باربری ارامنه

باربری ارامنه در ایران باربری

باربری ارامنه و باربری شهران  واقع در تهران با سالها سابقه آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشند. خدمات این شرکت به صورت تمام وقت و شبانه روزی است. اتوبار ارامنه همواره تلاش می کند تا بتواند خدماتی خوب را با کمترین هزینه به مشتریان عزیز باربری تهران ارائه دهد. باربری محدوده ارامنه  و باربری گاندی قبل از اسباب کشی به مشتریان عزیز خدمات مشاوره ای را به صورت رایگان ارائه می دهد. این مشاوره ها می تواند به صورت حضوری یا تلفنی صورت گیرد، میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید:

 

باربری ارامنه

 

برای سفارش و رزرو می توانید با شماره زیر تماس بگیرید

 02128429276

خدمات اتوبار ارامنه

 اتوبار ارامنه با کمک یک تیم متخصص و کاربلد یک سری خدمات ارائه می دهد که توانسته با ارائه این خدمات در بین شرکت های دیگر شناخته تر باشد. خدماتی از قبیل:

  • مشاوره های رایگان قبل از حمل بار
  • ارائه بارنامه در باربری بین شهری
  • ارائه بیمه نامه رایگان
  • بسته بندی انواع وسایل ادارات و منزل
  • ارائه تجهیزات ضروری در بسته بندی

باربری در ارامنه

اگر می خواهید از خدمات استفاده کنید می توانید قبل از سفارش با مشاوران باربری ارامنه تماس بگیرید و از آنها خدمات مشاوره رایگان بگیرید تا بتوانید برایی سفارش سرویس موردنظرتان بهتر تصمیم گیری کنید. 

بسته بندی باربری ارامنه

باربری ارامنه از انواع تجهیزات حرفه ای برای کار بسته بندی استفاده می کند اگر شما تبحر و تجربه ی لازم جهت انجام بسته بندی و خریداری موارد لازم را برای این کار ندارید ما 24 ساغته آماده هستیم تا این کار را برای شما انجام دهیم.

انتقال ایمن بار به نوع بسته بندی اثاث بسیار بستگی دارد. ما بهترین امکانات را جهت انجام این مرحله به کار می بریم. از تجهیزات بسته بندی ارائه شده در باربری ارامنه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کارتن های چند لایه و محکم جهت بسته بندی وسایل شکستنی.
  • کارتن های دارای چوب رختی جهت انتقال لباس ها.
  • انواع فوم های ضربه گیر و پلاستیک های حباب دار.

باربری ارامنه

ارسال بار از تهران به شهرستان ها در باربری افسریه

باربری افسریه همه روزه جابه جایی و حمل بار و اسباب کشی به شهرستان ها را با کمترین تعرفه انجام می دهد. ارسال بار به وسیله کامیون ها و ترانزیت و دیگر ماشین های مجهز انجام می شود. همراه با بار کارگران خالی اسباب کشی جهت کمک بیشتر فرستاده می شود.

تماس مستقیم