باربري و اتوبارحمل و اتوبار باربري نقل,ترابري,تهران,کاميون,تريلي,وانت,کاميونت,خاور,اثاثيه منزل,بين المللي,ترانزيت کالا,بيمه نامه,درون شهري,بين شهري,اتوبار,حمل بار تهران شهرستان،باربري ارزان،وانت بارتهران،اتوبارجنت آباد،اتوبارگيشا،اتوبارتجريش،اتوبارسعادت آباد،اتوباردهکده،اتوبارستارخان،اتوبارسهروردي،اتوبارنياوران،وانت تلفني شهرزيبا،وانت بارشهرزيبا،وانت تلفني فردوس،وانت بارفردوس،باربري شهرزيبا،اتوبارتجريش،باربري کامرانيه،اتوباريوسف آباد،باربري ارزان يوسف آباد،وانت تلفني يوسف آباد،وانت باريوسف آباد،مرکزاتوبارتهران،باربري تهران،باربري در تهران،باربري شهرتهران،اتوبارشرق تهران،اتوبارشمال تهران،اتوبارجنوب تهران،باربري شرق تهران،باربري شمال تهران،حمل بار ، حامي بار،باربري وليعصر،باربري پارک وي،باربري زعفرانيه،باربري نمايشگاه،باربري پونک،باربري حکيم بار،باربري خليج فارس،باربري پهاردانگه،باربري ارزان بار،باربري يوسف آباد،باربري فاطمي،باربري پيروزي،ارزان بار تهران
02188357816

مناطق تحت پوشش باربری تهران

باربري و اتوبارحمل و اتوبار باربري نقل,ترابري,تهران,کاميون,تريلي,وانت,کاميونت,خاور,اثاثيه منزل,بين المللي,ترانزيت کالا,بيمه نامه,درون شهري,بين شهري,اتوبار,حمل بار تهران شهرستان،باربري ارزان،وانت بارتهران،اتوبارجنت آباد،اتوبارگيشا،اتوبارتجريش،اتوبارسعادت آباد،اتوباردهکده،اتوبارستارخان،اتوبارسهروردي،اتوبارنياوران،وانت تلفني شهرزيبا،وانت بارشهرزيبا،وانت تلفني فردوس،وانت بارفردوس،باربري شهرزيبا،اتوبارتجريش،باربري کامرانيه،اتوباريوسف آباد،باربري ارزان يوسف آباد،وانت تلفني يوسف آباد،وانت باريوسف آباد،مرکزاتوبارتهران،باربري تهران،باربري در تهران،باربري شهرتهران،اتوبارشرق تهران،اتوبارشمال تهران،اتوبارجنوب تهران،باربري شرق تهران،باربري شمال تهران،حمل بار ، حامي بار،باربري وليعصر،باربري پارک وي،باربري زعفرانيه،باربري نمايشگاه،باربري پونک،باربري حکيم بار،باربري خليج فارس،باربري پهاردانگه،باربري ارزان بار،باربري يوسف آباد،باربري فاطمي،باربري پيروزي،ارزان بار تهران 30 دی
ارائه خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور

باربری آفریقا : خدمات باربری و حمل و نقل بار

باربری آفریقا  یکی از با سابقه‌­ترین باربری­‌ها در سطح استان تهران می­‌باشد که توانسته است با تضمین کیفیت، رضایت مشتریان محترم را جلب نماید.اتوبار آفریقا با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه جابه‌جایی بار، آماده خدمت‌رسانی به همشهریان محترم بوده و مفتخر است که با استفاده از نیروی کار آزموده و پر تجربه موجب کسب اعتماد و رضایت شما مشتریان عزیز در طول این یک دهه بوده است.

یکی از پر دردسر ترین و حساس ترین بخشهای باربری و اسباب کشی مربوط به بخش بسته بندی لوازم و اثاثیه ها است. ما در شرکت باربری افریقا کاملا میدانیم که بسته بندی لوازم و اثاثیه ها، بخش مهمی ازانجام یک باربری خوب و مطمئن میباشد. بدین منظور متخصصین بسته بندی ما صدها ساعت آموزش و تمرین در زمینه بسته بندی را بصورت تخصصی انجام داده اند. در نتیجه شما میتوانید با خیالی راحت بسته بندی تمام وسایل یا حتی تنها بخشی از وسایل حساس و شکستنی خود را به اتوبار افریقا بسپارید.

