باربری باغ فیض 

 

باربری باغ فیض

 

باربری باغ فیض در ایران باربری با آگاهی به دغدغه ها و نیازهای شما مشتریان عزیز تمام تلاش خود را در جهت ارائه ی خدماتی بهتر و تداوم و پایداری آن ها خواهد کرد. باربری محدوده باغ فیض با صداقت و عزمی راسخ تمام تلاش خود در جهت رضایت مشتریان عزیز خواهد کرد. مشاورین ماهر باربری در باغ فیض و باربری گاندی به شما کمک خواهند کرد تا به بهترین شکل ممکن کارتان را به اتمام برسانید.

 

شماره باربری باغ فیض

شرکت حمل بار باغ فیض برای برقراری آسانتر مشتریان با کارشناسان این شرکت حمل بار شماره هایی را در سایت قرار داده است. مشاورین ما به شما خواهند گفت کا برای انجام یک اسباب کشی مناسب چه باید کرد. با شماره زیر تماس حاصل نمایید و سوالات خود را در این زمینه مطرح نمایید:

۰۲۱۲۸۴۹۲۷۶

 

باربری باغ فیض در ایران باربری

فوت و فن های اسباب کشی

باربری باغ فیض همانند باربری سعادت آباد جهت رفاه حال مشتریان خود در زمان اسباب کشی بهترین خدمات را ارائه می دهد. تمامی خدمات ارائه شده همراه با تخفیف بوده و هزینه ها نیز کاملا قانونی است. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ارائه مشاوره به صورت تلفنی و یا با حضور در محل.
 • ارائه بارنامه دولتی در بارهای خارج از شهر.
 • ارائه بیمه نامه رایگان به مشتری جهت اطمینان و سلامت بار.
 • بسته بندی وسایل منزل و ادارات به صورت حرفه ای.
 • حمل انواع وسایل سنگین از قبیل تردمیل، گاوصندوق، ساید بای ساید.

باربری باغ فیض

وانت تلفنی و کامیون در باربری باغ فیض

باربری منطقه باغ فیض برای انجام اسباب کشی مناسب از انواع ماشین های حمل بار وانت تلفنی، کامیون استفاده می کند. این ماشین ها در شرکت مجهز به سقف و کف موکت کاری شده دارند و ایمنی وسایل داخل بار را حفظ می کند. برای حمل و جا به جایی بارهای کم حجم از وانت تلفنی و نیسان بار و بارهای سنگین وزن و حجیم از کامیون ها و خاور استفاده می کند.

بسته بندی اسباب کشی در باربری باغ فیض

بسیاری از مشتریانی که به شرکت باربری باغ فیض مراجعه می کنند با روش های بسته بندی آشنایی چندانی ندارند و نمی توانند یک بسته بندی اصولی داشته باشند. مشتریان عزیز می توانند با مشاوران شرکت تماس بگیرند تا تمام روش های بسته بندی را به شما عزیزان آموزش دهند. 

 

باربری در اتوبار باغ فیض

بسته بندی از مراحل بسیار مهم و اساسی در زمان اسباب کشی است و نیاز به امکانات و تجهیزات به خصوصی دارد. کارگران باربری باغ فیض بهترین کارتن ها و وسایل مورد نیاز این کار را در اختیارتان قرار می دهد. تجهیزات بسته بندی ارائه شده در این شرکت حمل بار به شرح زیر است:

 • کارتن های چند لایه و مرغوب جهت حفظ ایمنی اثاث داخل آن که به انواع رگال دار، منفذ دار و حاوی پلاستیک های حباب دار تقسیم می شوند.
 • انواع پلاستیک های ضربه گیر و حباب دار که دارای انواع فوم بابل رپ، استرچ رپ نیز می شوند.
 • قیچی، پارچه و لوازم جانبی بسته بندی مورد نیاز.

باربری باغ فیض

قیمت اسباب کشی در باربری باغ فیض

باربری باغ فیض به مشتریان خود کمک می کند که در هر حال یک اسباب کشی ارزان را تجربه نمایید. به همین خاطر از تعرفه های مشخص و تعیین شده استفاده می کند. در یک لیست انواع مختلف مراحل و ماشین های حمل بار را به همراه هزینه ها و چگونگی تخمین زدن آن را به طور کامل شرح داده می شود. با این کار مشتریان با آگاهی کامل کار اثاث کشی را به ما می سپارند و برای هر مشتری یک کاهش هزینه هم در نظر گرفته می شود. قیمت ماشین های حمل بار به کار گرفته شده در این شرکت به شرح زیر است:

 • نرخ کرایه تریلی، کفی و بغلدار: از چهار میلیون تا چهار میلیون و پانصد هزار.
 • اجاره کرایه وانت تلفنی: دو میلیون.
 • کرایه نیسان بار: یک میلیون و هفتصد تومان.
 • کرایه خاور و ایسوزو: سه میلیون تومان.

 

قیمت حمل بار به شهرستان 

شرکت حمل بار باغ فیض حمل بار به شهرستان را با در نظر گرفتن تخفیف های زیادی انجام می دهد. این قیمت ها با توجه به اینکه چه ماشینی استفاده و بار به وسیله ی آن انتقال داده می شود. به عنوان مثال کامیون ها نسبت به وانت بار و نیسان بار هزینه ی بیشتری دارد یا اینکه از ماشین های مسقف و مجهز به چادر استفاده شود یا ماشین های روباز باز هم هزینه ها متفاوت است. 

بیمه نامه اسباب کشی رایگان

اسباب کشی در باربری باغ فیض با تضمین سلامت بارتان انجام می شود و تمام بار را به طور کامل بیمه می کند. در شرکت های حمل بار هزینه ی جداگانه ی برای ارائه و صدور بیمه نامه در نظر می گیرد. این بیمه نامه دارای یک زمان و موعد مشخص است که از زمان شروع تا پایان اسباب کشی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و از جزئیات شرایط این بیمه نامه مطلع شوید.

تماس مستقیم