باربری ایرانشهر 

 

وانت تلفنی ایرانشهر

 

باربری ایرانشهر و باربری قلهک  کار اسباب کشی را با برنامه ریزی دقیق و مدیریت همه جانبه انجام می دهند. اگر می خواهید در کوتاه ترین زمان و با کمترین نرخ باربری یک اسباب کشی بدون استرسی را تجربه کنید می توانید، باربری محدوده ایرانشهر  مراجعه کنید یک اسباب کشی بدون استرس را تجربه کنید. از یک تیم کاملا مجهز و رانندگانی آشنا به تمام مسیرهای تهران و شهرستان ها خدمات خود را ارائه می دهد. اتوبار ایرانشهر به صورت تمام وقت در خدمت مشتریان خود است و خدمات خود را در سریع ترین زمان رزرو می کند.

 

باربری ایرانشهر

 

 • فهرست مطالب:
 • کارگر اسباب کشی.
 • خدمات اسباب کشی در باربری محدوده ایرانشهر.
 • شماره باربری ایرانشهر.
 • هزینه اسباب کشی در باربری ایرانشهر.
 • قیمت ماشین های اسباب کشی.
 •  

کارگر اسباب کشی 

 باربری ایرانشهر بعد از اتمام اسباب کشی تا ۱۲ ساعت در خدمت مشتریان گرامی است و تمام خانه جدید و شرکت را تمیز کرده و سپس بسته بندی ها را باز کرده و کارتن ها و جعبه های خالی شده را جمع آوری و دور می ریزند. کارگران باربری ایرانشهر فوم ها و نایلون های حباب دار استفاده شده را جمع کرده و تمام اثاث را در جای مشخص قرار می دهند و اگر تمایل داشته باشید طراحی دکوراسیون را نیز برای شما انجام خواهند داد.

 

اتوبار در ایرانشهر

 

خدمات اسباب کشی در باربری محدوده ایرانشهر

اگر می خواهید اثاث کشی ایمنی داشته باشید و اثاثیه منزلتان بدون برداشتن حتی یک خراش به مقصد برسد کارتان را به اتوبار ایرانشهر بسپارید. این شرکت مشتریان خود را درک می کند و بهترین خدمات ممکن را در اختیار مشتریان قرار می دهد:

 • یکی از مهم ترین این خدمات ارائه ی بیمه نامه رایگان اسباب کشی است.
 • ارائه ی بهترین خدمات بسته بندی با کمترین قیمت.
 • جا به جا کردن بار و اسباب کشی در مسافت طولانی و شهرستان ها.
 • تشکیل و ارائه ی جلسات مشاوره رایگان.
 • ارائه ی انبارهای موقت.

شماره باربری ایرانشهر

باربری ایرانشهر جهت برقراری ارتباط با مشتریان خود در سراسر تهران و حتی شهرستان ها شماره تماسی را در سایت قرار داده است. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات ارائه شده در حوزه اسباب کشی و بسته بندی و… بهره مند شوید. در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

02128429276

 

هزینه اسباب کشی در باربری ایرانشهر

 این شرکت حمل بار هزینه باربری را برای مشتریان خود تا حد امکان کاهش داده است. مشتریان همیشه به دنبال یک شرکت ارزان هستند که علاوه بر اینکه هزینه کمتری داشته باشد از بهترین امکانات و ماشین ها نیز داشته باشند. هزینه ها را با توجه به قیمت اعلام شده توسط اتحادیه مشخص کرده است اما با این حال هزینه نهایی بر اساس نیاز مشتری و سرویس انتخابی مشتری محاسبه می شود. هزینه ها در این شرکت بسیار پایین و به مقدار زیادی نیز آن ها را کاهش می دهیم. با قرار دادن تخفیف های 50 درصدی برای مسافت های طولانی و 20 درصدی برای افرادی که روزهای تعطیل به ما مراجعه می نمایند هزینه ها به میزان بالایی کاهش می یابد.

باربری ایرانشهر

قیمت ماشین های اسباب کشی

باربری ایرانشهر تمامی مراحل اسباب کشی را با تخفیف انجام می دهد. همچنین ماشین آلات مناسب جا به جایی کارتن ها و ماشین های حمل بار را هم با قیمت پایین و با تخفیف در اختیارتان قرار می دهد. نرخ ماشین های حمل بار بسته به اینکه از نوع سبک، سنگین یا نیمه سنگین آن ها برای اسباب کشی استفاده کنیم متفاوت است. معمولا هزینه ی کرایه ماشین های سبک کمتر است. اگر می خواهید به طور دقیق از مقدار این هزینه ها مطلع شوید با ما تماس بگیرید.

 

 

تماس مستقیم