 


اتوبار آفریقا : خدمات و فعالیت‌های باربری

اتوبار و باربری آفریقا با دارا بودن صدها دستگاه ماشین‌های حمل بار اعم از کامیون، خاور، ایسوزو، نیسان، وانت و .. آماده حمل و نقل بار در محدوده استان تهران و خارج از این استان  است. همچنین همکاران ما در اتوبار آفریقا به منظور رفاه حال شما همشهریان گرامی و برطرف نمودن مشکلات و نگرانی‌های شما در حمل و نقل بار و تسهیل این امور، آماده ارائه تمام خدمات باربری بصورت صفرتا صد است. خدمات زیر بخشی از فعالیت‌های ما در ارائه یک باربری ایمن و مطمئن به شما است :

 •  حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌ها حساس و شکستنی.
 • خدمات ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 • کارگران ماهر و زبده و توانمند در حمل و جابه‌جایی بار.
 • ارائه خدمات باربری و اسباب کشی بصورت داخل شهری و بین شهری.
 • دارا بودن ماشین‌های حمل بار  لوکس بزرگ و کوچک متناسب با نوع بار اعم از کامیون، خاور، ایسوزو، وانت و …
 • استفاده از رانندگان پر تجربه و آشنا به مسیرهای کم ترافیک.
 •  بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روش‌های نوین در بسته بندی اعم از بابل رپ، استرچ رپ.
 • تهیه انواع باکس‌ها و سبدهای محکم مخصوص لوازم بزرگ و کوچک، حساس و شکستنی (لایف پک، رگال‌دار، ۵ لایه)
 • کارگران متخصص و آموزش دیده در زمینه بسته‌بندی و جابه‌جایی بار.
 • استفاده از چسب‌های محکم مخصوص بسته بندی و ضربه‌گیرهای پوششی در داخل و خارج از باکس‌های بسته بندی.


باربری ارزان و با کیفیت

باربری آفریقا در کنار حمل و نقل بار به صورت مطمئن، مفتخر است که همواره با رعایت انصاف، تعرفه‌­های باربری ارزان و همراه با تخفیفی را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است. جهت آگاهی و اطمینان از تعرفه‌های باربری ارزان ما در اتوبار آفریقا به صفحه مراجعه و یا با شماره‌ها زیر تماس بگیرید:

شماره­‌های تماس باربری افریقا

دریافت خدمات باربری و اتوبار از خدمت از ما

 

امروزه با رشد شرکت های باربری و اتوبار انتخاب یک شرکت برای حمل اثاثیه منزل و یا باربری سخت شده است. اتوبار آفریقا و باربری آفریقا آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار می باشد. جابجایی لوازم منزل و یا باربری بار کار هرکسی نیست و پیدا کردن شرکت اتوبار و باربری که بتواند امنیت بار را تضمین کند سخت شده است.

باربری آفریقا یکی از باربری های با سابقه در سطح تهران می باشد و زیر مجموعه باربری تهران است. باربری آفریقا سعی در ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن را دارد. اتوبار آفریقا با توانایی باربری اثاثیه منزل آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد. اتوبار آفریقا و باربری آفریقا با دارا بودن انواع ماشین اعم از کامیون ، خاور ، نیسان ، وانت ، کامیونت و … در خدمت مشتریان می باشد.

 

باربری به چه معناست؟

کلمه باربری به معنای جابجایی وسایل از یک مکان به مکان دیگر است. یک شرکت باربری خوب در حمل لوازم به صورت صحیح و مراقبت از وسایل شما توانا می باشد. در هر حمل بار باید لوازم مختلف به روش های مختلف حمل شوند تا در طول جابجایی سالم بمانند. طبق صحبت های بالا ، باربری به معنای حمل درست و بدون مشکل کالا و تحویل درست آن به مقصد می باشد.

