باربری ایرانشهر 

 

وانت تلفنی ایرانشهر

 

باربری ایرانشهر و باربری قلهک  کار اسباب کشی را با برنامه ریزی دقیق و مدیریت همه جانبه انجام می دهند. اگر می خواهید در کوتاه ترین زمان و با کمترین نرخ باربری یک اسباب کشی بدون استرسی را تجربه کنید می توانید، باربری محدوده ایرانشهر  مراجعه کنید یک اسباب کشی بدون استرس را تجربه کنید. از یک تیم کاملا مجهز و رانندگانی آشنا به تمام مسیرهای تهران و شهرستان ها خدمات خود را ارائه می دهد. اتوبار ایرانشهر به صورت تمام وقت در خدمت مشتریان خود است و خدمات خود را در سریع ترین زمان رزرو می کند.

باربری ایرانشهر

 باربری ایرانشهر بعد از اتمام اسباب کشی تا ۱۲ ساعت در خدمت مشتریان گرامی است و تمام خانه جدید و شرکت را تمیز کرده و سپس بسته بندی ها را باز کرده و کارتن ها و جعبه های خالی شده را جمع آوری و دور می ریزند.

باربری در ایرانشهر

 

کارگران باربری ایرانشهر فوم ها و نایلون های حباب دار استفاده شده را جمع کرده و تمام اثاث را در جای مشخص قرار می دهند و اگر تمایل داشته باشید طراحی دکوراسیون را نیز برای شما انجام خواهند داد.

 

02128429276

 

اتوبار در ایرانشهر

 

خدمات اسباب کشی در باربری محدوده ایرانشهر

اگر می خواهید اثاث کشی ایمنی داشته باشید و اثاثیه منزلتان بدون برداشتن حتی یک خراش به مقصد برسد کارتان را به اتوبار ایرانشهر بسپارید. این شرکت مشتریان خود را درک می کند و بهترین خدمات ممکن را در اختیار مشتریان قرار می دهد:

  • یکی از مهم ترین این خدمات ارائه ی بیمه نامه رایگان اسباب کشی است.
  • ارائه ی بهترین خدمات بسته بندی با کمترین قیمت.
  • جا به جا کردن بار و اسباب کشی در مسافت طولانی و شهرستان ها.
  • تشکیل و ارائه ی جلسات مشاوره رایگان.
  • ارائه ی انبارهای موقت.

شماره باربری ایرانشهر

باربری ایرانشهر جهت برقراری ارتباط با مشتریان خود در سراسر تهران و حتی شهرستان ها شماره تماسی را در سایت قرار داده است. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات ارائه شده در حوزه اسباب کشی و بسته بندی و… بهره مند شوید. در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

021-28429276

هزینه اتوبار ایرانشهر

 هزینه ها را برای مشتریان خود تا حد امکان کاهش داده است. مشتریان همیشه به  دنبال یک شرکت ارزان هستند که علاوه بر اینکه هزینه کمتری داشته باشد از بهترین امکانات و ماشین ها نیز داشته باشند.

  •  هزینه ها را با توجه به قیمت اعلام شده توسط اتحادیه مشخص کرده است اما با این حال هزینه نهایی بر اساس نیاز مشتری و سرویس انتخابی مشتری محاسبه می شود. 
  • هزینه ها بسیار پایین و به مقدار زیادی نیز کاهش داده می شود با قرار دادن تخفیف های:
  1. 50 درصدی برای مسافت های طولانی
  2. 20 درصدی برای افرادی که روزهای تعطیل به ما مراجعه می نمایند.

باربری ایرانشهر

 

 

تماس مستقیم