باربری ارامنه

 

باربری ارامنه در ایران باربری

 

باربری ارامنه و باربری شهران  واقع در تهران با سالها سابقه آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشند و خدمات این شرکت ها به صورت تمام وقت و شبانه روزی است. اتوبار ارامنه همواره تلاش می کند تا بتواند خدماتی خوب را با کمترین هزینه به مشتریان عزیز باربری تهران ارائه دهد. جهت انجام یک اسباب کشی ایمن از انواع ماشین های حمل بار مسقف و مجهز استفاده می کنیم. باربری محدوده ارامنه و باربری گاندی قبل از اسباب کشی به مشتریان عزیز خدمات مشاوره ای را به صورت رایگان ارائه می دهد.

 

شماره باربری ارامنه

کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته آماده ی رزرو خدمات این شرکت حمل بار می باشند. در تمام روزهای هفته از شنبه تا جمعه بدون محدودیت آماده ی پاسخگویی به شما مشتریان گرامی هستیم. جلسات مشاوره ما می تواند به صورت حضوری یا تلفنی صورت گیرد، میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید:

 

02128429276

خدمات اسباب کشی در اتوبار ارامنه

 باربری ارامنه با کمک یک تیم متخصص و کاربلد یک سری خدمات ارائه می دهد که توانسته با ارائه این خدمات در بین شرکت های دیگر شناخته تر باشد. اگر می خواهید از خدمات این شرکت حمل بار استفاده کنید می توانید قبل از سفارش با مشاوران ما تماس بگیرید و از آنها خدمات مشاوره رایگان بگیرید تا بتوانید برای سفارش سرویس موردنظرتان بهتر تصمیم گیری کنید. کارشناسان ما به طور کامل به شما شرح خواهند داد که چه خدماتی را برای مشتریان مان در نظر می گیریم. از جمله خدماتی که این شرکت ارائه می دهد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مشاوره های رایگان قبل از حمل بار.
 • ارائه بارنامه در باربری بین شهری.
 • صدور بیمه نامه رایگان.
 • بسته بندی انواع وسایل ادارات و منزل.
 • ارائه تجهیزات ضروری در بسته بندی.
 • اجاره انبار و انجام انبارداری با قیمت های مناسب.
 • حمل بار در مسافت های طولانی با تخفیف.
 • تعیین قیمت های مراحل اسباب کشی بر حسب تعرفه های دولتی.
 • صدور بارنامه قانونی و رایگان.
 • حمل بار در مناطق مختلف تهران با مجوز رسمی از تعاونی.

 

باربری در ارامنه

 

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی با تخفیف

باربری ارامنه از انواع تجهیزات حرفه ای برای کار بسته بندی استفاده می کند اگر شما تبحر و تجربه ی لازم جهت انجام بسته بندی و خریداری موارد لازم را برای این کار ندارید ما 24 ساغته آماده هستیم تا این کار را برای شما انجام دهیم. انتقال ایمن بار به نوع بسته بندی اثاث بسیار بستگی دارد. ما بهترین امکانات را جهت انجام این مرحله به کار می بریم. از تجهیزات بسته بندی ارائه شده در باربری ارامنه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارتن های چند لایه و محکم جهت بسته بندی وسایل شکستنی.
 • کارتن های دارای چوب رختی جهت انتقال لباس ها.
 • انواع فوم های ضربه گیر و پلاستیک های حباب دار.

باربری ارامنه

ارسال بار از تهران به شهرستان ها

باربری ارامنه همه روزه جابه جایی و حمل بار و اسباب کشی به شهرستان ها را با کمترین تعرفه انجام می دهد. ارسال بار به وسیله کامیون ها و ترانزیت و دیگر ماشین های مجهز انجام می شود. همراه با بار کارگران خالی اسباب کشی جهت کمک بیشتر فرستاده می شود. همچنین قابل ذکر است که این کار توسط رانندگان ماهر و با تجربه انجام می شود که همراه با راننده، کمک راننده نیز اعزام خواهد شد. بنابراین خیالتات بابت یک اسباب کشی ایمن و بدون دردسر راحت باشد، چرا که ما اسباب کشی تان را تا آخر کار تضمین خواهیم کرد.

نرخ حمل بار به شهرستان

اسباب کشی و حمل بار به شهرستان کار آسانی نیست و نیاز به مدیریت همه جانبه دارد. باربری ارامنه در طول سال های طولانی فعالیت خود در صنعت حمل و نقل در تمام روزهای هفته کار حمل بار به شهرستان را انجام داده است. از ماشین های مسقف در سایزهای مختلف استفاده می کند و با کمک رانتدگان آشنا به مسیر بارتان را به مقصد می رساند.

 

تماس مستقیم