 

ویژگی های باربری آفریقا

باربری آفریقا همواره بر امر مشتری مداری کوشیده است. باربری آفریقا سعی دارد تا بتواند یک سرویس باربری خوب و با کیفیت بالا به مشتریانش ارائه دهد.

 • کارگران باربری آفریقا آموزش دیده هستند و می توانند بار های شما را به بهترین نحو ممکن در داخل ماشین جا بدهند و استفاده ی حداکثری از فضای موجود را بکنند.
 • باربری آفریقا خود دارای انواع ماشین های موجود برای حمل بار اعم از وانت بار ، خاور ، کامیون ، تریلی و … می باشد.
 • باربری آفریقا بسیار وقت شناس، منظم و با برنامه می باشد و زمان دلخواه شما در جای دلخواه شما حاضر می شود.
 • یکی از مزایای باربری آفریقا این است که شما می توانید به ما اعتماد کامل داشته باشید زیرا بار شما دارای بیمه می باشد.

ویژگی های اتوبار آفریقا

اتوبار آفریقا همواره بر امر مشتری مداری کوشیده است. اتوبار آفریقا سعی دارد تا بتواند یک سرویس باربری خوب و با کیفیت بالا به مشتریانش ارائه دهد.

 • کارگران اتوبار آفریقا آموزش دیده هستند و می توانند اثاثیه شما را به بهترین نحو ممکن در داخل ماشین جا بدهند و استفاده ی حداکثری از فضای موجود را بکنند.
 • اتوبار آفریقا خود دارای انواع ماشین های موجود برای حمل بار اعم از وانت بار ، خاور ، کامیون و … می باشد.
 • اتوبار آفریقا بسیار وقت شناس، منظم و با برنامه می باشد و زمان دلخواه شما در جای دلخواه شما حاضر می شود.
 • یکی از مزایای اتوبار آفریقا این است که شما می توانید به ما اعتماد کامل داشته باشید زیرا بار شما دارای بیمه می باشد.

 

اتوبار آفریقا
4.9 امتیاز از 86 رای

اتوبار و باربری آفریقا در سال 1380 با به خدمت گرفتن انواع کامیون ، کامیونت ، نیسان و وانت بار کار خود را شروع کرد . اتوبار آفریقا زیر نظر شرکت حمل و نقل شیخ بهایی فعالیت می کند و با دارا بودن پرسنل کار بلد و با انواع ماشین های بزرگ و کوچک به صورت 24 ساعته در طول هفته کار می کند و نهایت تلاش خود را انجام می دهد تا رضایت تک تک مشتریان خود را جلب کند .

اتوبار آفریقا سعی دارد تمام نقاط تهران را پوشش دهد و با دارا بودن بهترین امکانات فنی و کارگران و مدیران مجرب و با تلاش زیاد و شبانه روزی به این امر نیز نایل شده است . اتوبار آفریقا آماده حمل اثاثیه منزل ، حمل لوازم بزرگ و کوچک در کم ترین زمان در تمام نقاط استان تهران و هم چنین حمل بار از تهران به شهرستان است .

برای سفارش باربری ، اثاثیه منزل ، لوازم شرکت های دولتی و خصوصی با شماره های موجود در سایت آفریقا بار تماس بگیرید .

نحوه کار شرکت آفریقا به این صورت است که شما با مشاوران ما تماس می گیرید و آن ها راهنمایی های لازم را به شما می کنند و سفارش شما را ثبت می کنند و در کم ترین زمان ممکن ماشین های باربری ما در محل حاضر می شوند و آماده خدمت رسانی به شما هستند . کارگران با ذوق و کار بلد ما اول وسایل شما را با استفاده از جدیدترین تجهیزاتی که در اختیار دارند بسته بندی می کنند و بعد آن ها را به ماشین انتقال می دهند و در محل مقصد آن ها را با سلیقه شما چیدمان می کنند .

با بسته بندی ویژه ما دیگر نگران شکستن و یا رنگ پریدگی وسایل خود نباشید .