باربری تهرانپارس 

باربری تهرانپارس و باربری تهرانسر  از ماشین‌های حمل بار مسقف در انواع سبک، سنگین و نیمه سنگین جهت حمل بار و اثاثیه منزل استفاده می‌کنند. باربری محدوده تهرانپارس زیر نظر اتوبار تهران بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل را با قیمت های مصوب تعاونی حمل بار ارایه می دهد. باربری در تهرانپارس کار رزرو خدمات اثاث کشی را به صورت ۲۴ ساعته و در تمام ایام هفته انجام می دهد. در ادامه به شرح تک تک خدمات ارایه شده در این شرکت حمل بار خواهیم پرداخت، پس لطفا با ما همراه باشید.

 • فهرست مطالب:
 • شماره باربری تهرانپارس.
 • آدرس باربری تهرانپارس.
 • قیمت اسباب کشی در باربری محدوده تهرانپارس شرقی چقدر است؟
 • خدمات باربری در تهرانپارس.
 • مشاوره اسباب کشی در باربری منطقه تهرانپارس.
 • بیمه نامه باربری تهرانپارس.
 • حمل بار به شهرستان.
 • کارگر حمل اثاثیه ماهر در اتوبار تهرانپارس.
 • بسته بندی اثاثیه منزل با کمک کارگران کاربلد.
 • باربری وانت تهرانپارس.

 

 

شماره باربری تهرانپارس

اگر می خواهید اسباب کشی آسانی را تجربه نمایید و برای رزرو خدمات مجبور به حضور در شرکت نباشید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود و بدون محدودیت زمانی شما را در جهت انجام درست اسباب کشی راهنمایی خواهند کرد.جهت سفارش و رزرو خدمات با شماره باربری در تهرانپارس تماس حاصل نمایید:

۰۲۱-۲۸۴۲۹۲۷۶

باربری تهرانپارس

آدرس باربری تهرانپارس

یکی از بزرگترین اهداف باربری تهرانپارس و باربری شریعتی که در جهت تحقق آن تلاش می کنند، کسب رضایت مشتری می باشد. اما این رضایت زمانی صد در صد می شود که وسایل او سالم و در بهترین زمان ممکن به مقصد برسد. در این شرکت برای جلب رضایت مشتری راهکارهای ویژه ای به کار گرفته می شود که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد. تهرانپارس در قسمت شرق و شمال شرقی تهران و در محدوده ۴ و ۸ تقسیم بندی شهرداری پایتخت واقع شده است. محدوده تهرانپارس غربی از غرر به بزرگراه باقری، از شرق به بلوار شاهد و از شمال به شهید زین الدین راه دارد. به راحتی و از طریق بزرگراه ها می توانید به این محدوده دسترسی داشته باشید و همچنین اگر فرصت حضور در این شرکت را ندارید با شماره تلفن های سایت تماس حاصل فرمایید.

 

باربری تهرانپارس

 

قیمت اسباب کشی در باربری محدوده تهرانپارس چقدر است؟

باربری تهرانپارس شرقی همیشه سعی داشته با خدماتی با کیفیت و هزینه باربری کم رضایت مشتریان عزیز را به دست آورد. هزینه باربری در تهران و هزینه تهران به شهرستان  بسته به پارامترهایی چون مسافت، تعداد بار، نوع بار، ترافیک، طبقه مبداء و مقصد و تعداد کارکنان محاسبه می شود. نرخ اسباب کشی و خدمات ارائه شده توسط شرکت ها همیشه مورد توجه مشتریان عزیز بوده و هست. مشتریان همیشه به دنبال یک شرکتی هستند که خدمات خود را با بهترین کیفیت و هزینه کم ارائه دهد.

 

اتوبار و باربری تهرانپارس

 

خدمات باربری تهرانپارس

اتوبار تهرانپارس دارای کارشناسان و متخصصین ماهری در حوزه اسباب کشی است که مسئول انجام برنامه ریزی و مدیریت شرایط می باشند. مشاورین ما با شما صحبت خواهند کرد و بهترین خدمات اسباب کشی را برایتان رزرو می کنند. اثاث کشی نیاز به یک ماشین حمل بار مناسب و مجهز به علاوه تجهیزات مناسب بسته بندی می باشد. شاید اگر خودتان اقدام به انجام اسباب کشی نمایید، قطعا نمی توانید همانند یک شرکت حمل بار به درستی این کار را انجام دهید. چرا که علاوه بر امکانات گفته شده، انجام اثاث کشی مناسب نیازمند تجارب کارگران حمل بار دارد. ما سعی کرده ایم اسباب کشی و حمل بار را در تهران و شهرستان ها با بهترین خدمات و امکانات انجام دهیم. پس بهتر است با ما تماس بگیرید از خدمات به روز و مناسب این شرکت بهره مند شوید.

مشاوره اسباب کشی در باربری منطقه تهرانپارس 

 شرکت حمل بار تهرانپارس قبل از اسباب کشی و حمل بار، مشاوره ای جهت اشنایی مشتریان با خدماتی که انجام می دهد و همچنین نرخ اسباب کشی ارائه می دهد. مشاورین اتوبار تهرانپارس در محل حاضر شده و مرحله به مرحله با شما همراه خواهند بود. این افراد با شما مشورت خواهند کرد و به شما کمک خواهند کرد تا اسباب کشی راحتی داشته باشید. این شرکت دارای کارشناسانی است که به صورت تمام وقت و شبانه روز جوابگوی تماس های شما هموطنان عزیز در سراسر ایران خواهند بود. رزرو انواع مختلف ماشین ها با کمترین هزین ها را برایتان انجام خواهند داد، برای ارتباط بیشتر و اطلاع از قیمت ها با شماره تلفن های سایت تماس حاصل فرمایید. رزرو خدمات یکی از مراحلی است که شرکت به آن اهمیت بالایی می دهد وهمیشهاز اتلاف وقت و معطلی مشتریان خود جلوگیری می کند.

