باربری اقدسیه

 

 

باربری اقدسیه و باربری دولت آباد از شرکت هایی هستند که زیر نظر اتحادیه حمل بار در تهران فعالیت می کنند و خدمات ارائه شده این شرکت ها به صورت ۲۴ ساعته از شبانه روز است. باربری محدوده اقدسیه و باربری دانشگاه تهران در مناطق دیگر تهران و شهرستان ها نیز خدمات اسباب کشی، حمل بار و بسته بندی خود را ارائه می دهند. در تمام ایام هفته و حتی تعطیلات رسمی نیز می توانید با اعتماد به اتوبار اقدسیه از یک اسباب کشی راحت لذت ببرید. برای اینکه بیشتر با خدمات ارایه شده در این شرکت حمل بار آشنا شوید، با ما تا پایان این مطلب همراه باشید. ما در مورد تک تک خدمات ارائه شده در این شرکت باربری و قیمت های آن ها صحبت خواهیم کرد. در صورت تمایل نیز می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت ایران باربری تماس حاصل نمایید.

 

 

بهترین شرکت مجوز دار در اقدسیه تهران

باربری اقدسیه یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های حمل بار در منطقه ی یک تهران می باشد. ما این ادعا را با ارائه ی مجوز رسمی و قانونی از تعاونی حمل بار تهران ثابت کرده‌ایم. امروزه شرکت‌های حمل بار زیادی در تهران در حال فعالیت در حوزه‌ی اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل هستند اما فقط تعداد معدودی دارای مجوز جهت فعالیت هستند. این شرکت حمل بار تمامی قیمت‌ها از جمله نرخ کرایه ماشین‌های حمل بار، نرخ حمل و جابجایی وسایل سنگین وزن، قیمت رزرو کارگر و غیره را طبق قوانین موجود در اتحادیه حمل بار تعیین می‌کند. بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات اسباب کشی در این شرکت حمل بار استفاده نمایید.

 

 

 

شماره باربری اقدسیه

با شماره های اتوبار اقدسیه تماس بگیرید و سوالات خود را در زمینه اسباب کشی مطرح نمایید. مشاورین این شرکت حمل بار تمام سعی و تلاش خود را به کار می گیرند تا شما را راهنمایی کنند که اسباب کشی رلحتی را انجام دهید. اگر می خواهید از خدمات ارائه شده در شرکت مطلع شوید و همچنین در صورت تایید شما اقدام به رزرو این خدمات نمایید کافی است با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید. بدون تعطیلی و در تمام ایام هفته آماده ی ارایه ی خدمات اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه منزل و چیدمان بار هستیم. بنابراین بدون نگرانی در هر زمان که خواستید با ما تماس بگیرید و از خدمات بی نظیر این شرکت حمل بار بهره مند شوید:

 

 

 

 

 02128429276

 

 

 

باربری اقدسیه

 

 

مشاوره اسباب کشی در باربری در اقدسیه

معمولا مشتریانی که به باربری منطقه اقدسیه مراجعه می کنند با خدمات و هزینه باربری آشنایی ندارند. جلسات مشاوره به صورت تلفنی و حضوری در این شرکت حمل بار تشکیل می شود. در جلسات مشاوره کارشناسان ما سوالاتی را از مشتریان خود می پرسند و بر مبنای آن هزینه ی تمام مراحل اسباب کشی را برای شما تعیین می کنند. همچنین چه ماشین حمل باری برای انتقال بارتان باید استفاده شود و در چه زمانی شروع به کار اسباب کشی نمایید را هم به شما خواهند گفت.

 

 

 

باربری اقدسیه

 

 

هزینه باربری محدوده اقدسیه چقدر است؟

هزینه باربری اقدسیه تهران با توجه به نوع خدماتی که ارائه می دهند متغیر است. هزینه های شرکت حمل بار بستگی به عواملی از قبیل: مسافت، طبقه مبداء و طبقه مقصد، ترافیک بین شهری و جاده ای، نوع بار، تعداد بسته بندی و نوع کامیون دارد. در این شرکت هزینه اسبابکشی در تهران نسبت به هزینه حمل بار از تهران به شهرستان متفاوت است و با توجه به عوامل نام برده شده محاسبه می شود. این شرکت حمل بار نسبت به شرکت های دیگر از هزینه کمتری برخوردار است زیرا ابتدا تلاش می کند تا نیازهای مشتریان خود را شناسایی کند و سپس با توجه به آن نرخ نهایی را به مشتری اعلام کند.

 

 

حمل بار از خیابان اقدسیه تهران به شهرستان ها

باربری در اقدسیه دارای خدمات ویژه‌ی است که از آن جمله می‌توان به حمل بار به شهرستان ها اشاره کرد. حمل و جا به جایی بار از تهران به شهرستان ها کار سختی است و هر گونه کم کاری یا بی توجهی سبب ایجاد خسارت ها و صدماتی به بار می‌شود. از این رو این شرکت حمل بار از ماشین های حمل بار مجهز برای انتقال بار در مسیرهای طولانی تا شهرستان‌ها استفاده می کند. همچنین رانندگان ماهر و خبره مسئول حمل بار به شهرستان ها می باشند، تمامی شهرهای اطراف تهران مشمول خدمات ارائه شده در این شرکت باربری است. برای حمل ایمن و مناسب بار در طول مسیرهای طولانی این شرکت باربری از ماشین های حمل بار مسقف و مجهز استفاده می کند.

