02144617732
 

باربری شهران : خدمات اسباب کشی و باربری

 

باربری شهران یکی از با سابقه‌­ترین شعبه‌های باربری شرکت ایران باربری در سطح استان تهران می­‌باشد که با سال­‌ها تجربه در امور حمل بار و بسته بندی لوازم منزل توانسته است رضایت مشتریان را در کنار ارائه با کیفیت خدمات بدست آورد. شرکت باربری شهران با داشتن نیروی انسانی ماهر و پر تجربه در زمینه های مختلف فرایند باربری اعم از بسته بندی ، جابه جایی و حمل انواع بارهای مختلف بصورت باربری بین شهری و درون شهری، توانسته است حاکی پله به پله همشهریان عزیز و گرامی در انجام فرایند باربری باشد.

اتوبار شهران در اجرای حمل بار با مسئولیت کامل و با دقت هرچه بیشتر  و همچنین سرعت بخشی به انجام این فرایند تواسته است تجربه شیرینی از یک اسباب کشی خانه را برای شهروندان منطقه شهران فراهم آورد. استفاده از خدمات و مشاوره های یک شرکت باربری خوب میتواند به شما در تسهیل امور حمل بار و اثاث کشی خانه کاملا کمک کننده باشد و تمام دغدغه ها و نگرانیهای شما در هنگام باربری و اسباب کشی را از بین ببرد.

وقت شناسی و و داشتن تعهد در قبال کار و اثاثیه های مشتریان جز تعهدات اخلاقی پرسنل شرکت باربری شهران است. به همین منظور استفاده از بهترین تجهیزات و مواد اولیه در هنگام انجام امور باربری اعم از بسته بندی و جابه جایی وسایل و حمل بار  از ویژگی های اصلی این شرکت است چون ما معتقد به تکریم شهروند و مشتریان میباشیم. در همین راستا به منظور بالا بردن سطح کیفیت خدمات خود و به منظور رسیدگی به شکایات و یا انتقادات و پیشنهادات سازنده شما مشتریان؛ شماره تلفن اختصاصی را برای پیگیری پیشنهادات تخصیص داده است.


باربری شهران با تعرفه باربری ارزان و تخفیف 35 درصدی واقعی

 

هزینه حمل بار و باربری در شهران به مناطق مختلف مانند قیمت یک کالای ثابت نبوده که همیشه مشخص باشد بلکه بر اساس عوامل مختلفی میتواند متغیر باشد. مانند هر شرکت ارائه دهنده خدمات دیگری در تهران قیمت و تعرفه باربری بر اساس نوع خدماتی که شرکت باربری مورد نظر ارائه می دهد؛ متفاوت است و همچنین بر اساس عوامل مختلف دیگر متغیر بوده و نمی توان لیست کاملا دقیقی از قیمت خدمات باربری در شهران را ارائه نمود. همکاران ما در باربری شهران همواره با رعایت انصاف توانسته اند به صرفه ترین و ارزان ترین قیمتهای و تعرفه های باربری را به شهروندان عزیز این منطقه ارائه نمایند و همچنین تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند. این تخفیفات بصورت واقعی بدون افت کیفیت ارائه خدمات است.

به همین منظور اگر قصد دارید که تعرفه های باربری را در مناطق مختلف تهران به دست آورید کافی است با همکاران ما در اتوبار شهران تماس بگیرید و با توضیح نوع بار و شرایط خاص آن مثلا اسباب کشی خانه در آپارتمان یا در یک مجتمع با تعداد طبقات زیاد و یا سایر خدمات باربری اعم از بسته بندی و حمل بار و … قیمت دقیق همراه با تخفیفات ویژه را دریافت نمایید.

 

 

جهت تماس با باربری شهران بر روی شماره‌های زیر کلیک کنید...

 

شماره‌های تماس باربری شهران:

 

44617732

 

88014425

 

09192134216