باربری ایرانشهر 

 

وانت تلفنی ایرانشهر

 

باربری ایرانشهر و باربری قلهک  کار اسباب کشی را با برنامه ریزی دقیق و مدیریت همه جانبه انجام می دهند. اگر می خواهید در کوتاه ترین زمان و با کمترین نرخ باربری یک اسباب کشی بدون استرسی را تجربه کنید می توانید، باربری محدوده ایرانشهر  مراجعه کنید یک اسباب کشی بدون استرس را تجربه کنید. از یک تیم کاملا مجهز و رانندگانی آشنا به تمام مسیرهای تهران و شهرستان ها خدمات خود را ارائه می دهد. اتوبار ایرانشهر به صورت تمام وقت در خدمت مشتریان خود است و خدمات خود را در سریع ترین زمان رزرو می کند.

باربری ایرانشهر

 بعد از اتمام اسباب کشی تا ۱۲ ساعت در خدمت مشتریان گرامی است و تمام خانه جدید و شرکت و…. را تمیز کرده و سپس بسته بندی ها را باز کرده و کارتن ها و جعبه های خالی شده را جمع آوری و دور می ریزند و فوم ها و نایلون های حباب دار استفاده شده را جمع کرده و تمام اثاث را در جای مشخص قرار می دهند و اگر تمایل داشته باشید طراحی دکوراسیون را نیز برای شما انجام خواهند داد.

 

02128429276

باربری در ایرانشهر

 

باربری ایرانشهر از کامیون هایی مجهز و پیشرفته برای حمل بار و حمل اثاثیه مشتریان عزیز بهره گرفته است.

اتوبار در ایرانشهر

شماره باربری ایرانشهر

باربری ایرانشهر جهت برقراری ارتباط با مشتریان خود در سراسر تهران و حتی شهرستان ها شماره تماسی را در سایت قرار داده است. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات ارائه شده در حوزه اسباب کشی و بسته بندی و… بهره مند شوید. در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

021-28429276

هزینه اتوبار ایرانشهر

  •  هزینه ها را برای مشتریان خود تا حد امکان کاهش داده است. مشتریان همیشه به  دنبال یک شرکت ارزان هستند که علاوه بر اینکه هزینه کمتری داشته باشد از بهترین امکانات و ماشین ها نیز داشته باشند.
  •  هزینه ها را با توجه به قیمت اعلام شده توسط اتحادیه مشخص کرده است اما با این حال هزینه نهایی بر اساس نیاز مشتری و سرویس انتخابی مشتری محاسبه می شود. 
  • هزینه ها بسیار پایین و به مقدار زیادی نیز کاهش داده می شود با قرار دادن تخفیف های:
  1. 50 درصدی برای مسافت های طولانی
  2. 20 درصدی برای افرادی که روزهای تعطیل به ما مراجعه می نمایند و..

 

 

 

 

تماس مستقیم