باربری حشمتیه 

باربری حشمتیه در ایران باربری

 

 

باربری حشمتیه سالها است که در عرصه اسباب کشی و حمل و نقل فعالیت خود را در سطح تهران شروع کرده است. باربری در حشمتیه زیر نظر  باربری تهران با بهره گیری از کارکنانی مجرب و آموزش دیده، رانندگانی با تجربه و خوش اخلاق و جدیدترین ماشین ها تمام تلاش خود را می کند تا بتواند یک اثاث کشی خوبی را برای مشتریان عزیز فراهم آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های اتوبار حشمتیه تماس بگیرید و خدماتی که می خواهید رزرو نمایید. ما بیشترین تلاش خود را در کسب رضایت شما مشتریان گرامی در تهران و شهرستان ها کرده ایم.

 

شپاره باربری حشمتیه

باربری محدوده حشمتیه فکر همه جای کار را کرده است و برای جلوگیری از آسیب رسیدن به وسایل سنگین وزن از تجهیزات مناسب این کار استفاده می کند. با به کار بردن جرثقیل و دوش بندهای مخصوص این کار بدون هیچ گونه صدمات و آسیب دیدگی بارتان را جا به جا می کند. هدف ما کسب رضایت شما عزیزان است مطمان باشید پشیمان نخواهید شد. جهت رزرو این خدمات با شماره زیر تماس بگیرید، ما به صورت تمام وقت پاسخگوی شما شهروندان گرامی هستند:

 

 02128429276

 

باربری حشمتیه

 

خدمات اسباب کشی ارائه شده در باربری حشمتیه

ایران باربری و شعب مختلف آن با ارائه ی خدمات مناسب و پیشرفته سعی در کسب رضایت شما مشتریان گرامی دارد. از خدمات اتوبار حشمتیه و باربری گاندی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه ی انواع ماشین های حمل بار ایمن.
 • جابه جا کردن بار به شهرستان.
 • جا به جا کردن جهزیه عروس با تخفیف.
 • صدور بیمه نامه رایگان.
 • صادر کردن بارنامه قانونی.
 • تشکیل جلسات مشاوره رایگان باربری.
 • انتقال بار در تمام مناطق تهران توسط رانندگان ماهر.
 • ارائه ی انواع ماشین های حمل بار.

باربری حشمتیه

قیمت اسباب کشی در باربری حشمتیه چقدر است؟

اگر می خواهید با هزینه های کم و با بهترین تیم اسباب کشی کنید می توانید از خدمات شرکت باربری محدوده حشمتیه در تهران که زیرنظر ایران باربری فعالیت می کند استفاده کنید. این شرکت سالهاست که در این زمینه فعالیت می کند و تمام هزینه های خود را با توجه به شرایط مشتری تا حد زیادی کاهش می دهد. تعرفه های اثاث کشی با توجه به نرخ اعلام شده توسط اتحادیه حمل بار  مشخص شده است. باربری حشمتیه برای تعیین قیمت بسته بندی هزینه تک تک تجهیزات و کارتن های استفاده شده را با هم جمع کرده و هزینه نهایی را اعلام می کند. برای مثال چند عدد از این قیمت هو را در زیر مشاهده می فرمایید:

 

 • کارتن های چند لایه ۱۶۰۰۰ هزار تومان.
 • کارتن دارای رگال۴۵۰۰۰ هزار تومان.
 • انواع منفذ دار ۲۰۰۰۰ هزار تومان.

انواع ماشین های حمل بار در باربری حشمتیه

ماشین های استفاده شده برای اسباب کشی بسیار مهم است که در چه حد از ایمنی و شرایط آن ها به شکل باشد. اگر در مسیر  مشکلی برای ماشین ها پیش آید، کل بار تحت تاثیر قرار می گیرد، امکان به تاخیر افتادن کار و خراب شدن بار وجود دارد. بنابراین بهترین ماشین ها در اختیار مشتریان قرار می گیرد. اگر برای اسباب کشی به ماشین های باربری در حشمتیه نیاز داشتید تنها کافیست که با شماره ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند.

نیسان بار و وانت تلفنی حشمتیه

شرکت جهت انتقال بارهای کم حجم و بسته بندی های کوجک از ماشین های کوچک مانند وانت تلفنی و نیسان بار استفاده می کند. شرکت جهت محافظت از بارهای داخل این ماشین ها روی اثاث و لوازم بارگیری شده از چادر استفاده می کند. همچنین یک سری از این خودروهای مخصوص حنل بار کاملا به سقف مجهز هستند.

تماس مستقیم