 

 

بیمه نامه باربری تهرانپارس

شرکت حمل بار تهرانپارس با ارائه ی بیمه نامه باربری تا حد زیادی ایمنی و سلامت بارتان را حفظ و تضمین می کند. نگرانی اکثر مشتریان در زمان اثاث کشی و جابه جایی است که اثاثیه در طول مسیر آسیب ببیند و خسارت زیادی وارد شود. اما ایران باربری برای اینکه این مشکلات پیش نیاید و مشتریان با اعتماد بیشتری وسایل خود را به باربری بسپارند بیمه نامه ای را به صورت رایگان ارائه می دهد. این بیمه نامه در باربری تهرانپارس به صورت رایگان ارائه می شود و اعتبار آن از زمانی که تیم ما در محل حاضر می شوند شروع می شود و تا پایان تخلیه بار می باشد. در این فاصله زمانی هر مشکلی از جانب کارگران ما پیش بیاید می توانید خسارت آن را پس بگیرید.

نرخ باربری

حمل بار به شهرستان

از مهم ترین خدمات ارائه شده در شرکت اتوبار تهرانپارس می توان به حمل و انتقال بار به شهرستان ها اشاره کرد. در این شرکت حمل بار برای ارسال بار از تهران به شهرستان از ماشین های حجل بار مسقف در اندازه های مختلف استفاده می کند. رانندگان ماهر و با تجربه ی بیش از ۱۵ سال مسئول حمل و جا به جایی بار در مسافت های طولانی هستند. هدف ما حفظ اثاث و وسایل بارتان از آسیب و صدمات ناگهانی در طول مسیر می باشد. کافی است با ما تماس بگیرید و کارشناسان ما را از تصمیم خود مطلع سازید تا برنامه ریزی های لازم را برایتان انجام دهند.

ترمینال باربری تهرانپارس با کارگران حمل اثاثیه ماهر 

باربری تهرانپارس غربی از کارگرانی برخوردار است که دارای سال ها تجربه ی درخشان در حوزه اسباب کشی و بسته بندی هستند. این کارگران بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات را با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته انجام می دهند. هر اکیپ از کارگران در این شرکت باربری مسیولیت یک مرحله از اسباب کشی را بر عهده دارند به عنوان مثال یک گروه اسباب کشی اثاثیه منزل و گروه دیگر کارهای مربوط به حمل بار در ترمینال ها، شرکت ها و غیره را انجام می دهند. ویدیوی زیر تا حدودی شما را با کارگران ما آشنا خواهد کرد، بنابراین به شما توصیه می کنیم تا آخر آن را مشاهده فرمایید.

 

 

بسته بندی اثاثیه منزل با کمک کارگران کاربلد

بسته بندی اثاثیه و وسایل منزل در باربری تهرانپارس با کمک کارگران کاربلد و ماهر انجام می شود. این کارگران با دقت کامل و با استفاده از روش های اروپایی و مدرن تک تک وسایل و لوازم منزلتان را بسته بندی می کنند. یک سری از اثاثیه مانند لوازم آشپزخانه و وسایل شکستنی و قیمتی باید با دقت بسته بندی شود تا صدمه ی به آن ها در طول مسیر وارد نشود. اگر می خواهید از امکانات و تجهیزات مدرن در این زمینه استفاده نمایید بهتر است با کارشناسان و مشاورین ما صحبت نمایید. در زیر به یک سری از این تجهیزات و امکانات بسته بندی ارائه شده در این شرکت حمل بار می پردازیم.

 • کارتن های چند لایه و ضخیم ۵ تا ۷ لایه.
 • انواع مختلف ضربه گیر و فوم های ضد ضربه.
 • چسب های مختلف ۵ و ۱۰ سانتی.
 • کارتن های مجهز به رگال برای بسته بندی بیش از ۱۸ دست لباس.

باربری وانت تهرانپارس

اتوبار تهرانپارس مجهز به بیش از ۳۰ دستگاه ماشین حمل بار سبک و سنگین است که از ان جمله می توون به وانت تلفنی اشاره نمود. وانت تلفنی و نیسان بار از ماشین های حمل بار پرکاربرد در نظر گرفته می شود، چرا که درخواست رزرو بالایی دارد. این شرکت حمل بار هر دو نوع ماشین حمل بار مسقف و روباز وانت بار را جهت جا به جایی و حمل بارهای کم وزن در شرایط مختلف ارایه می دهد. می توان با وانت بیش از دو و نیم تن بار را جا به جا کردن و وسیله‌ی نقلیه‌ی بسیار مناسبی جهت حمل اثاثیه ی کم وزن محسوب می شود. در شرکت حمل بار تهرانپارس نرخ کرایه ی ماشین های سبک وانت بار و نیسان تلفنی، جهت رزرو دو ساعته طبق قوانین تعاونی حمل بار تعیین می شود، این مبالغ در نظر گرفته شده را در زیر مشاهده می نمایید:

 • وانت تلفنی: سه میلیون ریال.
 • نیسان بار: چهار میلیون و پانصد هزار ریال.

 

 

تماس مستقیم