 

 

باربری نیسان بار اقدسیه

اتوبار اقدسیه مانند باربری درکه از انواع ماشین های سبک و سنگین استفاده می کند، نیسان بار یکی از وسایل نقلیه پر سفارش می باشد. اگر قصد جا به جا کردن بارهایی سنگین تر از پتانسیل وانت تلفنی و کمتر از حجم خاور است، بهتر از نبسان بار استفاده نمایید. در این شرکت باربری برای حمل و جا به جا کردن ایمن وسایل و اثاثیه منزلتان، از ماشین های مسقف استفاده می کند. همچنین کف ماشین های حمل بار با موکت پوشیده شده و از کثیف و خراب شدن اثاثیه داخل بار جلوگیری می کند. در لیست زیر ماشین های حمل بار استفاده شده در شرکت حمل بار اقدسیه را مشاهده می فرمایید:

 • وانت تلفنی.
 • نیسان بار.
 • پیکان بار.
 • خاور.
 • ایسوزو.
 • کامیون.
 • ۱۵ تن.
 • ده تن.
 • تریلی.
 • ترانزیت.
 • چادری.

 

نرخ کرایه وانت بار در اقدسیه تهران

باربری در اقدسیه نرخ کرایه ماشین  های حمل بار را بر اساس ساعت های رزرو شده تعیین می کند. معمولا اجاره وانت بار  و نیسان تلفنی را برای دو ساعت و کامیون ها را برلی سه ساعت اول رزرو می کند. قیمت های تعیین شده در این شرکت حمل بار بر اساس قوانین موجود در تعاونی حمل بار در تهران انجام می شود. نرخ کرایه ی وانت تلفنی برای دو ساعت معادل ۲۶۰ هزار تومان است و کرایه نیسان بار که پتانسیل حمل بیشتری از بار را دارد ۳۰۰ هزار تومان است. ماشین های حمل بار خاور و ایسوزو را با ۵۵۰ هزار تومان برای سه ساعت پی در پی اجاره می دهیم. بهتر است برای اطلاع از قیمت های به روز و دقیق کرایه ی وسایل نقلیه با مشاورین ما در شرکت حمل بار اقدسیه صحبت نمایید.

باربری

 

 

 

 

خدمات بسته بندی اصولی اثاثیه منزل

یکی از مشکلاتی که بیشتر مردمی که به باربری اقدسیه مراجعه می کنند و با آن سرو کار دارند بسته بندی لوازم می باشد که این موضوع بسیار حائز اهمیت است. باید توجه ویژه ای به آن شود تا آسیب جدی هنگام جابه جایی به وسایل وارد نشود و همچنین زمان صرف شده برای باز کردن جعبه ها و چیدمان آن ها در محل جدید به حداقل برسد. قبل از بسته بندی باید به چند نکته توجه شود داشت، نکاتی از قبیل برچسب گذاری جعبه ها، جدا کردن وسایل شکستنی و استفاده از تجهیزات مناسب.  با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات تمام وسایل شما را در کوتاه ترین زمان و با هزینه کم تر بسته بندی خواهد کرد و از ابتدا تا زمان باز کردن و چیدمان همراه شما خواهد بود.

 

باربری اقدسیه در ایران باربری

 

 

 

کارگر حمل اثاثیه در باربری اقدسیه

باربری اقدسیه مانند باربری جردن جهت آگاهی شما مشتریان گرامی از چگونگی عملکرد کارگران این شرکت ویدیو هایی را آماده و در سایت قرار داده است. کارگران اسباب کشی و مهارت آن ها به صورت مستقیم بر میزان کیفیت کار تاثیر دارد. معمولا کارشناسان ما بر مبنای حجم کار، تعداد کارگران را مشخص کرده و به محل اعزام می کنند. این افراد در چند گروه کار بسته بندی اثاثیه، چیدمان و حمل آن ها را به طور جداگانه انجام می دهند. بر اساس مهارت آن ها در پست های مختلف قرار گرفته و کارهای مربوطه را برای شما انجام خواهند داد. جهت رزرو کارگر خالی و خدمات دیگر شرکت با ما تماس بگیرید و با مشاورین ما صحبت نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

آدرس باربری اقدسیه

شرکت حمل بار اقدسیه در شمال شرق تهران و در محله ی اقدسیه قرار دارد. این محله از میدان اقدسیه آغاز و با عبور از آجودانیه در تقاطع پاسداران به سه راه اقدسیه منتهی می شود. این محدوده از شمال با کاشانک، از شرق با اراج، از جنوب با میدان نوبنیاد و از غرب با فرمانیه همسایه است. هدف این شرکت باربری ارائه ی خدمات اسباب کشی و بسته بندی به تمامی اهالی محترم شمال تهران می باشد. البته علاوه بر شمال تهران، دیگر مناطق و محلات این شهر و حتی شهرستان ها نیز از امکانات و خدمات ارائه شده در این شرکت باربری استفاده می کنند. تمامی مراحل اثاث کشی، از جمله بسته بندی اثاثیه منزل، چیدمان وسایل و همچنین کرایه ماشین های حمل بار همگی با تخفیف ۲۵ درصد ارائه می شود. بنابراین بدون هیچ نگرانی فقط کافی است با ما تماس حاصل نمایید.

 

تماس مستقیم