مشتریان خود را حفظ کند و خدماتی با کیفیت را با هزینه کم ارائه می دهد. نرخ اسباب کشی در باربری محدوده دارآباد با توجه به مقدار مسیر طی شده تا مقصد و نوع بار جا به جا شده و حجم بار، نوع ماشین حمل بار تعیین می شود. 

 

باربری دارآباد در ایران باربری

 

قیمت حمل بار به شهرستان در شرکت حمل و نقل دارآباد

باربری محدوده دارآباد جهت جا به جا کردن بارهای مختلف به مسیرهای دور و پر ریسک سعی دارد از ماشین های ایمن با قیمت مناسب استفاده کند. ماشین هایی که تا انتهای کار مشکلی را ایجاد نکنند، برای اطلاع بیشتر از نحوه ی عملکرد و چگونگی حمل و جا به جایی بار و مقدار هزینه ی این مرحله با شماره تلفن سایت تماس حاصل فرمایید. نرخ ماشین های تریلی، خاور، وانت تلفنی و نیسان بار در این شرکت حمل بار با ارائه ی تخفیف ۳۵ درصد تخفیف تعیین می شود. حجم و مقدار بار جا به جا شده، نوع وسیله ی نقلیه و مسافت طی شده تا رسیدن به مقصد از جمله مواردی هستند که تعیین کننده ی نرخ حمل بار از تهران به شهرستان ها می باشند.

نرخ کرایه وانت بار در دارآباد تهران

اتوبار دارآباد از ماشین های حمل بار سبک، نیمه سنگین و سنگین برای حمل و جا به جا کردن بار استفاده می کند. تمامی این ماشین ها دارای سقف و مجهز به بهترین وسایل ایمنی مانند پتو و کپسول آتش نشانی  می باشند. نرخ کرایه ی این وسایل نقلیه بسته به نوع آن و پتانسیل آن ها برای جا به جایی بار متفاوت است. کارشناسان ما کلیه موارد را بررسی کرده و بر مبنای آن نوع ماشین حمل بار مناسب را برای شما مشتریان گرامی رزرو می کنند. این ماشین ها شامل تریلی، کامیون، وانت بار، خاور و نیسان بار می باشند و با تخفیف ۲۵ درصد کرایه ی آن ها را تعیین می کنیم. معمولا چون اسباب کشی کاری زمان بر می باشد کرایه وسایل نقلیه را برای دو و سه ساعت اولیه انجام می دهیم. در لیست زیر نرخ اجاره وانت بار و نیسان بار برای دو ساعت و کامیونت برای سه ساعت را مشاهده می فرمایید:

 • وانت تلفنی: دویست و شصت هزار تومان.
 • نیسان بار: سیصد هزار تومان.
 • کامیونت: پانصدو پنجاه هزار تومان.

 

باربری دارآباد در ایران باربری

مشاوره رایگان اسباب کشی در باربری دارآباد

ایران باربری یک تیم مشاوره رایگان دارد که به صورت شبانه روزی و تمام وقت و حتی در تمام روزهای تعطیل نیز آماده است تا اطلاعات لازم را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. بسیاری از کسانی که می خواهند اسباب کشی کنند با خدمات و هزینه باربری دارآباد آشنایی ندارند. این مشتریان می توانند با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا مشاوران تمام اطلاعات لازم را در اختیار آن ها قرار دهند. تمام مشاوران اتوبار دارآباد سالهاست در زمینه بسته بندی و اسباب کشی سابقه دارند و به صورت کاملا حرفه ای خدمات خود را ارائه می دهند. مشاوران ما هم می توانند به صورت تلفنی و هم با حضور در محل خدمات مشاوره خود را ارائه دهند. 

 

قیمت بیمه نامه اسباب کشی 

باربری دارآباد اسباب کشی شما مشتریان گرامی را با ارائه ی بیمه نامه انجام می دهد. بیشتر شرکت های حمل بار بیمه نامه را ارائه می دهند اما بیمه نامه این شرکت حمل بار دارای یک امتیاز مهم است. بیمه نامه در این موسسه حمل بار به طور رایگان ارائه می شود. خسارت هایی مانند آتش سوزی و سرقت شامل این بیمه نامه می شوند و هر خسارتی که به بار شود، هزینه ی آن توسط شرکت پرداخت می شود.

آدرس باربری دارآباد

باربری دارآباد در شمال شهر تهران قرار دارد و یکی از محلات منطقه ی یک این شهر محسوب می شود. این محله از شمال با کوه های توچال و از جنوب با اقدسیه در همسایگی قرار دارد و یکی از محله های خوش آب و هوا محسوب می شود. برای رزرو خدمات اسباب کشی در این شرکت حمل بار می توانید با شماره های ما تماس بگیرید و نیازی به حضور در این شرکت نیست. دسترسی به این منطقه با اتوبوس ممکن می باشد، چرا که این منطقه مترو ندارد و به راحتی می توانید با یک تماس تلفنی خدمات ارائه شده را رزرو کنید. در طول ۱۵ سال فعالیت این شرکت حمل بار در این منطقه همیشه در تلاش بوده است تا بهترین خدمات و امکانات اسباب کشی را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته آماده ی خدمات رسانی و ثبت سفارش های شما مشتریان گرامی هستند.

 

تماس مستقیم